Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ראשון בתקציב מוגבל. פיג׳ו 207?

diego21
שימו לב! השרשור הזה בן 2437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני מחפש רכב לנניסעות קצרות לעבודה/לימודים ונתקלתי בפיג׳ו 207 משנת 2008. ההעדפה היא רכב אוטומטי

למישהו היה את הרכב הזה? אמין? עושה בעיות גיר? חשמל?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בתקציב הזה אפשר למצוא 207 חדשה בלפחות שנתיים. אל תשכח שזה לא רכב מבוקש, ולרוב תוכל להוריד כמה אלפים מהמחיר המבוקש.

לא החזקתי רכב כזה בעצמי אבל לאחרונה שקלתי לקנות אחת. הגיר הוא al4, ומעבר להחלפת שסתומים והחלפת שמן מדי פעם (למרות שהיצרן לא ממליץ להחליף) ולפעולה לא תמיד חלקה הוא בסדר, אבל כמו כל גיר אוטומטי יגיע בסוף לשיפוץ. יש לי היום רכב עם גיר כזה מאמצע 2006 ו-157,000 ק"מ, שעדיין נוסע בצורה סבירה.

מעבר לזה מדובר כנראה ברכב סביר. הייתי מנסה למצוא רכב חדש יותר מ-2008, בלי קשר ל-207 או לא.

אם היא עדיין רלוונטית, מצאתי אחת כזו שביקשו עליה 25 מ-2012 עם 50 ומשהו אלף ק"מ, אבל יד שלישית. מציע לך לחפש אותה ביד 2, אם זה עדיין בתקציב.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הנתון אם כבר צרפתיה הייתי מעדיף את ה-C4 מהדגמים שעד 2011.

ההיצע שלה גדול בהרבה.

המנוע מוצלח וחסכוני יותר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי האישית בלבד:

דווקא בגלל שזה רכב ראשון שלך ואתה לא יודע בדיוק למה אתה נכנס, אני מציע לך ללכת לכיוון סיריון ושות (או במילים עדינות לא רכב צרפתי).

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קצת לא מסכים, אבל זו אכן דעה אישית.

בקצרה, כדי לא לפתוח פה מחדש שרשור של אלפי עמודים, אני מסכים שבהשוואה של צרפתי ממוצע ליפני ממוצע (ממוצע, גם ליפנים יש נפילות אבל הממוצע די אמין) באותו שנתון, היפני יהיה אמין יותר.

הנקודה היא שההשוואה היא לא משנתון זהה, כי מה לעשות, רכבים צרפתיים "נהנים" מירידת ערך גבוהה יותר.

אז בהשוואת תקציב, רכב צרפתי חדש בשנתיים שלוש, מה שלרוב גם אומר שהק"מ שלו נמוך משמעותית, לאו דוקא יהיה פחות אמין בצורה משמעותית (ואולי אפילו להיפך), בטח אם טופל כמו שצריך וימשיך להיות מטופל.

גם בואו לא נשכח שמדובר על 207, לא על c6. רכב די פשוט בלי תחכום מיותר.

וגם יש את העניין ש-207 היא קצת יותר נעימה לנסיעה מסיריון (אבל פחות חסכונית), למי שזה משמעותי עבורו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שהחזיק 207, אחת אוטומטית ואחת ידנית, אני אציע לך להמנע מהקניה כרכב ראשון(!), ה207 מעולה, נוחה ומרגישה מודרנית, מרגישה חזקה ואפילו מהנה לנהיגה, הגיר האוטומטי הוא מהדור החדש יותר של הal4 וצריך פחות תשומת לב ויד על הדופק כמו בדגמים של סוף שנות ה90' אבל!! הבעיה ברכב נמצאת במנוע, עשה חיפוש קצר בגוגל על מנוע "prince", המנוע חזק וטוב, אבל יש לו נטייה לייצר בוצה במנוע במיוחד עם מרווח טיפולים שנקבע בחברה של פעם ב30 אלף ק"מ.

ב207 הראשונה שלי (האוטומטית) המנוע שרף שמן בכמויות ואני די בטוח שלאחר שמכרתי אותה המנוע לא עבד באופן בריא ככ, בנוסף האוטומטית צרכה המון דלק ביחס למתחרות 1.6 אוטומט.

הידנית הייתה סיפור אחר, הרבה יותר קלילה ומהירה, מאובזרת ומאוד אהבתי אותה, קיבלה את השמנים הכי טובים, נוזלים הכי טובים וחלקים הכי טובים, ועדיין! המנוע התחיל לשרוף שמן והטיימינג שלו התחיל לזייף בהנעה קרה(אחרי החלפה לשרשרת חדשה), המנוע הזה פשוט מרור מרורים, בתור רכב ראשון לא הייתי ממליץ כלל, המנוע צריך תשומת לב ויותר מידי ליטופים.

הייתי ממליץ לך לקנות כבר 206 מהשנים 2006-8 עם אותו גיר והמנוע בעל 110 כ"ס שכבר שנים נותן בראש ואין לו בעיות מיוחדות שאי אפשר להתמודד איתם, בהצלחה.

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...