Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן קקטוס - העברת הילוכים

oleg_kra
שימו לב! השרשור הזה בן 2433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברשתותי סיטרואן קקטוס 2017 ידנית (טורבו), ויש לי הרגשה שהעברת ההילוכים מעט נוקשה. אני מדבר על מהלך ידית ההילוכים. האם מישהו מכם נתקל בזה? יכול להיות שזה כך בגלל שהרכב עדיין חדש וזה צפוי להשתפר?

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברת ההילוכים בתיבות הידניות של המכוניות העממיות של PSA אכן לא רהוטה.

בזמנו באירוע של סיטרואן, נהגתי בקקטוס והעברת ההילוכים הייתה גסה ולא נעימה בהשוואה לייטי שלי.

גם בברלינגו, העברת ההילוכים דומה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ביצעתי נסיעת מבחן ב208 ובקקטוס והתרשמתי שהגיר לא מעודן במיוחד..

מצד שני אם פותח השירשור משוכנע שישנה בעיה, טוב יעשה אם יסע על רכב דומה, אפילו אולי רכב מבחן של היבואן, וירגיש האם הרכב שלו חריג

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להצטרף גם , נהגתי על קקטוס בנזין טורבו, 208 GTI , 208 בנזין ודיזל ובחשתי בידית הילוכים של ה308 GTI, צריך להסביר למי שמתכנן את התיבה הידנית, שהיא לא חייבת להיות עונש לתפעול ולהכיר לו את התיבה של המיאטה בתור מטרה לשאוף אליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להרחיק עד יפן.

אפשר סתם להביט אחורה כמה שנים, לימי הפיג'ו 205, 405 וסיטרואן ZX.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שכמעט תמיד במכוניות בעלות הנעה אחורית, שהגיר ממוקם ממש מתחת לידית, תפעול התיבה יהיה נעים מאד.

ע"ע ב.מ.וו, פורד של פעם ואפילו וולוו בעלות הנעה אחורית.

הגיר של הקקטוס סתם לא נעים לתפעול, ומוסיף גם מצמד כבד יחסית.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות! למרות שתפעול התיבה והמצמד היו יכולים להיות יותר נוחים, אני מאוד מרוצה מהאוטו. אפילו המוביליי די מדייק ולא מעצבן :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...