Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן טראנו 2002 - רעשים מהציר האחורי

iluxxxa
שימו לב! השרשור הזה בן 2411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

בתקופה אחרונה אני שומע "תיקים" מהציר האחורי בניסן טראנו שלי.

בנסיעות קצרות של עד 10 דק אין שום רעשים והכל נראה תקין, אך בנסיעות ארוכות יותר יש רעשים + התנהגות של דפרנציאל נעול.

אני אסביר -

כשאני חונה במקביל למדרכה ושובר את ההגה עד הסוף שמאלה\ימינה הגלגל האחורי ננעל ואז קופץ (בנוסף לרעש מתכתי) כאילו הדיפ' נעול באותו הרגע. בנסיעה בכביש ישר אין רעשים.

בטראנו הדיפ' בציר האחורי הוא מוגבל החלקה ולמיטב ידיעתי האקזמפלר שלי מקורי לחלוטין.

א. מישהו נתקל במשהו דומה?

ב. מה הסיכוי שהחלפת שמן תפתור את הבעיה?

ג. זקוק להמלצה למוסך הוגן ואמין באיזור רחובות\שפלה\מרכז עם מחירים סבירים.

רב תודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שהיה בעלים של אחת כזו בעבר אני יכול לאמר לך שיש מצב שזו תקלה ב"ביצה" האחורית כלומר הדיפרנציאל. אם כי אני ממש לא בטוח.

מה שאני כן יודע לאמר לך בוודאות מלאה זה שמועדון הטראנוים הישראלי מורכב אנשים מדהימים שתמיד עוזרים מיידית (יש קבוצה בפייסבוק) וכולם בעלי טראנו שנים על שנים. הם בקלות יעזרו לך לאבחן.

מבחינת מוסך אני ממליץ בחום על אבי ממוסך נחלת בנימין בת"א. הוא נחשב למוסך הבית של המועדון ולי אישית (למרות שאני מאשדוד והנסיעה לשם היתה לי לא נוחה) הוא חסך אלפי שקלים. איש ישר, חביב ומומחה גדול לטראנו.

הנייד שלו הוא: 050-6791332. מפרסם מתוך רצון לעזור (אין לי קשר אליו כיום כי מכרתי את הטראנו אבל האיש הותיר בי רושם רב).

תודה,

גילעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...