Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית גיר ברוורס - סיאט לאון 2015

elrondemon
שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

הבעיה בגיר הופיעה כמעט ישר אחרי הקנייה של הרכב החדש מהיבואן.

מהילוך ראשון, קלאצ', המוט לא נכנס לרוורס, כאילו נתקע באמצע הדרך.

* חזרה לניוטרל ואז בניסיון שני כמעט תמיד נכנס תקין, בנוסף בזמן התקיעה אם אני מתחיל לשחרר קלאצ' לפעמים זה כן מצליח "להחליק" פנימה.

* התופעת קוראת לעיתים יותר נדירות בכניסה לראשון מניוטרל וממש ממש נדיר בכניסה להילוכים 5-6.

יועץ בצ'מפיון הצליח לשחזר את הבעיה בקלות אבל אמר שזה תקין וצריך לחכות 2 שניות לפני הכניסה לרוורס ( טען שיש חסימה אלקטרונית?), או לעבור דרך הילוך שני - שתי ההצעות אף פעם לא עבדו. והתופעה החמירה עד כדי כמעט כל כניסה לרוורס.

יצא לעוד מישהו להיתקל/לשמוע על בעיה דומה אולי בגיר ידני כלשהו של הקונצרן?

אני קצת חושש לתת לצ'מפיון לפתוח ולגעת בגיר.

המון תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוודא שאתה מעביר לרברס כאשר הרכב נייח (לא גולש).

אצלי בייטי, אין שום בעיה וההילוכים עוברים בצורה חלקה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שיטפלו בזה בתקופת האחריות ולא כ"גוד וויל" אחר כך עם השתתפות עצמית כזו או אחרת.

בעל ניסיון בגולף TSI. תדאג שזה יהיה רשום כחשד לתקלה.

הם יודעים לפתוח ולטפל בגיר.

אני לא הייתי מחכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים גם ב2017...

בגדול יש הרגשה שהרוורס לא נכנס עד הסוף, כשמחברים את המצמד וידית מחליקה יותר פנימה,לפעמים יכולה פשוט לקפוץ החוצה(נעזוב שלפעמים יש רעש חריקה כאשר המצמד מנותק עד הסוף והרכב בעצור :S )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה מצב נהיגה אתה נוהג ? (ספורט , נורמל , אקו )

שים לב שבמצב נהיגה נורמל ההילוך נכנס חלק ובשאר המצבים טיפה קשה יותר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קורה גם כהרכב נייח לחלוטין, גם במצב נורמל וגם אם מחכים כמה שניות בין ההילוכים.

כשהתלוננתי לפני שנה בערך בצ'מפיון (רשום שהתלוננתי) לא הכירו בתקלה כללית למרות שאני רואה גם תגובות של אנשים בארץ ובחו"ל שזה קורה להם.

קניתי אפילו מנוי זמני ב-https://erwin.seat.com/erwin/showHome.do (סדנת המידע והשירות הרשמית של סיאט עבור מוסכים) ומצאתי את הדיווח המתאים מינואר 2016 (התשובה מבאסת למדי - לא כלול באחריות ושהם עדיין מחפשים לזה פיתרון):

reverse.jpg

איך יכול להיות שאף אחד לא מטפל בזה?!

אני ניגש לטיפול גדול השבוע, אבדוק שוב את העניין (כולל מפלס שמן גיר ואולי עניין של כיוונונים), אעדכן כאן.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי elrondemon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התייעצתי גם עם מוסך תושיה (מורשה יבואן, צ'מפיון), חיברו מחשב ולא מצאו כלום, רשמו בכרטיס עבודה שהתלוננתי ושלחו אותי הביתה.

רמזו על זה שהתקיעה קוראת כששן נופלת על שן וזה קורה לכולם, פשוט להכניס פעם שניה. תשובה מאכזבת, כנראה פשוט צריך לחיות עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה מצב נהיגה אתה נוהג ? (ספורט , נורמל , אקו )

שים לב שבמצב נהיגה נורמל ההילוך נכנס חלק ובשאר המצבים טיפה קשה יותר .

המצבים הללו קיימים בגיר ידני?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^זה בציניות!? נענה ברצינות, כן יש 4 מצבים לבחירה.

בכל אופן המצב קורה בכל המצבים וצ'מפיון ממשיך למכור חרטא בפיתה ולנפנף אנשים.

לא בציניות..

לרוב המצבים הללו שולטים על ניהול הגיר האוטומטי (או רובוטי) ולא קיימים בגירים ידניים.

כיצד המצבים הללו משפיעים על גיר ידני?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...