Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת רצועת טיימינג עולה 3500 שקל בפולסווגן גולף TSI 2008?

אופסשםמשתמש
שימו לב! השרשור הזה בן 2436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עשיתי טיימינג ברכב זהה במרכזי בחולון (השחר מוטורס ) כמעט אלפיה פחות ושנתיים אחריות מלאות..

גם אני היססתי ולמדתי ששווה ליבדוק!!

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי טיימינג ברכב זהה במרכזי בחולון (השחר מוטורס ) כמעט אלפיה פחות ושנתיים אחריות מלאות..

גם אני היססתי ולמדתי ששווה ליבדוק!!

תעלה תמונה של הקבלה בכדי שנבין איזה חלקים הוחלפו.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח.. הרכב נמכר ברוך השם ובספר הרכב כול הקבלות.

הוחלף שרשרת ומותחן מהרוויזיה הכי חדשה דאז, ומובילים אקולוניים.(משאבה הוחלפה חודשיים לפני והיא לא בטיימינג) 1.8 tsi CDAB

לא עולה כסף לברר, ולדעתי פותח השרשור יודה לי.

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תבין לא נכון, תמיד נכון כדאי לבדוק, ואם יש לך המלצה על מוסך אתה יותר ממוזמן לרשום אותה בשרשור הייעודי, פשוט אין באמת סיכוי שתמחור של מוסך מורשה יהיה זול באלפיה מתוך 3 אלפיות, ממוסך מומחה, אם מדובר באותם חלקים בדיוק באיכות דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כתב, ללא משאבת המים וכנראה ללא עוד רכיבים כלשהם שאותם האנשים, לא ראו לנכון להחליף.

סביר להניח שכפי שאמרו, שאולי, זה כולל משאבת מים וחלקים נלווים נוספים הנדרשים להחלפה לפי הספרות הנדרשת או מומלצים להחלפה. כיוון שהליך החלפת השרשרת זה לא הליך פשוט כל כך.

תכלס, אנחנו סתם טוחנים מים, פותח השרשור, תואיל בטובך לשאול מהי תכולת העבודה ואלו חלקים זה כולל למען השם? תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.8 tsi CDAB

.

זה לא אותו מנוע, אפילו לא דומה, בגולף זה המנוע 1.4 טווין.

פות"ש, על פניו נשמע קצת יקר, תעלה צילום של קבלה, שנבין מה הוחלף

אם הוחלפה משאבת מים זה הגיוני, המשאבה ברכב הזה מאוד יקרה

היות ויש לה מצמד אלקטרומגנטי שמפעיל את מגדש העל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאנו את הרכב למוסך עקב תקלה, כל הרכב מנוע והרכב קפצו ורעדו בטירוף.

האם הרכב הגיע בנסיעה או בגרר ?

האם השרשרת קפצה מספר שיניים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרכב הגיע בנסיעה או בגרר ?

האם השרשרת קפצה מספר שיניים ?

בגרר

איו לי שמץ לגבי השאלה השניה

הוחלף רק שרשרת ושמן חדש

המשאבה הוחלפה מתישהוא קודם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגרר

איו לי שמץ לגבי השאלה השניה

הוחלף רק שרשרת ושמן חדש

המשאבה הוחלפה מתישהוא קודם

היי,

ברכבך מותקן מנוע BMY הנחשב אחד המנועים המסובכים ביותר להחלפת שרשרת תיזמון במיוחד כמו במקרה שלך שכנראה השרשרת קפצה מספר שיניים כתוצאה מהתארכות השרשרת.

קיט ההחלפה של השרשרת כולל מותחנים+מסילת החלקה+מסילת מתיחה+אטמים מחירו של קיט כזה עולה כ-1500 שקלים ויותר ועל זה תוסיף לפחות 6-5 שעות עבודה תגיע למחיר מעולה שקיבלת עבור התיקון.

אל תשכח שהחלפת שרשרת באופן ייזום לעומת שרשרת שקפצה מספר שיניים במקרה השני התהליך הרבה יותר ארוך ומסובך לכן זה לוקח גם יותר זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...