Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מיסב "מישור כדורי" (plain spherical bearing, נדמה לי) בארץ.

urban.racer
שימו לב! השרשור הזה בן 2430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מה שאני מחפש:

rod%20end%203.jpg

אבל לא בטוח שזה מה שאני צריך.

אני בתהליך של עיצוב פרוייקט שמצריך מיסב שיכול לנוע כמה שיותר קרוב לתנועה כדורית. ברור שיש מגבלות תנועה בגלל הטבעת שמכילה את המיסב, רצוי שיהיה איזו שהיא שהתנגדות לתנועה למרות שיהיה איזון בין שני קצוות הציר שישב בתוך המיסב עצמו.

מי מכם יכול להכווין אותי היכן אני משיג כזה דבר או דומה לו (בהנחה שהדגומה שצרפתי לא מתאימה) ומה שמו בעברית?

בנוסף, האם ישנן בוכנות, שמן או אוויר, ללא קפיץ מחזיר? משמע שיכולות להשאר סטטיות עד עומס מוגדר?

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך קודם להחליט מה בדיוק אתה צריך. יש החל מתותבים דומים למה שהעלת שמתאימים לתנועות איטיות יחסית ולא לסיבוב סביב הציר ועד לכדור שיושב על גולות ומאפשר כל תנועה שתרצה עם מינימום התנגדות (מאוד מאוד יקרים). באמצע יש המון אופציות. בקיצור, חפש SPHERICAL BEARING.

לגבי הבוכנות אין שום בעיה להשיג בוכנות חד ודו כיווניות ללא קפיץ אבל אם אתה צריך נעילה לך על הידראולית ולא פניאומטית כי האויר מטבעו קפיצי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן "מישור" ולא "פשוט". טעות כתיב בתום לב שלי. את המוצר מצאתי, ישנו בשני המקומות שהזכיר FITCH.

@nightdrver

אם לנסות לפשט את הצורך, התותב/מיסב שאני צריך ישמש כנקודת עיגון למוט כדי להיות ציר למנוף. קשה לי להגדיר כמה חיכוך צריך להיות שם, אבל צריכה להיות מעט התנגדות מורגשת כאשר יד אדם תזיז את המנוף, אבל לא חזקה מספיק ע"מ להזיז את הבסיס (10 ק"ג +-) שאליו יחובר ה"מנוף" האם יש תותב כזה שניתן לכוון את ההתנגדות שלו בצורה כזו או אחרת?

אני מעדיף לגשת לספקים עם ידע כזה או אחר, ולמעט בשאלות בלי בסיס ידע שמתבסס על "אני צריך כזה, אבל שיעשה ככה וככה". אני לא אוהב לבזבז לאנשים את הזמן לשווא.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה צריך תותב פשוט יחסית. עכשיו תגדיר את העומסים שאתה צריך ודבר עם שניצקי ארצי, גרשון מיסבים או קונלוג.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ומדובר בכמות קטנה ואתה לא יודע מה בדיוק אתה צריך (=בלבול מוח לחנות) ספקים גדולים לא יתאימו לך. מציע לך לקפוץ לאחת החנויות מיסבים באזור צ'לנוב בת"א. גם ג'יג'י ירום בדלפק ימצאו זמן בשבילך. המיסבים שצרפת בתמונה דיי סטנדרטים.

ספציפית אלה שבתמונה נקראים בלשון העם בעברית מיסבי תפוח ומיסבי קצה.

נשמע לי שתותב תפוח כמו שיש בחצובות למצלמה יותר יתאים לך. יש כאלו ניתנים לכיוון.

עריכה אחרונה על ידי אביב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...