Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעקב ארוך טווח - סיטרואן C4 שנת 2008 - שרשור מתגלגל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיטרואן C4 שנת 2008 של מני (בעיקר של אישתו, הוא רק כותב על זה) סוגרת 4 וקצת שנים במשפחה. הגיע הזמן לסכם.

אמינה? לא יוצאת מהמוסך? קצת משניהם? בואו לקרוא.

סיטרואן-C4-2009-1.jpgסיטרואן-C4-2009-3.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 226
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אמינות לא ניראת להיט. במיוחד לא לרכב בן 9 שהיה מטופל במורשה באופן קבוע וחצי מהזמן בקושי נסע.

אבל אם האחזקה לא להיט, אז מה שהכי קורע את הרכב הזה זה הירידת ערך. אתה חישבת ירידת ערך של 400 שקל חודשי שהם סביבות ה-20 אלף שקל ב-4 שנים.

מאוד אופטימי.

אני לא חושב שסי 4 2008 תצליח להמכר ביותר מ-10 אלף שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחסית לנסועה הנמוכה האמינות לא מדהימה בלשון המעטה, אלטרנטור ב80 אלף ק"מ זה מוקדם מאוד וזו תקלה מסוג SHOW STOPPER שמצריכה גרר.

רדיאטור חימום פנימי זו בעסה ושאר הדברים איכשהו ניתן לבלוע (תרמוסטט, אטם מכסה שסתומים) .

נראה שכל עוד אין תקלות בהן הרכב באמת נתקע, אין סיבה להחליף אותו כי ערכו אפסי .

מקווה שלא תיתקל בתופעת שסתומי הגיר האוטומטי.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסיכום. די דומה למה שאני חוויתי עם ה C4 שלי שהספקתי כבר לשכוח ממנה.

שלי גם היתה שנת 2008 וקניתי מבן אדם פרטי שהרכב גם שימש אותו בליסינג. לרכב היה היסטוריית טיפולים מלאה במורשה. קניתי ב 30000 ש"ח בשנת 2013 עם נסועה של כ 75000 ק"מ ומכרתי כעבור שנתיים וקצת בכ 15000 ש"ח עם קצת יותר מ 100000 ק"מ על השעון.

המספרים והתאריכים הם בערך כי כבר הדחקתי את הניסיון עם הרכב :wink:

מבחינתי זה הרכב הכי מאכזב שהיה לי. לא מצטיין בכלום. זה נכון שיש יותר אבזור מהמתחרים מאותם שנים והמחירון ברצפה. אבל הרכב אפור ומשעמם אין לו שום ערך מוסף.

מבחינת אמינות חוויתי את אותן התקלות כמו שאתה חווית, אלטרנטור, מצבר, יוניט אור בלם וטרמוסטט . אצלי היתה בעיה גם עם הצמה שהתחברה לאלטרנטור ולקח זמן עד שעלו על התקלה ונתקעתי עם הרכב כמה פעמים. הייתי צריך להחליף גם דיסקים אחוריים שמגיעים עם מיסב. אני לא זוכר עלויות אבל מדובר בחלק יקר יחסית. בסוף הצלחתי למצוא בלי המיסב בכחצי עלות ובמוסך העבירו את המיסב מהישנים לחדשים.

אישתי גם בהתחלה התלהבה מהרכב (למרות שהיה בעיקר בשימוש שלי) אבל אחרי שנה שהביקורים למוסך נהיו תכופים יותר אז תמכה בי שיש צורך להחליף.

ניסיתי למכור בהתחלה בסביבות ה 22 (אחרי שנה וקצת) ולא הלך.

השארתי לאבא שלי את הרכב שישתמש בו בסופי שבוע ואז לאחר כשנה שהרכב בקושי נוסע מכרתי אותו ב 15000 ש"ח.

אסף

עריכה אחרונה על ידי AssafO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי זה הרכב הכי מאכזב שהיה לי. לא מצטיין בכלום. זה נכון שיש יותר אבזור מהמתחרים מאותם שנים והמחירון ברצפה. אבל הרכב אפור ומשעמם אין לו שום ערך מוסף.

מסכים עם כל מילה!

בדיעבד, השתכנעתי לרכוש אותה בגלל מחיר רכישה מאד זול (בהשוואה למחיר משפחתיות אחרות - היא אפילו הייתה זולה יותר מחלק מדגמי הסופר-מיני).

היא גם מסבירה היטב למה המוניטין של סיטרואן נמוך, וזה עוד מבלי להזכיר THP (מדור ראשון שהאכיל את בעליו מרורים).

עריכה אחרונה על ידי menir1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שכל עוד אין תקלות בהן הרכב באמת נתקע, אין סיבה להחליף אותו כי ערכו אפסי .

מקווה שלא תיתקל בתופעת שסתומי הגיר האוטומטי.

מסכים - התוכנית שלי להשאיר אותה עד גריטה (בהנחה שמיכלול עיקרי לא יקרוס).

לגבי הגיר, המכונית עברה החלפת שסתומים במסגרת קמפיין של יצרן. הקמפיין הזה פתר את הבעיה שהייתה בשסתומים.

עריכה אחרונה על ידי menir1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלתי פעם רכב זה כחלופי ללאנסר 2011 מהליסינג.

