Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איוניק או אוריס סטיישן היברדית

avi 1234
שימו לב! השרשור הזה בן 2431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו זוג +2 בכיסאות בטיחות האשה צריכה לשבת מאחור בין הילדים

המחיר של שניהם אותו דבר, האוריס יבוא מקביל אלבר יד 00 ואיוניק יד 01 ללא רישום ליסינג

רציתי לדעת מה יותר מרווח, נעים לנהיגה וחסכוני יותר,

ומה ישמור יותר על ערכו בעוד 3 שנים

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המרווח הפנימי מאד דומה (במיוחד בכל האמור למושב האחורי)

כמעט כל המכוניות שנמכרות כ-0 ק"מ נמכרות ללא רישום ליסינג אך ההודרדה של 14% של קנייה כיד ראשונה 0 ק"מ קיימת (הרכב רשום ע"ש חברה ללא רישום ליסינג)

מבחינת חסכון בדלק הן די דומות, אם כי יותר קל להוציא מהיונדאי צריכת דלק נמוכה.

נעים לנהיגה זה עניין של טעם, אתם חייבים לעשות נסיעת מבחן בשתיהן כדי להחליט מה יותר מתאים לכם.

נפח תא המטען דומה.

לגבי השוק - קשה לדעת.

לאיוניק יש יתרון גדול בכל הקשור לאבזור בטיחות מקורי, היא נמכרת בכמויות גדולות לציי רכב ובעוד שלוש שנים השוק יוצף בהן.

מאידך האוריס ביבוא מקביל, ופחות מאובזרת.

נראה לי שרק נסיעת מבחן ובדיקה "על רטוב" של המרחב במושב האחורי - תעזור לכם להכריע.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי צריך לנחש הייתי אומר שהטויוטה תחזיק מחירון יותר טוב מהאיוניק, כי (1) טויוטה וכי (2) יש פחות ממנה בליסינג.

חרף זאת - הייתי רוכש את האיוניק בגלל מערכות הבטיחות, האבזור העשיר ותיבת ההילוכים הדו מצמדית שנעימה מאוד לנהיגה - הרבה יותר מהאוריס.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית האיוניק.

"נלחמתי" עם עצמי כדי לנסות לחבב את האוריס בזכות הסטיישן בבחירת רכב ליסינג. לא הצלחתי.

רכב לא נוח, לא נעים, מרעיש, לא מרווח כמו שנדמה.

האיוניק לעומת זאת, מרווחת בצורה מפתיעה, בגאז׳ מצויין והכי חשוב - כמעט לא מרגישים שנוסעים ברכב היברידי.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לזכור שנפח תא ההטענה באוריס סטיישן גדול משמעותית מזה שביונדאי, למשפחה עם שני ילדים קטנים זה יתרון עצום. תוסיף לזה נסיעה רועשת באיוניק, העדר עידון בנסיעה באופן כללי ופלסטיק נראה ומרגיש לא משהו בכלל, לאוריס תחושה הרבה יותר נעימה בנסיעה, אבל אין לה פתחי מיזוג מאחור כמו שיש ביונדאי ( חשוב מאוד לפחות בתחילת נסיעה ) והקוריאנית זוכה לאיבזור באמת יוצא דופן ( במיוחד בגירסה היקרה יותר, לא יודע אם זה מה שמוצע לך ). בקיצור החלטה לא פשוטה, אני באופן אישי לא מסתדר עם נסיעה רועשת כמו זו שמציעה האיוניק, אבל זה אני. נסיעת מבחן תפתור לכם להערכתי את ההתלבטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי - תתפלא, אבל תא ההטענה באוריס זהה בגודלו לתא ההטענה באיוניק - הסיבה לכך נעוצה (כנראה) במיקום הסוללות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי האיוניק שמוצעת בחברות הליסינג היא מהדגם הפחות מאובזר (מכונה Premium), גם בדגם הזה האבזור עשיר יחסית.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוריס לטעמי רכב פחות נעים ואיכות הגימור שלו בינונית. מרווח בספסל האחורי מצומצם. גם האוריס סטיישן נפוצה הליסינג, אבל הי זו טויוטה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוריס באמת לטעמי רכב נטול כל הנאה מנהיגה, הגיר מכוייל בצורה משעממת מאוד ובעליות המנוע קולני יותר מידי אפילו במהירות נמוכה. לאומת איניק, שהיא יותר קונבנציונלית מבחינה הזאת, במיוחד שהרכב ננהג כמו רכב רגיל בזכות הגיר (כפול מצמדים מהיר וחלק, אבל ללא בעיה של זינוק וקפיצות כמו ברכבים לא היברידיים, הרכב תמיד מתחיל לנסוע על חשמל וזוחל על חשמל - זה מחפה על כל מצבים בעייתיים שיש ברובוטי כפול מצמדים ברכב הרגיל).

לאיניק לאומת אוריס אני רואה שתי נקודות תורפה: מתלים קשים מידי (לאוריס רכים למדי) ורעש צמיגים שהוא יותר ממה שאני הייתי מוכן לקבל.

אבל, מערכות בטיחות זה יתרון בלתי מבוטל. והרכב מרגיש הייטקי, במיוחד עם לוח שעונים מסך בדגם המפואר.

לאיוניק יש יותר מקום מאחור, אוריס צפופה, קשה לצאת ממנה.

בין שני הרכבים, הייתי בוחר איוניק.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אלו הבחירות - למה לא נירו?

הם מחפשים רכב מליסינג 0 ק"מ או מייבוא מקביל. אין את נירו מליסינג בהנחה.

אבל אני כבר אומר לך, פותח השרשור - תהיה בעיה לשבת בין שני כיסאות בטיחות בכל הרכבים האלה, גם לאדם רזה. צפוף מאוד לרוחב.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...