Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת ROM בנייד LETV Le 1 Pro

Ki-PoD
שימו לב! השרשור הזה בן 2405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אתחיל באזהרה: מי שמזמין ניידים מחברת LETV (או LeEco או איך שהם לא החליטו לקרוא לעצמם), וודאו שאתם מתמצאים בכל נושא התקנת ROM מקוסטם באנדרואיד. אחרת לא שווה להזמין - הטלפון מזוהם בתוכנות זדוניות :bad-word:

ועכשיו לבקשה: מי יכול להתקין לי ROM כזה תמורת תשלום (אין לי מושג מה נהוג לשלם על דבר כזה)? נמצא באזור רחובות.

לחלופין, ניתן לשלוח לינק למדריך מא' עד ת' להדיוטות כמוני בתחום, כי לא מצאתי בשום מקום.

תודה לעוזרים :)

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לאזהרה - מעבר לBloatware, הרום שלהם פשוט מחורבן.

התקנת ROM במכשירים האלו מאוד פשוטה. הבעיה היא היא למצוא אחד.

מוודא - הדגם שלך הוא x800? אם כן, מניח שמדובר בגרסה הסינית, אכן?

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן X800.

הבעיה שלי היא לא להשיג ROM (או לפחות אני מניח שזה הקל) אלא שאני לא יודע להתקין RECOVERY ולהתקין. אני פוחד להפוך את המכשיר לבריק.

ב XDA כבר ביקרתי, מצאתי קישורים לרומים אבל זה נראה כאתר למתקדמים שהתקינו רום או שניים בחיים.

תודה על עצת NEEDROM בהחלט אבדוק.

ליל"ט!

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה עקרונית, ברגע שהתקנת ריקברי תחליפי, אין יותר סיכון, אתה עושה גיבוי להכול ובמקרה הצורך משחזר.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אתחיל באזהרה: מי שמזמין ניידים מחברת LETV (או LeEco או איך שהם לא החליטו לקרוא לעצמם), וודאו שאתם מתמצאים בכל נושא התקנת ROM מקוסטם באנדרואיד. אחרת לא שווה להזמין - הטלפון מזוהם בתוכנות זדוניות :bad-word:

או תוודאו לפחות מה משותף בין זול לזוגלובק (מתחיל בז' ובסוף מקבלים נקניקיה).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או תוודאו לפחות מה משותף בין זול לזוגלובק (מתחיל בז' ובסוף מקבלים נקניקיה).

ממש לא.אלו מכשירים מצוינים.אל תגיב לגבי מה שלא התנסית איתו.(נכתב מהליקו מקס 2 שלי..)

Sent from my Le X829 using Tapatalk

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...