Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגדרות WAZE במערכת סיאט 2017

zaf
שימו לב! השרשור הזה בן 2433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמתי לב שהשעון בזמן הצגת וויז לא נכון , המודול לא קורא את שעון המערכת ולא שעון רשת סלולרית (סים גלישה של סלקום באדיבות צ'מפיון לשנה הראשונה )

משום מה אין לי גישה באף מסך של ה וויז להגדרות. מישהו כאן מכיר ויודע איך ניתן לשנות ההגדרות? תודה.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש אותה רכב אם מערכת הוייז,בצד הימני של המסך שאתה ניכנס לוייז ישנם כפתורים ניווט (+-כפתור בית וכו).

בלחיצה על לחצן הבית זה מעביר למערכת האנדואיד ניראה כמו 4.4 ישן KITKAT ושם יש אייקון גלגל שיניים הגדרות האנדרואיד, שמשם אפשר לכוון את השעון כמו במכשיר סלולרי רגיל,עצה שלי אם זה לא מפריע לך כל כך אל תתעסק אם זה.

היו לי כמה פעמים שרציתי להפעיל את הוייז וזה הפעיל את מצלמת הרוורס,כיבוי והנעה מחדש מאפס את המערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה קשור שלמכשירים שלכם לא ב "אוטומט" בשעה?

הפלאפון שלי בספרדית, אבל ה2 אפשרויות הראשונות זה כדי שיהיה אוטומטי ההחלפה שעון בקיץ ו בחורף, אולי זה קשור לזה?

לגביי ההגדרות של הוויזה בסיאט, לי יש את הלאון סטייל 2015 ואני פשוט נכנס להגדרות של הוויזה בדיוק כמו בפלאפון... נשמע מפגר לשאול אבל ניסית?ec3c34dfe5a9bab52fa5857e5d97a56e.jpg

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...