Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו B3

MiG
שימו לב! השרשור הזה בן 2430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה מודע לצריכת דלק של הרכב הזה, בעיקר בעיר?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורא מפתה לקנות את הרכב את הרכב עקב המחיר הנמוך ביחס למקבילות.

יש לכך כמה סיבות, תבצע חיפוש בפורום ותמצא אותן (רלוונטי גם למנוע 2.0).

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ה2.0 לא ממש שיא הזריזות - הזינוק אמנם חזק בגלל הAWD אבל אחרי זה יש לך שם בור די רציני בסגירת הפער ל100.

בעיקר זו אשמת הגיר הרציף ומצד שני אם זה לא היה ככה צריכת הדלק היתה גורמת לך לצרוח גוועאלד.

גילוי נאות אני בעלים של B4 2.0 בציר 2010

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי בלבד: לא שווה מהסיב/ה/ות:

1. מנוע 2 ליטר עצלני. עם ביצועים של 1.6 סטנדרטי.

2.בזבזן בדלק.

3. היות וזה מנוע 2 ליטר יש לך טסט טיפולים וביטוחים יקר יותר.

4. עדיף לך לחפש משפחתית 1.6 שתיתן לך את אותו הדבר רק בדלק 1 ל 18 במקום 1 ל 7, וזולה יותר בתחזוקה שוטפת קרי ביטוחים וטיפולים.

שורה תחתונה: לא מבין מי קונה רכב כזה בחיי לא מבין.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לך לחפש משפחתית 1.6 שתיתן לך את אותו הדבר רק בדלק 1 ל 18 במקום 1 ל 7, וזולה יותר בתחזוקה שוטפת קרי ביטוחים וטיפולים.

איזה 1 ל-18 אולי 1-ל 8 (נו טוב 10 אם נוהגים כמו סבתא)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הביצועים שלו קצת יותר טובים מרכב 1.6 סטנדרטי - אתה זה אני אומר ממקור ראשון בתור מישהו שהיו לו כמה משפחתומטיות.

2. זינוק מ0 למאה זה לא הכל - למען האמת זה הנתון הכי לא חשוב ברכב משפחתי שנועד לנסיעות מנהלתיות.

3. אם המילה "נוחות" אומרת משהו לפותח השרשור - סובארו מביטים כאן בלבן של העיניים למותגים אירופאים וגם אמריקאים.

והנוחות הזו מגיעה ממנוע בשרני יותר בשילוב עם מערכת AWD (אתה לא מבין עד כמה זה נוח - עזוב את השטויות של הביצועים, תבחן את זה במובן הנוחות) ומרכז כובד נמוך.

כן הטסט קצת יותר יקר, ביטוח לא בהכרח.

טיפולים? למעט תוספת החלפת נוזלי תמסורת אחת ל60KKM לא ממש רואה הבדל כלשהו.

האם זה הכרח? לא, ממש לא - אבל בין זה למה שרשמת, אני מקווה שלפחות אתה מגיב מתוך ניסיון.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מודע לצריכת דלק של הרכב הזה, בעיקר בעיר?

הרכב בקושי יסע בעיר. מעריך ש90% יהיה בין-עירוני, כך שזה לא הissue.

נורא מפתה לקנות את הרכב את הרכב עקב המחיר הנמוך ביחס למקבילות.

יש לכך כמה סיבות, תבצע חיפוש בפורום ותמצא אותן (רלוונטי גם למנוע 2.0).

ביצעתי חיפוש, משום מה המערכת לא נותנת לי תוצאות אפילו שאני יודע שהם קיימות (ולכן נאלצתי לשאול מחדש)

גם ה2.0 לא ממש שיא הזריזות - הזינוק אמנם חזק בגלל הAWD אבל אחרי זה יש לך שם בור די רציני בסגירת הפער ל100.

בעיקר זו אשמת הגיר הרציף ומצד שני אם זה לא היה ככה צריכת הדלק היתה גורמת לך לצרוח גוועאלד.

גילוי נאות אני בעלים של B4 2.0 בציר 2010

אם כבר יש לנו בעלים פה של אחת, אולי תוכל לשתף אותי בצריכת הדלק, מחיר הטסט, הטיפולים והאמינות בכללי.

הרכב מיועד ליסוע בעליות. לא של ירושלים, של יו״ש. זינוק חזק יכול להיות פלוס שם, לא?

לפי דעתי בלבד: לא שווה מהסיב/ה/ות:

1. מנוע 2 ליטר עצלני. עם ביצועים של 1.6 סטנדרטי.

2.בזבזן בדלק.

3. היות וזה מנוע 2 ליטר יש לך טסט טיפולים וביטוחים יקר יותר.

4. עדיף לך לחפש משפחתית 1.6 שתיתן לך את אותו הדבר רק בדלק 1 ל 18 במקום 1 ל 7, וזולה יותר בתחזוקה שוטפת קרי ביטוחים וטיפולים.

שורה תחתונה: לא מבין מי קונה רכב כזה בחיי לא מבין.

1. מצד שני, מה אפשר להשיג בתקציב של 30K? קורולה רובוטית 2009?

אולי משתווה ל1.6 סטנדרטית, אבל המחיר של ה1.6 הסטנדרטי קצת רחוק לדעתי.

