Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית גדולה "מנהלים" תקציב 90k

alexkite
שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום . אחרי כמה שנים טובות עם רכב קטן ואחרי שהמשפחה גדלה , החלטנו שהגיע הזמן להחליף לרכב ולרכוש רכב גדול, בדגש על מילה "גדול".

לא חייב שזה יהיה ג'יפון . רכב מנהלים בהחלט יעמוד בדרישות שלי.

התקציב עד 90K . חשבתי על סובארו B4 שנתון 2014 , מאזדה 6 , הונדה אקורד.

אשמח לשמוע כל מי שמכיר את הרכבים האלה מקרוב . במיוחד מעניינת אותי B4 . מה צריכת הדלק, עלות האחזקה ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכי חשוב לך ?צריכת דלק ואחזקה?

צריכת דלק - הבי 4 מטחנת דלק לא נורמלית, המזדה חסכונית ממנה

אל תצפה לצריכות מעבדה שהיצרן מפרסם, בפועל זה 1/11 משולב לא משנה מה תעשה , מדבר על המזדה. מניסיון.

האחזקה של המזדה זולה יןתר מהסובארו.

לדעתי אתה מכוון נכון,רכבי מנהלים נותנים הרבה דברים מעבר לגיפון ועולים בערך אותו דבר או קצת פחות, אז אני לא אעלה על. מדרכות או אשב גבוה, סו וואט.

הייתי ממליץ על המזדה, יש כמה סטיישניות נדירות שיתנו לך אפילו עוד יותר בגאז.

האם ישנם עוד דגמים ששמת עליהם עין?

אם אתה מוכן להשקיע קצת יותר באחזקה תקופתית של הרכב למה לא תיקח מונדאו 2014 ? יישאר לך הרבה עודף, צריכת דלק יחסית טובה בנסיעה רגועה, המון מקום בפנים,הרבה הרבה כח.

תעדכן

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי על B4 בגלל שהיא לא שומרת על הערך ויכולה להיות קניה כיד 2. פער במחיר הרכישה לעומת מאזדה 6 יכולה להעפיל על ההוצאות בדלק. אגב, מה הצריכה האמיתית של B4 ? בנוסף, היא בנויה היטב ומהנה לנהיגה לפי כל בוחני הרכב. מסתכל במיוחד על הצור ההחדשהשאחרי 2015.

באשר לפורד מונדאו היא גם לא חסכונית וגם רוויית תקלות . למה שאקנה אותה במיוחד בארצנו שבה ליפניות יש מעמד מיוחד ? ( לא שאני מסכים עם זה ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה סיבות להעדיף מונדאו על הסובארו אבל עזוב, אם יש לך סטיגמה שהיא רווית תקלות אז מיותר לפרט אותן כאן,

באשר לסובארו, שמירת ערך ? כל רכב היום בישראל גם אם הוא בנןי מיהלןמים מאבד אחוז ניכר מאןד מערכו לאחר 3 שנים ויותר.

ההפרש או אלפים בודדים ביותר לכל דגם.

מה לעשות, השוק השתנה.

הצריכה של הסובארו נוראית, תחפש תגובות של אנשים כאן ותיווכח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך הגעתם לזה שצריכת הדלק של הסובארו נוראית!

זה נכון לדור הרביעי שנמכר פה עם מנוע ej ותיבת 4 הילוכים. דור 5 יותר חסכוני, ודור 6 שנמכר אך ורק עם מנוע 2.5 יותר חסכונית.

אני מחזיק היום אחת שנת 2006 עם צריכת דלק שנעה בין 8 ל 11 ק"מ/ל - תלוי איפה ואיך נוהגים.

הדור החמישי שנמכר עם תיבה רציפה מציג צריכה יותר טובה (הגעתי לצריכה של 10 ק"מ/ל לאחר 3 ימים לא פשוטים במחיצתה).

בדגם האחרון הצלחתי להגיע לצריכה של 12.5 לאחר יומיים של נהיגה מהירה אך לא חסכונית במיוחד.

