Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב ספורט יד 2

GrishaM
שימו לב! השרשור הזה בן 2429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מחפש לקנות רכב ספורט לא יקר מידי אך שיש לו ביצועים טובים יחסית למחירו וגם שנראה יפה.

תקציב הוא סביבות 60-80 אלף.

בדקתי כמה אופציות:

1. BWM סדרה 1 שנת 2011 - שניראת טוב לעין וגם לפי המפרט שלה הביצועים שלה נראים טוב. אבל שמעתי מחבר של חבר שיש לו אחת כזו שיש לה הרבה תיקונים שעולים הרבה כסף. עד כמה זה נכון?

2. היונדאי ולוסטר ELITE - ניראת ממש טוב אבל הביצועים שלה לא משהו יחסית לרכב שאמור להיות רכב ספורט.

3. אודי A3 - ניראת גם טוב וגם הביצועים לא רעים בכלל. אבל עולה יחסית כמו BMW ואם כבר לקנות משהו באותו סכום כסף עדיף כבר משהו יוקרתי יותר שזה BMW. כמובן גם כאן אני מניח שהתיקונים יעלו הרבה.

אז, האם יש לכם עוד מכוניות להציע לי ומה דעתכם על מכוניות שבדקתי.

אשמח לתגובות מפורטות ולא רק אחלה אוטו וכאלה, כמו כן שתציינו מאיפה אתם יודעים את מה שאתם כותבים (בעלי רכב דומה בעצמכם, יש לחבר או שרק שמעתם\קראתם)

תודה מראש לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ספורט- יש לו אחזקה לא זולה והסיפור לא ייגמר בהכרח בתקציב הזה,כדאי תמיד להשאיר קצת יותר ליישור קו ולבלתמים.

לגבי הוולוסטר- לא יודע איך הגיעו לזה שזה רכב ספורט- אולי רק חיצונית ולא מעבר לכך.

הרכב מגיע עם גיר רובוטי שמסרס את הרכב ובכל מקרה,הוא לא היה הבחירה הראשונה שלי.

לגבי ה A3 - אם מגיעה עם DSG 7 מציע לוותר ולא להיכנס להרפתקאות.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי תחושה שכך או כך, בדרך להנאה והנעה מהרכב תשלם לא מעט על בלתמ"ים, יישור קו וכל המועמדות שלך עולות כסף לאחזקה ולא מעט..

אם כך, יש כאן בפורום 208 GTI 2013 שיכולה להיות מועמדת, מציע לבדוק טוב, לי אין שום קשר גם לא מקרי לרכב או בעליו :

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?637085-פג-ו-208-GTI-2013

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד מהרכבים שציינת איננו ספורטיבי. שניים מתוכן יצרניות יוקרה אבל זה הדגמים הקומפקטיים שלהן. וכן, להחזיק במוו יעלה לך הרבה. (לא יודע עלויות של אאודי). יונדאי זה לא יוקרה ולא ספורט..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...