Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טלויזיה 40" 4K בתור מסך מחשב- נזק לעיניים

HybridBoy
שימו לב! השרשור הזה בן 2379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש רק 4 מסכי 32" 4K, הכי חדש מבינהם נמצא בשוק מעל שנה וחצי והכי זול מבינהם עולה 4000 שקל (והוא מ2014).

לא חושב ש27" יעשה את העבודה, וגם אם כן 4K על 27 לא יספק אותי, הסברתי בתגובות הקודמות שלי למה.

בתאכלס אין הרבה הבדל בין מסך מחשב לטלויזיה, טלויזיה זה מסך מחשב שהוסיפו לו פיצ'רים כמו סמארט, אנטנה, אינטרנט וכו..

יכול להיות שנראה שאני "נעול" על הרעיון, אבל אני לא.

אני פשוט מנסה לבדוק הכל לפני הקניה, להתייעץ עם כמה שיותר אנשים.

אם היה לי מסך 27" לנסות אותו תקופה הייתי עושה את זה, אבל אין.

כשזה נוגע למסכים איכותיים באמת, זה לא משנה כמה זמן הם בשוק. אני עם שלי כבר עשור (24 אינץ') והוא ממש מעולה גם היום. כשקניתי אותו, הוא היה בשוק כבר מעל ל-3 שנים.. וכן הוא עלה אז 4K. אני חושב שאתה טועה באמירה שאין הבדל בין מסך מחשב וטלוויזיה, אבל תנסה את מבוקשך ותחזור לעדכן איך זה. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשזה נוגע למסכים איכותיים באמת, זה לא משנה כמה זמן הם בשוק. אני עם שלי כבר עשור (24 אינץ') והוא ממש מעולה גם היום. כשקניתי אותו, הוא היה בשוק כבר מעל ל-3 שנים.. וכן הוא עלה אז 4K. אני חושב שאתה טועה באמירה שאין הבדל בין מסך מחשב וטלוויזיה, אבל תנסה את מבוקשך ותחזור לעדכן איך זה. :)

מה ההבדל אז?

קצת שונים בRESPONSE TIME, INPUT LAG, ציפוי נגד השתקפויות, COLOR GAMUT וכו אבל בסופו של דבר אני לא רואה הבדל גדול בינהם.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מסך 42 4K בבית ובעבודה שמתי 40 4K. גם משחק עליו, זה בכלל חלום.

כמתכנת זה עוזר לי המון מסך כזה.

אני בעבודה נמצא במרחק של 80 ס"מ בערך ובבית כמטר.

אני רואה מצוין, בלי משקפיים ובלי הגדלה של התוכן. הכל 100%.

אני לא מרגיש שום מאמץ לעיניים, יש לי את המסך בבית מאוקטובר 2015.

יש לי עוד חבר קנה מסך 40 4K גם כן אחרי המלצה שלי ויש לו אותו מעל לחצי שנה והוא מרוצה עד הגג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20% חם יותר או לא ... כמו שאמרתי - מקבוק פרוים מריצים את הרזולוציות האלו גם כן על האינטל המובנה (ב13״ אין אפילו כרטיס מסך חיצוני נוסף) בלי למצמץ ועם חיי סוללה של 10 שעות.

בקיצר - זה לא ממש פונקציה לעבודה שוטפת.

גם רינדור של כרום וכאלו זה פיצ׳יפקס שרוב הלפטופים מסוגלים לדחוף כבר בימינו גם על מעבד אינטל מובנה. (במסך אחד או ריבוי מסכים).

מסכי רטינה קיימים כבר הרבה זמן ... לעבודה שוטפת זה כבר לא מרגש כלום.

לגבי משחקים זה אכן אופרה אחרת.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל אז?

קצת שונים בRESPONSE TIME, INPUT LAG, ציפוי נגד השתקפויות, COLOR GAMUT וכו אבל בסופו של דבר אני לא רואה הבדל גדול בינהם.

שכחת מהחדות של הטקסט, יש כאן קצת הסבר:

http://www.rtings.com/tv/reviews/best/by-usage/pc-monitor

אם הגודל לא מפחיד אותך, אז לך על זה, מההודעה של d30DK אפשר להבין שיש לפחות שני אנשים מרוצים מהעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20% חם יותר או לא ... כמו שאמרתי - מקבוק פרוים מריצים את הרזולוציות האלו גם כן על האינטל המובנה (ב13״ אין אפילו כרטיס מסך חיצוני נוסף) בלי למצמץ ועם חיי סוללה של 10 שעות.

