Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן נמצא פילטר דלק? סוזוקי יורו סוויפט 2001

בני נהג חדש
שימו לב! השרשור הזה בן 2438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים!

יש לי סוזוקי יורו סוויפט 2001 ואני מרגיש שהפילטר דלק סתום כיון לוקח לו כמה שניות עד שהוא מאיץ

האם משהוא יודע היכן הפילטר נמצא והאם זה מסובך להחליפו

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגם המקורי היפני עד שנת 96 פילטר דלק מתחת לרכב לפני הגלגל האחורי הימני או השמאלי, לא זוכר. כמו כן אפשר להגיע למשאבת דלק רק על ידי פירוק מיכל דלק.

לא יודע אם זה נשאר ככה ביורוסוויפט. זה אותו רכב בעיקרון אבל נעשו בו כמה שינוים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגם המקורי היפני עד שנת 96 פילטר דלק מתחת לרכב לפני הגלגל האחורי הימני או השמאלי, לא זוכר.

+1

לפני גלגל אחורי שמאלי

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני רואה נראה לי כמו שאתם אומרים ליד הגלגל האחורי שמאלי.

האם זה מסובך להחליף אותו לבד יש לי חוש טכני או שכדאי לתת למוסכניק.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנתק את הפיוז של משאבת הדלק, להניע עד שהרכב ייכבה ובכך תמנע לחץ דלק ברגע שתנתק את הצינורות מהפילטר. נתק את הצינורות מהפילטר ושים לב לכיוון של הפילטר יש כניסה ויציאה. להרכיב את החדש, להחזיר פיוז, לתת 3 חצאי סוויץ ואז להניע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חוש טכני

אם באמת כך הדבר, מבט חטוף מתחת לרכב יספיק לך בשביל להבין איך מחליפים אותו. חבל על תקתוקי המקלדת

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים!

יש לי סוזוקי יורו סוויפט 2001 ואני מרגיש שהפילטר דלק סתום כיון לוקח לו כמה שניות עד שהוא מאיץ

האם משהוא יודע היכן הפילטר נמצא והאם זה מסובך להחליפו

תודה רבה

רוב הסיכויים שהבעיה היא לא בפילטר הדלק.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב שהבעיה לא בפילטר ודבר שני תסתכל אם הוא בכלל ישנו במקום שרשמנו לך.

מה שרשמנו נכון למודלים יותר ישנים של הסוויפט.

בערך מתחילת שנות ה2000 (אולי עקב תקן יורו חדש שיצא אז) יצרנים הפסיקו לצייד מכוניות בפילטר דלק חיצוני, העבירו אותו למיכל דלק יחד עם משאבת דלק.

אולי ביורו סוויפט זה כבר ככה.

אם אתה כן רואה את הפילטר, תסתכל מה הקוטר של צינוריות שמתחברות אליו ותקנה מטר צינור דלק בקוטר כזה ואולי גם כמה בנדים. במהלך ההלפה אתה יכול לגלות צינוריות יבשות וסדוקות שלא נגעו בהן 15 שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...