Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשיבות של טיפול במוסך מורשה

AvihuHe
שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתכנן להעביר את הפיאסטה שלי טיפול (עברה שנה מאז הטיפול האחרון) ויצא שזה יהיה גם טיפול ה75k קילומטר.

אני נורא מתלבט לאיזה מוסך ללכת, מצד אחד יש לי מוסך מורשה קרוב יחסית לבית בקיבוץ יד מרדכי- טיפלתי שם כשהרכב הגיע ל60k קילומטר והייתי מרוצה מהשירות אך עדיין בסופו של דבר שילמתי יותר בגלל שזה מוסך מורשה, מצד שני במחשבה כלכלית אולי כדאי לי לעבור למוסכים מורשי משרד התחבורה שיהיו טובים לא פחות אבל זולים יותר.

אני חושב על הרגע שארצה למכור את הרכב. כשאתם מחפשים רכב, עד כמה העובדה שהרכב טופל במוסך מורשה בלבד משפיעה על רמת העניין שלכם בו? האם הנתון הזה יכול להשפיע לטובה בצורה ניכרת על כמה אפשר לדרוש על הרכב כיד שניה?

ומה אתם עושים בעצמכם? נאמנים למורשה או שעברתם למוסכים המתחרים?

תודה מראש.

עריכה: לא עשיתי הבחנה בין מוסכים מורשי משרד התחבורה לבין שאר המוסכים שניתן למצוא בכל איזור תעשיה- לא ברור לי מה ההבדל ביניהם פשוט.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי AvihuHe

פורד פיאסטה ידנית 2013 1.25L 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עברתי לטפל במורשים אך לא של יבואן, זול יותר ולא פחות איכותי.

לי אישית לא היה משנה אם יש לך היסטוריה מיבואן או לא העיקר שיש תיעוד.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ למוסך מורשה משרד תחבורה דווקה ולא יבואן

מה שאני ראיתי . מוסך מורשה משרד תחבורה יותר איכותי וכמובן עדיין יותר זול ממוסך יבואן.

גם שימוש בחלפים/חומרים לטובת מוסך מורשה משרד התחבורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי קצת בנושא לפי מה שהבנתי השוק קצת "פרוץ" ולא ברור אילו מבין המוסכים מורשי משרד התחבורה מציעים שירות ברמה של מוסך מורשה יבואן ואילו ברמה נמוכה יותר.

בנוסף, הקובץ אקסל של רשימת המוסכים באתר של משרד התחבורה נפתח לי בגיבריש משום מה (http://he.mot.gov.il/index.php?option=com_content&view=article&id=3475:musahim-m&catid=174:data-mot&Itemid=324).

מישהו יכול להמליץ על מוסך מורשה יבואן באיזור הדרום/שפלה?

פורד פיאסטה ידנית 2013 1.25L 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...