2. כמה בזבזן? כולם מדברים על זה שהוא מבזבז באופן לא פרופורציונאלי, אשמח מאוד לשמוע מספרים מהמציאות.

3. בכמה? (זה גם מה ששאלתי את קודמך שהוא בעלים של אחת)

4. חופשי להציע.

שורה תחתונה: הרכב לא יקר יחסית לשנתון, והוא מיועד בעיקר לנסיעה בין עירונית בשטחי יו״ש שהם לא בדיוק מישוריים. מחפש רכב שיעלה אותם בצורה ראוייה ושיכנס לתקציב של 30K. את זה תשלב עם רצון של בן המשפחה שלי עם משפחת היפנים (סובארו/סוזוקי/טויוטה/מאזדה ודומיהם, על יונדאי הוא אפילו לא רוצה לשמוע) ואולי תצליח להכנס למשבצת של הB3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה תוכל למצוא גם מיצובישי לנסר הדור החדש עם מנוע 1.8 במצב נורמלי.

אם לא נוסעים הרבה, צריכת דלק של B3 אפשר לסבול.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה תוכל למצוא מיצובישי לנסר הדור החדש עם מנוע 1.8 במצב נורמלי.

שקלתי. לא פחות בזבזן, ומרגיש הרבה יותר גדול. הממדים של הB3 (+האצ׳בק) הופכים אותו למעט יותר נוח לנהיגה. אני אישית הייתי ממליץ לבן המשפחה בכלל על סופר-מיני ולא על קומפקטית-חצי-משפחתית, אבל מיודעינו לא מוכן לנהוג במה שהוא לא יכול לקרוא לו ״רכב״. סופר מיני זה לא מספיק ״רכב״, כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הB3 הזו אכן קומפקטית

דווקא לא הייתי שולל בכלל את המיצובישי - עוד גילוי נאות - הרכב השני במשפחה זו לנסר 1.5 2010

ה1.8 בעיני תהיה עדיפה עליה בטח ובטח שלנסיעות ארוכות.

הלנסר תהיה פחות נוחה מהסובארו בשנתונים האלה אבל כן תהיה יותר מרווחת ממנה וגם אז - לא בפער ניכר למרות שהB3 מבחוץ קומפקטית.

דלק אני לא רואה הבדל לכאן או לכאן בין ה1.8 לסובארו אבל תחזוקה תהיה קצת קצת יותר זולה ללנסר.

שתי בחירות טובות סה"כ - שיעשה נסיעת מבחן על שתיהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד עם B3 08 מנוע 1.5 5 שנים, הרכב אכן עצלן ברמות ובזבזני ברמות, הוא שוקל איזה טון 700

מה שכן הוא מאוד נוח, לא הכי בטיחותי(רמת גימור R) ומאוד מאוד אמין, טיפולים כמו כל יפניות(אני התרגלתי לצרפתיה שהטיפולים אצלה מאוד זולים), סך הכל רכב נחמד מאוד

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי או כמו שאני רואה את הדברים מנקודת מבטי האישית בלבד:

מה שאתה הולך כן לעשות זה להוציא 30 אלף שקל כשאתה יודע מראש שעל דלק תשלם כמעט כפול. אתה יודע מה, נניח פעם וחצי. טיפולים תשלם יקר מלכתחילה, ביטוחים וטסט כנ"ל, ולעניין הסחירות בכלל חבל להתייחס.

לא עדיף לעשות הלוואה קטנה של 10, 15 ולקנות משהו "ריאלי". או שאולי לא לקנות בכלל ולחסוך וכשיהיה כסף אז לעשות את המהלך.

תחשוב.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי או כמו שאני רואה את הדברים מנקודת מבטי האישית בלבד:

מה שאתה הולך כן לעשות זה להוציא 30 אלף שקל כשאתה יודע מראש שעל דלק תשלם כמעט כפול. אתה יודע מה, נניח פעם וחצי. טיפולים תשלם יקר מלכתחילה, ביטוחים וטסט כנ"ל, ולעניין הסחירות בכלל חבל להתייחס.

לא עדיף לעשות הלוואה קטנה של 10, 15 ולקנות משהו "ריאלי". או שאולי לא לקנות בכלל ולחסוך וכשיהיה כסף אז לעשות את המהלך.

תחשוב.

אם הייתי סגור על המודל לא הייתי מגיע לפורום כדי להתייעץ. תציע דגם ספציפי ונשקול כל דבר בפני עצמו. זה נשמע כאילו יש לך משהו אחר להציע על קצה הלשון וחבל שאתה לא אומר אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לעשות פה סדר, למה ?נתנו לך תגובות מבולבלות לא ממקודות .בשנתונים הללו ל b3 יש גיר אוטו פלנטרי עם 4 הילוכים שהילוך ראשון מרוווח אבל השני קצר ולכן לאופי השימוש שלך כניראה זה יתאים ,הרכב אמין מאוד עוד לא סיבכו אותם ב 2010 לגבי תצרוכת דלק ,עם הרגל שלך לא כבדה מידי ורכב תקין ומטופל תראת תוצאות תצרוכת דלק באזור של בין 13-14 קמ ל באזור של ירושלים .

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...