בקיצר - זה לא ממש פונקציה לעבודה שוטפת.

גם רינדור של כרום וכאלו זה פיצ׳יפקס שרוב הלפטופים מסוגלים לדחוף כבר בימינו גם על מעבד אינטל מובנה. (במסך אחד או ריבוי מסכים).

מסכי רטינה קיימים כבר הרבה זמן ... לעבודה שוטפת זה כבר לא מרגש כלום.

לגבי משחקים זה אכן אופרה אחרת.

מסכים ב100% אמת לאמיתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל אז?

ההבדלים שציינת הם די קריטיים כשמדובר בגיימינג, בערך הבדל של שמיים וארץ כשמדובר בזמני תגובה.

מעבר לכך, במסכי טלויזיה יש כל מיני מנועים ומאיצים שעובדים ברקע שכל מטרתם לגרום לוידאו להיראות יותר טוב ממה שהטלויזיה באמת מקבלת, וזה משפיע מאוד כשמדובר בגיימינג.

תראה מה יש לליינוס להגיד:

בגדול, אם אתה משחק ב twitch shooters או משחקים בסגנון שדורשים תגובה מדוייקת ומהירה, אתה תהיה מאוד מתוסכל. אם לא, אז יש סיכוי שלא תהיה מאוכזב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת מהחדות של הטקסט, יש כאן קצת הסבר:

http://www.rtings.com/tv/reviews/best/by-usage/pc-monitor

אם הגודל לא מפחיד אותך, אז לך על זה, מההודעה של d30DK אפשר להבין שיש לפחות שני אנשים מרוצים מהעניין.

המסך הוא 4K שיודע להציג CHROMA 4:4:4, לא חושב שתהיה בעיה בחדות של הטקסט.

בהתחלה זה היה נראה ענק מדי, ובכלל כשניסיתי לשחק בפעם הראשונה זה היה יותר מדי IN YOUR FACE, אבל ממש התרגלתי לזה עכשיו.

ההבדלים שציינת הם די קריטיים כשמדובר בגיימינג, בערך הבדל של שמיים וארץ כשמדובר בזמני תגובה.

מעבר לכך, במסכי טלויזיה יש כל מיני מנועים ומאיצים שעובדים ברקע שכל מטרתם לגרום לוידאו להיראות יותר טוב ממה שהטלויזיה באמת מקבלת, וזה משפיע מאוד כשמדובר בגיימינג.

תראה מה יש לליינוס להגיד:

בגדול, אם אתה משחק ב twitch shooters או משחקים בסגנון שדורשים תגובה מדוייקת ומהירה, אתה תהיה מאוד מתוסכל. אם לא, אז יש סיכוי שלא תהיה מאוכזב.

כל המאיצים והמשפרי תמונה מבוטלים כאשר בוחרים בPC MODE במסך, וזה בעצם מה שמוריד את הINPUT LAG מ80MS בערך ל20MS.

אני משחק BF4 ו-CSGO, אבל אני חושב שאני לא ברמה שהבדל של 10MS ממסך רגיל יגרמו לי להיות מאוכזב או מתוסכל.

אם זה היה ממש חשוב לי הייתי הולך על מסך 27" 1440P 144HZ בלי לחשוב פעמיים, אבל אני גם עושה עוד דברים מעבר למשחקים.

חוץ מזה שאני רוצה לחזור למשחקי מרוצים, או יותר נכון סימולטורים ושם החוויה עם מסך גדול שונה, וגם שם INPUT LAG של 20MS לא יהיה מורגש לדעתי.

רק אציין שגם למסכים עם RESPONSE TIME של 1MS וREFRESH RATE של 144HZ יש INPUT LAG והוא בדרך כלל יהיה סביב ה10MS.

ב60FPS כל פריים נמצא על המסך 16.7MS :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

חוזר לעדכן..

אז אחרי חודש עם מסך 40" 4K על השולחן- אני מרוצה לגמרי!

טקסטים הרבה יותר גדולים מבלי לוותר על REAL ESTATE ותמיד להיות בזום ענק.

הרבה יותר כיף לצפות בYOUTUBE.

במשחקים בכלל אני נהנה, פתאום רואה פרטים שבכלל לא שמתי לב אליהם ב1080P על 23".

לא רק שזה לא כבד על העיניים, אני מרגיש שאני מתאמץ פחות.

אני יושב בערך 90-100 ס"מ מהמסך, מי שיושב קרוב יחסית (סביב ה60 ס"מ) כנראה לא ירגיש בנוח ויצטרך להזיז הרבה את הראש, מה שלא קורה אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...