Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה ב Roaming סוללה של הטלפון מתרוקנת מהר?

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 2440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בחו"ל, כשיש חבילת גלישה + שיוחות פעילה בטריה של הטלפון מתרוקנת בקצב מהיר מאוד ולא מספיקה עד הצהריים.

מדוע זה קורה או שזה רק אצלי?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק אצלך. האמת שלא יודע למה זה קורה אבל הניחוש שלי הוא שהמכשיר ממשיך לנסות לאתר את רשת הבית.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא נתקלתי בכזה עניין. הסלולרי מתרוקן באותו הקצב בארץ או בחול.

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר מאוד מה שאתה מתאר, לפני שבוע וחצי הייתי בחו"ל עם שני סימים פעילים במכשיר, שניהם בROAMING ולא שמתי לב להבדל משמעותי בצריכת סוללה.

אולי פשוט בחו"ל אתה משתמש בטלפון יותר?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות סתם קליטה גרועה איפה שאתה נמצא.

לא מזמן עברתי מגולן טלקום להוט מובייל.

בגולן הטלפון היה נגמר מהר ומתחמם, בלילה הלכתי לישון עם 50% טעון וקמתי שהוא היה 15%.

בהוט אולי יורד 10% בסה"כ.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי פשוט בחו"ל אתה משתמש בטלפון יותר?

להפיך, השתדתלי להמעיט בימוש בטלפון כדי שהסוללה תחזיק עד הערב. לרוב לא הצלחתי והיא הייתה נגמרת איפהשהו אחרי צהריים.

בשתי מדינות שונות שמתי לב לתופעה, באחרות אני לא בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיש בעיית קליטה או חורים בקליטה, הטלפון משדר בעוצמה גבוהה יותר, מה שבתורו צורך יותר חשמל, וגומר אתת הסוללה יותר מהר.

טלפון עובר לROAMING כשהוא לא מצליח לאתר את רשת הבית, במקביל הוא ממשיך לחפש אותה. לכן הצריכת סוללה המוגברת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטלפון בודק את הרשתות כל הזמן ומדלג ביניהן, ולכן צריכת החשמל גבוהה גם כאשר יש הרבה "קוים".

הטלפון עם שני כרטיסי סים זה בולט יותר כיון שפועלת שתי יחידות רדיו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי ל"בחירת רשת" ובחרתי ידנית מפעיל מקומי מתוך כמה אפשרויות, הטלפון נשאר כל הזמן על המפעיל הזה.

לא היה במצב בחירה אוטומטית.

עדיין הוא מנסה לדלג ממפעיל למפעיל? למה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטלפון בודק את הרשתות כל הזמן ומדלג ביניהן, ולכן צריכת החשמל גבוהה גם כאשר יש הרבה "קוים".

הטלפון עם שני כרטיסי סים זה בולט יותר כיון שפועלת שתי יחידות רדיו.

אני יכול להבין את הטענה שהטלפון מחפש את רשת הבית שלו (למרות שאני לא בטוח כמה זה נכון במציאות),

אבל כל הזמן סורק ומדלג בין רשתות? למה?

כאמור לפני שבוע וחצי הייתי בחו"ל עם שני סימים במכשיר, שניהם בנדידה.

אף אחד מהם לא דילג בין רשתות, למרות שלא בחרתי רשת ידנית כמו בוקי.

אחרי שכל סים ננעל על רשת כלשהי הוא נשאר איתה..

כאמור אני לא הרגשתי צריכת סוללה מיוחדת

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת סוללה אצלי הייתה גבוהה באופן מורגש, זה הורגש אפילו בכך שטעינה הייתה איטית יותר מהרגיל.

לא היה כאמור שום דילוג בין הרשתות. שם הרשת שנבחרה הופיע על מסך הבית ולא השתנה אחרי שנבחר. אגב תקשורת נתונים באחת המדינות הייתה 4G+ ולא 4G רגיל כמו בארץ. יכול להיות שזה משפיע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשיר LG G4 עם אנדרואיד 6.0.

זה המחלה שלהם :)

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...