Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד 8,000 ש"ח, כמה שיותר אמין

elad_sht
שימו לב! השרשור הזה בן 2427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר מות ה-Civic 1998 שלנו הגיע הזמן להחליף.

כאמור התקציב הוא 8,000 בלבד ולא יותר

האוטו ישומש בעיקר לנסיעות בעיר ולקצת נסיעות בין-עירוניות

מה שחשוב זה אמינות, צריכת דלק, ואמינות

תודה לכל הממליצים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על משפחתית חפש שברולט אופטרה. אם מדובר על סופר מיני חפש יונדאי גטס. שתיהן תהיינה זולות לרכישה ואחזקה, אך צריכת הדלק שלהן אינה מן הנמוכות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייהטסו אפלאוז,: הייתה לאבא שלי משנת 92-2001, רכב אמין מאד, צריכת דלק בזמנו הייתה 1:10, אחזקה זולה

למה שירכוש רכב בן 18 כשהוא יכול בתקציב שלו לרכוש רכב בן 10?

זאת כמובן מעבר לעובדה שאני בספק אם יש חלפים לרכב הנ"ל שכבר כמעט נעלם לגמרי מכבישי ישראל.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב כזה,מחפשים היטב את הרכב השמור ביותר,המטופל ביותר ורצוי עם כמה שפחות ק"מ.

גם אני חושב,שעל אף שהסובארו אולי תהיה שתיינית מעט יותר ממתחרות אחרות,מבחינת רמת האחזקה היא צפויה להיות הזולה ביותר.

יש לחבר טוב שלי אחת כזו שנקנתה עם 140,000 ק"מ לפני 3 שנים.הרכב פשוט לא מצייץ פרט לטיפולים שוטפים וטסט.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר יש ברלינגו HDI 2 ליטר 2004 והוא מרוצה על מעל הראש.

אם מוצאים אחת שמורה, זו כנראה עיסקה מאד מוצלחת.

החבר עדיין לא מצא מחליפה הולמה ועל כן הרכב עדיין לא מוצע למכירה.

אגב - אני סקרן לגבי האמינות של פוקוס דור ראשון שאהבתי בימים ההם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי בלנו, איך לא.

יש עדיין פה ושם מטופלות, "מכרתי" עכשיו יד2 עם 230,000 ק"מ, בעבור עלות הטיפול הגדול האחרון + טיימינג. בקיצור 2000 ש"ח, עם סטריאו + SD ודולפינים כחולים של פיוניר, כולל רמקולים של רוקפורד :). חורשת את כבישי הצפון עם מזגן, כרגע אצל מישהו שאוהב אותה וזה מה שהיה חשוב לי,RatRod מקורית. מה שרציתי להגיד זה שיש תקווה אח, חפש בלנו.

נ.ב

צריכת דלק טובה יותר משל ה-SX4 הנוכחית, לפחות בתוך העיר. בבין עירוני 14 קמ"ל עם הבלנו ברגוע.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי בלנו, איך לא.

בהצלחה.

ואף מילה על בלוק המנוע של הרכב הזה שנאכל כמו בדגמי השרייד/אפלאוז- מניסיון רע של רכב שנקנה חדש מהחברה וזה קרה פעמיים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי שומע על התופעה אפילו פעם בחיי, הייתי מעלה זאת כאפשרות.

באמת שמעולם לא שמעתי, יכול להעריך שמישהו חסך בנוזל קירור איכותי. החזקתי גם בשרייד וגם באפלאוז שנים רבות. מעולם לא "נאכל" לי מנוע. יכול להגיד על שני הרכבים אותם דברים שאמרתי על הבלנו. הכל מנסיון רב שנים עם הנ"ל ולא מסיפורי צוונציק, מן הסתם אני מכיר עוד רבים כמותי ומעולם לא שמעתי שלמישהו "נאכל" המנוע אבל במו עיני ראיתי נמלים יוצאות מתיבת הממסרם :)

יכול להיות שבעולם הרכב והמכונאות בישראל התופעה מוכרת, לא שייך לעולם הזה ושוב, מעולם לא שמעתי, גם לא מהמכונאי שלי לשעבר.

ואף מילה על בלוק המנוע של הרכב הזה שנאכל כמו בדגמי השרייד/אפלאוז- מניסיון רע של רכב שנקנה חדש מהחברה וזה קרה פעמיים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה לקנות פחנוע משנות ה90 כמו בלנו ושות' כשיש לו מספיק כסף לפחנוע מודרני, בטיחותי וחסכוני יותר מאמצע שנות ה2000?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לשאול איזה פחנועים מודרנים, מאמצע שנות ה2000 אפשר לקנות ב 8000 שקל.

ואז הרצתי חיפוש ביד2 לפי התקציב הנקוב, החל משנת 2004, בלי לבחור סוג רכב. צודק בגדול !

הופתעתי. יש לנסר 2005, גטס 2006 ועוד המון. בקיצור פות"ש, תריץ חיפוש ביד2 לפי הנ"ל וכל מה שישאר לך זה לבחור למי להתקשר, אין סיבה לרכוש רכב מיושן שצריך 2 טסטים בשנה. מסתבר שיש המון אפשרויות בסכום הזה, בהצלחה לך.

למה לקנות פחנוע משנות ה90 כמו בלנו ושות' כשיש לו מספיק כסף לפחנוע מודרני, בטיחותי וחסכוני יותר מאמצע שנות ה2000?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...