Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוא נדבר על זה: זרועה להחזקת הטלפון ברכב

קאררה
שימו לב! השרשור הזה בן 2412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גר בפלורידה, עד לא מזמן היתה לנו זרועה שנקנתה מאמזון שהודבקה בוואקום על השימשה - הזרועה הסטנדרטית שכולם מכירים.

האוטו ישב בשמש ויום אחד באמצע הנסיעה הזרועה נופלת - קורה, אך הפעם גם היא השאירה מאחוריה נוזל דביק וצמיגי בצבע שקוף שהיה סיוט להוריד מהשימשה ומהדשבורד שעליו הזרועה נפלה. מסתבר השמש המיסה את הגומי שיוצר וואקום על השימשה.

נושא הזרועה לשימשה העלה בי מחשבות עמוקות על למה לעזעזל יצרני רכב לא מתחילים לחשוב קצת יותר על המשתמשים שלהם ומייצרים מעמד לרכב. מקום נוח שבו הטלפון יכול לשבת בצורה יציבה.

לאחר מרתון תלונות מול אשתי הוחלט שצריך למצא פתרון חדש לרכב. לצערי מצאנו פתרון גרוע נוסף שנצמד לפתח המזגן. כשהפתח של הפורד פוקוס זז שמאלה, גם הטלפון זז איתו וכנ"ל ימינה - בקיצור גם לא מושלם.

עשרות אלפי ניסיונות בוצעו למציאת פתרון לבעיה עתיקת היומין הזאת וכולם גרועים.

במוסטנג שלי אני לא מוכן לתלות שום דבר על פתח המזגן ובטח שלא מוכן שאיזה נוזל צמיגי ידבק לי לשמשה + יטפטף לי על הדשבורד. חורים לא באים בחשבון בכלל. מה עושים ?

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...