Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזגן Westin

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 2430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חפרתי את הרשת ואין מידע, אפילו לא בZAP.

נכנסתי היום להום סנטר בעיר שלי, נמכר שם המזגן הזה:

https://www.homecenter.co.il/catalogue/product/21516

אבל 1.25 כח סוס ולא 1.

המחיר שלו כרגע במבצע של 1333 שקלים והמזגן של ה1 כ"ס עולה 1100~

שנה אחריות של יורוקום ו199 שקלים במידה ואחליט להרחיב את האחריות לעוד שנתיים, אם לחשב את ההנחה שיש לי בהום סנטר הוא יעלה לי בסופו של דבר 1033 שקלים ללא הרחבת אחריות, לאור המחיר שמופיע ל1 כ"ס באתר שלהם המחיר נשמע לי דיי אטרקטיבי ומאוד מאוד מגרה בשביל 1.25

השאלה היא, איך הם? מי הם? שווה להתעסק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה מותג מדבקה של מזגני TCL הסיניים שיורוקום מייבאת.

סה"כ במחיר הזה לא יכול להיות רע מדי.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעדיין עם משלוח וכאלה זה יצא לי 1410 כשפה יצא לי בערך 1200 וכמה שקלים יותר כי הסניף בעיר ואוכל לקחת עם האוטו.

השאלה אם זה מותג מדבקה שלהם או שזה משהו אחר ששווה את השקלים הנמוכים. זה גם 500 שקלים התקנה שלא בא לי לזרוק לפח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווסטין זה לא משהו שקיים באמת. Tcl זה קונצרן גדול ולא הייתי חושש לקנות מתוצרתו במחיר המתאים

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, שים לב שקיימים בשוק מזגנים של תדיראן ואלקטרה עם אחריות מלאה ל-7 שנים בהרבה פחות מאלפיים שקל.

אני כמובן לא מזלזל בכמה מאות שקלים, אך במידה ויש אפשרות, לדעתי זאת השקעה יותר נבונה לטווח הארוך מאשר להתעסק עם חברות פחות ידועות בתחום המזגנים, שאין לך בשלב הזה שום מידע על טיב המזגנים שהן מייצרות, על אף ש-TCL היא מותג בינלאומי.

Peugeot 208 1.2 Active (Manual) , 2014

.It's all about Music & Numbers

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נצא מנקודת הנחה שזה אחלה מזגן.

אבל

חלקים קצת יותר מורכבים מקבל יהיה לך ממש קשה עד בלתי אפשרי למצוא.

אני הייתי נשאר עם טורנדו עם 7 שנים אחריות, אחלה מזגנים עם אחלה אחריות.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ModChiP, על רמת האחריות שטורנדו מספקת, ניתן לקרוא הרבה ברשת, לצערי לא לטובה. יש גם תלונות על רמת השירות של אלקטרה ותדיראן, אך טורנדו מתעלה על כולם בכמות התלונות.

Peugeot 208 1.2 Active (Manual) , 2014

.It's all about Music & Numbers

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני, אם המתקין שלך הוא לא אדיוט גמור, והוא עושה התקנה נכונה, במידה ותצטרך שירות- תקבל.

חוץ מזה, 7 שנים אחריות לא בא ברגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מימוש אחריות הוא בעייתי אצל כולם בעיקר בקיץ (בגלל עומסים דיי גדולים אצל החברות החזקות בתחום).

אם הנושא הזה בעייתי בחברות הגדולות שמיזוג אויר הוא עיקר קיומן (והוא חטיבה או חברה בפני עצמה) - אני לא רוצה לחשוב מה קורה אצל היבואנים שמתחילים לשווק מזגנים פעם ראשונה בחייהם ואז צריכים לתת לו שירות מתישהו. אני לרגע לא מזלזל בניופאן או יורוקום - השאלה היא עד כמה הם ערוכים לתת שירות במצבים האלו. ברור לי שהמחיר הזול הוא גם פונקציה של (אין) שירות, השאלה היא האם זה ברור גם לכם (?).

בקיצור,

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבתא שלי התקינה בבית 2 מזגנים של median משהו כזה בגלל המחיר, אחד מהם התחיל לעשות רעש חזק מאוד בהפעלה אחרי חודש והגיע טכנאי לסדר בגדר האחריות, מאז שנתיים והמזגנים עובדים פיקס ומקררים מעולה. אני חושב שזה עניין של מזל.. בשביל 1000 שקל למזגן 1.25 אולי אקח סיכון שגזה, בעיקר שצמוד אלי טכנאי מעולה שיעבור איתי במחירים נוחים מאוד כחבר.

השאלה אם המזגן שווה, לפחות משהו. אם זה זה זבל סיני שמתפרק כי מישהו השתעל לידו אז ברור שלא אקח, אבל אם יש לו תקווה להחזיר השקעה של 1000 יתכן ואקח סיכון.

אחרי הוצאות של 10,000 שקלים על מעבר לדירה דיי חשוב לי לחסוך אבל לא על חשבון של לזרוק כסף לפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור אל תחסוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...