Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד 8,000 ש"ח, כמה שיותר אמין

elad_sht
שימו לב! השרשור הזה בן 2428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקנה פנדה ידנית. מאד חסכונית ואמינה אם טופלה פחות או יותר. בגלל שהנסיעות קצרות ואקראיות, אז לגודל אין חשיבות. כל היפני משנות ה-90 יהיה שחוט ויצרוך דלק כמו פרייבט אמריקאי סולידי משנות ה-70.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכום הזה אין כמעט משמעות לדגם או ליצרן, פשוט לחפש את הרכב הכי שמור שתוכל למצוא במחיר הזה. קח בחשבון עלות של יישור קו טכני לאחר הקנייה לכן הייתי מחפש רכב שכבר עבר טיפולים וטסט כמה שיותר רחוק.

וכמו שכבר אמרו ידני יחסוך לך בדלק וגם בעלווית אחזקה (אם כי נראה לי שבמקרה והולך גיר פשוט מעיפים את הרכב כי לא שווה לתקן בעלות של חצי רכב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה האחרונה הקדימה אותי, לא משנה איזה רכב תקנה אלא המצב שלו. חשוב לקנות רכב ששמור היטב והוחזק בצורה ראויה ואם אפשר פחות מעשור על הכביש או קמ" נמוך עדיף לך. כמובן לשאול על היסטורית טיפולים אחרונה אבל אם באמת טיפלו ברכב טוב הבעלים כבר ידע להגיד לך בעצמו לפחות על הטיפוליים המשמעותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

וכמו שכבר אמרו ידני יחסוך לך בדלק וגם בעלווית אחזקה (אם כי נראה לי שבמקרה והולך גיר פשוט מעיפים את הרכב כי לא שווה לתקן בעלות של חצי רכב)

אם נהרס הגיר אין הבדל גדול בין ידני לאוטומט. גיר מפירוק כולל החלפה יעלה בערך אותו דבר. אולי שיפוץ יהיה זול יותר בידני אבל לא בצורה משמעותית.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להעיד שאני מכרתי לפני כמה חודשים מגאן 2007(לאחר מתיחת הפנים) האצ׳בק 8 וחצי אלף ש״ח....הרכב היה אצלי שלוש שנים והראה אמינות טובה(למעט בלאי וכו׳ והחלפת מדחס מזגן),חשוב למצוא את הרכב שטופל הכי טוב,אין שום משמעות לסמל שיש לו בתקציב כזה..

בהצלחה,

זיו.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כריזמה אייר, אמנם לא חסכונית אבל נוחה ואמינה (פלסטיקה פחות)

עבר: מציבושי כריזמה אייר 2002

הווה: ניסן אלמרה 2002

עתיד: רכב יפני עתיק ואמין מודל 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכריזמות האחרונות עלו על הכביש אי שם לפני למעלה מ-14 שנים - מתקשה למצוא סיבה לרכוש אחת, כשבסכום הזה ניתן לרכוש מכוניות בנות 10 במצב טוב ועם זמינות הרבה יותר טובה של חלפים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש סקודה פאביה עם מנוע 1400 סמ"ק 16V בעלת 100 כ"ס (מנוע BBZ ברשיון רכב) ידנית ממליץ בחום - רכב אמין מאוד וחזק יחסית לנפח, אני עם אחת כזו סטיישן 2004 עם 315K ק"מ וסוחבת עדיין מצוין - ממליץ מאוד, ובתקציב שלך אפשר למצוא 2003-4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שבדיוק פרסמתי את הרכב שלי למכירה כאן בפורום (טרם העליתי ליד 2, מעדיף לא להתעסק עם בלבלני מוח שם)

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?637823-%D7%A9%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%9C%D7%98-%D7%90%D7%91%D7%90%D7%95-2006

אוסיף ואומר (לא רשמתי בפוסט משום מה) שבוצע גם טיפול טיימינג לפני שנה בדיוק.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...