Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת ניסן ג׳וק מטרייד אין יבואן, משמעות דוח בדיקה

MrDude
שימו לב! השרשור הזה בן 2438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכל הנוכחים :)

אנחנו מחפשים לרכוש ניסן ג׳וק, והלכתי להסתכל אצל היבואן (קרסו) לרכישה של יד שניה

נתקלתי ברכב שעל פניו נראה טוב ומתאים לתנאים שלי (קילומטראז׳ נמוך ושנתון סביר) אך בדוח שהם סיפקו יש כמה נקודות שאני לא מבין ואני רוצה לוודא שהם לא מהותיים. הם אומרים שכל מה שמסומן בX בדוח יתוקן, אבל אני רוצה לוודא שאין פה משהו שאני מפספס שהוא חמור. גם נאמר לי שהרכב לא היה מעורב בתאונה.

בכללי זו הפעם הראשונה שאני רוכש רכב אז אם יש משהו שכדאי ״לפקוח בו עיניים״ בהתנהלות מולם אני אשמח.

רשימת ״סטטוס = לא תקין״

הראשון שאני הכי לא מבין אם אומר משהו בעייתי:

מערכת שילדה ומרכב ליקויים בעל משמעות נמוכה: תיקון בגוף שמאל, פגיעות פח + פגושים ופגמים בצבע, תיקוני פח וצבע, סורג ופסי קישוט פגומים - האם זה אומר שהייתה פגיעה בשסי או משהו יותר שטחי?

הנה שאר הדברים הרשומים כ״לא תקין״ שאמרו שיתקנו ואני חושב שהם זניחים:

מערכת התנעה כולל מצבר: מצבר ישן (מעבר לתקופת אחריות)

תיבת הילוכים: נזילות שמן תיבת הילוכים, אין אחריות לתיבת הילוכים אוטומטית ומצמד

מערכת מתלה אחורי\אקטיבי: לתקן זוויות היגוי

מערכת היגוי חשמלי\הידראולי: שחיקת צמיגים

מערכת בלמים: לפרק גלגלים לבדיקה

מערכת צמיגים וחישוקים: צמיגים קדמיים פגומים

תודה רבה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חיים, אני מתכנן לעשות זאת בכל מקרה, אבל אני רוצה לוודא שמלכתחילה הדו״ח הזה לא בעייתי. ספציפית הסעיף של התיקון בגוף שמאל - מנסה להבין אם זה קשור לשאסי איכשהו או שלא ? אם מדובר על שאסי מלכתחילה אין לי מה להשקיע כסף בדו״ח כי אני לא אתקדם עם זה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדו"ח שבידך מצויין . אין בדוח רמז לפגיעה במרכב. בגלל זה זה בסעיף משמעות נמוכה. לכאורה שריטות ודפיקות חניה קטנות. גם רכב בן חודש היה יוצא עם דו"ח דומה (למעט צמיגים ומצבר ישן).

השאלה האם זה באמת מייצג את מצב הרכב ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הדרך, הרכב המדובר הוא ניסן ג׳וק Acenta סוף 2012 (ספטמבר 12 עליה לכביש) עם 35000 ק״מ, טסט לשנה ואחריות יבואן לשנתיים (שנה ראשונה מורחבת, שנה שניה רק מנוע והדברים ה״גדולים״). 61000 ש״ח.

על פניו זה נראה לי כמו דיל מצויין למה שאני מחפש, אבל אני אשמח לדעת המנוסים יותר פה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי דוחות בדיקה שמוצגים בטרייד אין חשוב לשים לב למזמין הבדיקה ומועדה. בדיקות שבוצעו על ידי בעל הרכב טרם מסירתו לטרייד אין הן אמינות יותר מאשר בדיקות שהטרייד אין ביצע כדי להציג לקונה הפוטנציאלי. בכל מקרה מומלץ לקחת לבדיקה משלך.

בנוסף, שים לב כי בג'וק קיימת בעיה סדרתית בתיבת ההילוכים הרציפה. אף הוגשה תביעה יצוגית בנושא. מדיווחים בפורום קרסו נוטים לקחת אחריות חלקית על הנושא והנזק מסתכם בכמה אלפים (מחיר תיבת הילוכים רציפה הינו כעשרות אלפי ש"ח). לכן אם אתה מחליט ללכת על הרכב בכל זאת, ודא כי התיבה הרציפה כלולה באחריות שאתה מקבל.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה שי,

מזמין הבדיקה הם קרסו עצמם אז אני מסכים איתך שזה יותר בעייתי.

בנוגע לתיבה הרציפה, לא מדובר על רכבים מ2011 ומטה ממה שהבנתי ? אנסה להבין אם זה כלול.

תודה רבה שוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו הבדיקה של קרסו,לך תדע אילו הפתעות מחכות בדו"ח בדיקה משלך.

כפי שכבר נכתב,יש כאן לא מעט שרשורים על בעיות בגיר הרציף של הג'וק ורכב שידוע מראש שפוטנציאל לבעיה לא היה נכנס לתוכניות שלי,אלא אם אני חבר בצה"ל החדש (צרות הלכתי לחפש).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...