Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות בהתקנת מערכת סובארו B4 2010

din264
שימו לב! השרשור הזה בן 2433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אז ככה יש לי סובארו B4 מנוע 2000 מודל 2010, עשיתי מערכת רצינית לרכב ומאז רק בעיות,הייתי אצל מתקין חאפר כנראה ,כי 3 עסקים ראו את העבודה וסירבו לגעת, מאז ההתקנה יש רעידות ברכב בעיקר שמפעיל צרכן חשמלי,אבל גם שלא מפעיל יש זה בא והולך, וגם פעם בשבוע המערכת עובדת הצג והכל אבל אין ווליום לא חשוב כמה מגבירים כאילו כל הרמקולים כולל המגבר והסאב מתנתקים, בנוסף פעם בחודש נישרף לי פיוז של צג המזגן ומנטל את המזגן גם,וכפי שאני זוכר כניראה הוא חתך חוט שם ולקח משם חשמל, אשמח להמלצה לבעל מקצוע תותח ומקצוען באזור נהריה עכו כפר יאסיף כרמיאל קריות והסביבה,לצורך סידור כל הבעיות החשמליות שניגרמו מאז,ניגרם גם שלא עובד בקרת השיוט, והגיר החיישן שלו פעם עובד ופעם לא,ויש רעידה מן גמגום כזה בהאטה ובתוך העיר,מחוץ לעיר תקין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דין,

אני במקרה בעלים של רכב זהה לשלך, תביט בחתימה.

החיישן החמצן העליון של הרכב (שנמצא ממש במבט ישיר מתחת לקרן האוויר, מפרק שני ברגים - שולף את הקרן ומביט למטה והופס אתה רואה אותו - חיישן שכזה אם תרצה את המק"ט מאיביי עולה 600 שקלים כולל מיסים ומשלוח ובארץ יקחו לך בין 1000 ל1500 שקלים) - הוא אחת המחלות של הרכב הזה.

אני החלפתי אותו ב65 אלף קילומטר ובסוף מה גיליתי?

שבכל פעם שאתה תיגע בצמת חשמל של הרדיו, במובן של תתקין או תפרק מוצר חשמלי שהיה שם - החיישן הזה יקפיץ לך תקלת מנוע! ואז הABS והCRUSE לא פעילים.

אתה צריך קודם כל לאפס את התקלה ולראות אם היא חוזרת - אם היא חוזרת מידי כל כמה ימים ולא נגעת בצמה במובן של התקנות או פירוקים - כנראה שהחיישן שלך כבר דורש החלפה.

עכשיו - המתקין שלך כנראה לקח חשמל או פיקוד מהפיוז של המזגן - צריך להתחקות אחרי החיווט שהוא התקין ולנתב אותו או לפיוז אחר או ישירות למצבר או על ממסר ישיר למצבר שמקבל פיקוד מפיוז אחר שמגיע אחרי הסוויצ'

תנסה את שי סאונד או את אוטוס - תריץ עליהם כאן חיפוש.

אם אתה צריך חשמלאי רכב טוב באזור חיפה תנסה לשלוח הודעה פרטית למשתמש דני זומרשטיין.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמת שיש לך רכב זהה לשלי, האם קרה לך לאחר איפוס מחשב, שהרכב רועד בסלד סרק ? וגם אם נותנים גז שהסלד חוזר לסרק שוב הרכב רועד, וגם בנסיעה בהאטה הרכב רועד , התושבות נבדקו והכל תקין לדברי המוסך מורשה,אשמח לעצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, העלו אצלי את הסלד ב50 סיבובים בסרק ועשו ניקוי מצערת, בעצירה ביום חם עם מזגן הרכב לרגע קצר רועד.

תבדוק שזה לא תקלה בממיר מומנט, סובארו הוציאו על זה תקלה אבל זה נכון אם הרכב נכבה לך בעצירה חזקה, אצלי זה לא קורה אבל בסרק מיד לאחר עצירה יש רעידה קלה ואז הרכב מתייצב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז חייב שוב מוסך מורשה? או גם מוסך רגיל יכול?

וניקוי מצערת ראיתי לצערי בכל מוסך שהייתי והייתי בלא מעט,שפותחים צינור פלסטיק ,ואז נותנים גז שיפתח הפרפר ומרססים המון ספריי קרבורטור,מצד שני שקראתי שזה הורס חיישן כלשהו, אז למה כולם עושים את הניקוי ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*** אני לא לוקח שום אחריות על ההודעה הזו במידה ואתה בוחר לעשות בעצמך.

לא, לא חייב מוסך מורשה אבל תיקח מוסך מומלץ - אני אמליץ על חזי שוחמי (מוסך חזי, ד"ר סובארו לשעבר) ביהוד.

את חיישן החמצן העליון אתה יכול גם להחליף בעצמך או בעזרת חברי הכנופיה - שני ברגים שתופסים את קרן האוויר - מסירים אותה ומביטים ישר למטה אתה תראה את החיישן - כשהמנוע קר! מרסס קצת WD40, בוקסה עם חריץ לפתיחת חיישנים ואתה מסודר.

את חיישן הMAF או שלפחות ככה אני זוכר את זה - שעל קרן האוויר מיד אחרי קופסאת הפילטר אתה שולף בעדינות (גם שני ברגים וגם קונקטור) ומתיז עליו מעט ספרי ניקוי קרבורטורים וממש ממש בעדינות - נותן לו להתייבש ומחזיר.

לסעפת ממה שאני זוכר צריך להיות פתח (מכסה פלסטיק) ממש מעל המצערת - צריך לראות את זה בעין.

לא הייתי רץ לנקות את כל הסיפור הזה לפני שאתה יודע בוודאות אם החיישן תקול או לא - שוב, תסיים את ההתקנה ואחרי זה תבצע איפוס למחשב של הרכב - תנתק את המצבר לכמה דקות טובות - יש גם תהליך שלם ביוטיוב שמסביר איך עושים את זה אם אתה ממש רוצה לאפס את כל המדדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...