Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מים לסובארו B3

alon30111
שימו לב! השרשור הזה בן 2412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש מישהו מחיפה שיכול לעזור לי עם קצת מים לרכב (מים ירוקים ) , חסר לי ואני לפני נסיעה ארוכה

עריכה אחרונה על ידי alon30111

לנסר 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לפני נסיעה ארוכה,הדבר החכם לפני הוספת נוזל קירור הוא לגשת למכון רדיאטורים/למוסך לבדיקת לחץ לאבחון מהיכן הנזילה אם יש.

דליפה קטנה יכולה להפוך לנזילה גדולה/פיצוץ רדיאטור באמצע נסיעה ומשם,המרחק לנזק למנוע קטן מאוד.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תמהר לשים מים ירוקים - אלא אם כן עשו למנוע הזה פלאש ושמו שם נוזל קירור סטנדרטי.

סובארו משתמשים בנוזל קירור משלהם והוא בצבא ירוק טורקיז בכלל - subaru long life super coolant הקטע עם הנוזל הזה הוא שהוא מוצהר לשימוש עד 11 שנים או 220 אלף קילומטרים אם כי טוענים שהוא מחזיק כ5-6 שנים אבל זה עדיין הרבה יותר מהנוזלים הרגילים.

גם ככה אם יש לך רצועת טיימינג ולא שרשרת (כל דגם מתחת ל2013 כאשר 2012 יכול להיות או או) יחליפו לך ככל הנראה את המים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...