בקשר לאחזקה - בדור השישי קיימת שרשרת תזמון שלא דורשת החלפה, והדבר היחיד שחורג מבחינה זו הוא החלפת רביעיית צמיגים בו זמנית (דבר שקורה כמעט בכל רכב משיקולי בטיחות).

לא צריך להפחיד את הבחור על סמך סטיגמות מהעבר.

הסובארו מרווחת, נוחה, נעימה, וגם חזקה.

ה 6 פחות מרווחת, פחות נוחה (בעיקר בגרסאות הפרימיום), ולא חזקה בהרבה (עם מנוע 2.5 ליטר). יותר ספורטיבית ומתקשרת.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך עשית את זה אתה נראה לי קוסם, הרכב היה אצלנו שבוע והוא בלע דלק, והוא ננהג רגוע, מאוד רגוע.

והוא כבד וגדול מידי.

כן הוא נחמד מבפנים והכל, אבל בחייאת, כמה דלק!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם נדירה בשנתון אבל נותנת תמורה מצויינת לכסף היא הניסאן אלטימה.

מנוע 2500 שבאופן מפתיע נחשב חסכוני ביחס לנתונים שלו.

בסביבות התקציב שלך ניתן גם למצוא מודל 2015.

שווה בדיקה.

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להמליץ על פאסאט, או כל רכב גרמני אחר לאדם אשר חשובה לו האמינות, זה איך להגיד... לא קורקטי. תיקח מאזדה וסע לשלום.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כל כך סטיגמה על פורד. פשוט בישראל יש סטיגמה על הרכבים שלהם ואני לא יכול להשפיע על זה . אני אומר משהו אחר - אני מעדיף בתור יד 2 רכב שאיבד הרבה מאוד מהערך שלו כשהיה יד1. אגב, תופתע לשמוע אבל גם וולוו S60 עם מנוע 2000 טורבו ניתן למצוא בתקציב שלי. גם היא אופציה מבחינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את מי אתה שואל?

כל רכב בפקקים אוכל דלק, חוץ מרכב היברידי כמו פריוס.

המונדאו אוכלת דלק בפקקים מה לעשות, גם הרכב הנוכחי שלך אני בטוח.

וולוו S60 זה אחלה של רכב, אם תמצא אחת שמורה אתה מאוד תהנה, עדיפה בקילומטר על הבי 4\מאזדה והונדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על ניסן אלטימה 2,500. קצת גדולה, אבל מאד נוחה וחסכונית למדי.. רכשתי חדשה בינואר 2015, העדפתי על פני מזדה 6 ואחרות....משייטת בשקט במהירות גבוהה.

גיר רציף שקל, יחסית, להסתגל אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי B4 מודל 2015 כחצי שנה, לגבי תצרוכת הדלק, יש להפריד בין שני מצבים :

נסיעה בין עירונית. הרכב הפתיע אותי לטובה בצורה מדהימה, בנסיעה רגועה של כ- 110 קמ"ש, תצרוכת הדלק היא כ- 15 ק"מ לליטר. אני מדגיש שזה מניסיון של כחצי שנה. כאשר הנסיעות הן בין עירוניות בלבד : מודיעין - דימונה לדוגמא, אני עושה 900 ק"מ למיכל (60 ליטר).

לגבי נסיעות עירוניות, התמונה שונה לחלוטין, מחוג מד הדלק בנפילה חופשית... כל רמזור עולה שקל... צריכת הדלק בין 5ל- 10ק"מ לליטר תלו בתנועה, כמה רמזורים וכו'.

הנסיעות שלי הן 90 % פחות ביעירוניות.

הרכב הקודם שלי היה רנו פלואנס דיזל ידני, עם אותו נהג (אני) ואותו תמהיל נסיעה, מחשב הדרך הראה בממוצע כ-6 ליטר ל100 ק"מ.הB4 מראה כ 7 - 7.5 ליטר ל-100 ק"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת על אופטימה דיזל עם גיר רובוטי? לא יודע אם יכנס בתקציב, אבל אני משער שיכול להיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...