התאכזבתי - שתיין דלק 15% יותר מהלאנסר,

שום נוחות צרפתית , גיר קופץ בצורה מעצבנת בעלייה פקוקה . רק במצב ידני ניתן היה איכשהו לנהוג בפקק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה סיבה הגיונית לשלם 1400 שקל בחודש על רכב מיושן במקום להתפנק על סופר מיני חדשה מהניילון כל 3 שנים בליסינג פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי ומנקודת מבטי האישית בלבד מבלי לפגוע:

בסגמנט הזה של הרכבים, אתה מקבל מה שאתה משלם, קונה נמוך ומוכר, אם מוכר, במחירי ריצפה או זורק אותם לאיזה מגרש או פשוט מעמיד אותם באיזה רחוב, בסופו של דבר, התקלות פשוט גומרות לך ת'בריאות. כמה שהרכב שמור ומטופל, כמה שלא תיסע עליו, אתה חוטף אותה עד לנקודה שאתה אומר דיי נשבר זהו סוף.

רק לשם השוואה קורולה 2007 תעשה עליה 200 אלף לא תחליף בה בורג הכל מקורי.

אז עלה עוד 10 בקנייה, מה עדיף לאכול מרורים ולשלם את ה 10 הללו על סטארטרים וחשמלאות יצרן כושלת או על טיפול 2700 שקל למה מה ?!

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזעזע , רק שבוע שעבר החלפתי לאחת כזו אלטרנטור (300 שח משופץ), אחרי שהחליפו לה מצבר בן חצי שנה, הגיר כמובן נתקע בשלישי ולא עולה לרביעי, ולפעמים לא יורד לראשון.

הבולמים מתו מזמן, חלק מהחלונות לא עובדים, השלט מזמן לא עובד, המפתח לא נכנס בחור הדלת, לכן פרצנו את הרכב.

נזילה מהאטם שזו הברכה יחסית מכל הקללות שראיתי ברכב הזה.

וכמובן תא נוסעים ופלסטיק מתפרק מכל עבר...

וכל נורית חיווי דולקת, כרית אוויר, סרוויס וCHECK.

רכב מזעזע, לא מאחל אותו לשונאים שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי ומנקודת מבטי האישית בלבד מבלי לפגוע:

בסגמנט הזה של הרכבים, אתה מקבל מה שאתה משלם, קונה נמוך ומוכר, אם מוכר, במחירי ריצפה או זורק אותם לאיזה מגרש או פשוט מעמיד אותם באיזה רחוב, בסופו של דבר, התקלות פשוט גומרות לך ת'בריאות. כמה שהרכב שמור ומטופל, כמה שלא תיסע עליו, אתה חוטף אותה עד לנקודה שאתה אומר דיי נשבר זהו סוף.

רק לשם השוואה קורולה 2007 תעשה עליה 200 אלף לא תחליף בה בורג הכל מקורי.

אז עלה עוד 10 בקנייה, מה עדיף לאכול מרורים ולשלם את ה 10 הללו על סטארטרים וחשמלאות יצרן כושלת או על טיפול 2700 שקל למה מה ?!

נכון, לא מדוייק.

גם במכונית יפנית או קוראנית בת 10 יתכנו הפתעות, ויש מיכלולים שהזמן גומר אותם, לא רק הנסועה.

אין מכונית שחיה לנצח, ומי שמחזיק מכונית בת 10 שיצפה לתיקונים פה ושם.

אם זה שווה חסכון של 10K בקניה ?

על פניו נראה שלא.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די לבלבל במוח לפיג'ו סיטרואן עם המנועים האלה יש אותם מחלות שבקלות אפשר לפתור

רדיאטור חימום פנימי זה מחלה כלפיג'ו שאני מכיר החליפו לה את זה(למרות שלא היה צריך זה כולה גומיה מסכנה שעולה כמה שקלים)

רכב לא גיע לטמפרטורת עבודה זה טרמוסטט שעולה גרושים לית דיוק 130 שקל למקוריי באיבי.

הגיר הזה הוא מחלה ידועה אין מה לעשות כמו הרובוטי של קורולה או הגיר של ספיריט או DSG לא עלינו, החלפת שסתומים ואתה מסודר.

אלטרנטור של וולאו הם סוסי עבודה תגידו מה שתגידו

נזילה מהאטם מכסה שסתומים גם מחלה והאטמים המקוריים עולים 200 שקל לזוג ואתה פותר את זה, עם קצת ידע וכלים אתה יכול לתחזק את הרכב לבד בגרושים. גם לאבא שלי יש פורד קונקט שרק עושה לו צרות זה לא אומר כלום על פורד בכללי.

מה שבטוח שבסכום שהרכב הזה עולה אתה תקבל את הכי תמורה שיש

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר לפי מה שאתה מתאר הרכב מתאים למי שיודע לבד לטפל בדברים. בעייתי לרובנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה סיבה הגיונית לשלם 1400 שקל בחודש על רכב מיושן במקום להתפנק על סופר מיני חדשה מהניילון כל 3 שנים בליסינג פרטי.

זאת לא בדיוק השוואה של "תפוחים לתפוחים" - בקנייה של רכב חדש בעסקת תשלומים, אתה משפיע על תזרים המזומנים של משק הבית ואתה משלם על הכסף שקיבלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...