Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוסר יציבות במהירות גבוהה,וריח של שרוף בעליות.

ImageInception
שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלומות לכולם.

ברשותי סיאט איביזה 2015 1.2 טורבו ידנית.

בזמן נסיעה במהירות של כ140 קמ"ש אני מרגיש שהאוטו פשוט לא יציב,הוא מתנדנד,כאילו עף ברוח.

ההגה לא רועד,ולא מושך לצדדים.

For the record,החלפתי לאוטו ארבעה צמיגים,שני בולמים,תושבות,רפידות,עשיתי פרונט ואיזון.

עוד דבר,בזמן עלייה האוטו מתאמץ ויש ריח של שרוף,לא יודע של מה,אולי שמן,אולי הקלאץ'?

אין לי מושג,אשמח לעצות ורעיונות מה לעשות לגבי הדברים האלה.

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דגם הצמיגים? מה המידה? מה לחץ האוויר בהם? כמה ק"מים כבר נסעת איתם?

בולמים שהוחלפו, קדמיים/אחוריים? מאיזה יצרן ודגם?

האם בכיוון "הפרונט" נבדק גם הסרן האחורי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התנסתי בהתנהגות דומה בקורולה שלי (2007) במהירויות בכביש 6.

אני גם לא הבנתי את הסיבה לכל ההתנהגות הלקויה וחיפשתי מה יכול להיות הבעיה.

אני שם בצמיגים שלי 34 מקדימה ו 36 מאחורה. החלפתי הכל ל 32 לארבעתם וזה לא עזר. אז החזרתי ל 34/36 (מתנהגת טוב יותר ככה מאשר 32 לכולם במהירויות נמוכות יותר).

בדקתי איזון צמיגים הצמיגים היו מאוזנים לגמרי.

הדבר הראשון שעזר הוא קודם כל התקנה של הג'אנטים חזרה בצורה נכונה. מסתבר הבחור ששם את הגלגלים שלי בחזרה סגר את הברגים בעיגול ולא בצורת כוכב. הורדתי את כולם אחד אחד וסגרתי אותם בצורת כוכב.

הדבר השני שעזר הוא כשעשיתי טיפול וביקשתי מהמכונאי שלי שיבדוק את מסרק ההגה האם הוא משוחרר קצת (גורם לתחושה של הגה צף) ואכן. היה משוחרר. הוא הידק אותו וחזרה גם התחושה של הגה מדויק הרבה יותר.

בשילוב של כל הדברים האלה בדקתי שוב בדרך לעבודה במהירויות. והכל היה יציב כמו אבן.

** לא ביצעתי כיוון של הסרנים בתקופות האלה.

מקווה שיעזור לך להבין מה הבעיה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התנסתי בהתנהגות דומה בקורולה שלי (2007) במהירויות בכביש 6.

אני גם לא הבנתי את הסיבה לכל ההתנהגות הלקויה וחיפשתי מה יכול להיות הבעיה.

אני שם בצמיגים שלי 34 מקדימה ו 36 מאחורה. החלפתי הכל ל 32 לארבעתם וזה לא עזר. אז החזרתי ל 34/36 (מתנהגת טוב יותר ככה מאשר 32 לכולם במהירויות נמוכות יותר).

בדקתי איזון צמיגים הצמיגים היו מאוזנים לגמרי.

הדבר הראשון שעזר הוא קודם כל התקנה של הג'אנטים חזרה בצורה נכונה. מסתבר הבחור ששם את הגלגלים שלי בחזרה סגר את הברגים בעיגול ולא בצורת כוכב. הורדתי את כולם אחד אחד וסגרתי אותם בצורת כוכב.

הדבר השני שעזר הוא כשעשיתי טיפול וביקשתי מהמכונאי שלי שיבדוק את מסרק ההגה האם הוא משוחרר קצת (גורם לתחושה של הגה צף) ואכן. היה משוחרר. הוא הידק אותו וחזרה גם התחושה של הגה מדויק הרבה יותר.

בשילוב של כל הדברים האלה בדקתי שוב בדרך לעבודה במהירויות. והכל היה יציב כמו אבן.

** לא ביצעתי כיוון של הסרנים בתקופות האלה.

מקווה שיעזור לך להבין מה הבעיה :)

תודה רבה עזרת לי מאוד,לפחות אני יודע מאיפה להתחיל :)

מחר אסע לבדוק את העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...