Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמין (לא צורך טיפולים ותיקונים) וחסכוני בדלק עד 20K

Rachelm
שימו לב! השרשור הזה בן 2431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אני רוצה לקנות רכב ומכיוון שהתקציב שלי מוגבל מאוד גם ברכישה וגם בתחזוק אני מחפשת רכב זול (עד 20,000 ועדיף פחות) שלמרות המחיר לא אצטרך להשקיע בטיפולים ותיקונים, ויהיה חסכוני בדלק מאותה סיבה.

אוטומטי כמובן.

שאר הפרמטרים פחות חשובים לי אבל כמובן שאשמח אם יהיה בטיחותי ולא איטי באופן משמעותי.

תודה מראש! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין רכב אוטומטי חסכוני באמת בדלק בתקציב הזה, אבל יש דברים סבירים ודי אמינים. יונדאי גטס, מזדה דמיו. אולי סיריון 2006 ומעלה גם תיכנס. אם בא לך משהו עם נוחות נסיעה נורמלית אז משפחתיות 1.6 יפניות למיניהן שנכנסות בתקציב.

אני ממליץ להתכוונן על מחיר קניה בטווח של 10-15, על מנת שישאר כסף לתיקונים כאלו ואחרים שעלולים לצוץ.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה רבה! :)

נוחות נסיעה לא חשובה לי במיוחד

טיפולים רגילים ברור שכן, הכוונה לא רכב זול שיעלה ביוקר בתיקונים של תקלות שיצוצו כל הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיריון או גטס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחפש סיריון /סוויפט שמורות פרטיות בלבד.

לגבי הגטס,כיוון שהיתה לי אחת כזו אתמצת לך: - הייתי מוותר: לא נוח,לא חסכוני,בחלק מהדגמים גם ממש לא בטיחותי,הרבה יוצאות ליסינג והשכרה שטופלו בצורה לא מסודרת וצרות צרורות שבאו בעקבות זאת.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוויפט ב-20K? לא ממש - מה שתמצאי בתקציב הזה יהיה טחון מאד.

יונדאי גטס אמנם פחות חסכונית, אבל זולה לרכישה ולאחזקה, ונראה לי שהיא תהיה בחירה הנכונה עבורך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוויפט ב-20K? לא ממש - מה שתמצאי בתקציב הזה יהיה טחון מאד.

יונדאי גטס אמנם פחות חסכונית, אבל זולה לרכישה ולאחזקה, ונראה לי שהיא תהיה בחירה הנכונה עבורך.

אנחנו מדברים על רכבים 2006-7 ויש בשוק רכבים עם נתונים טובים,אף אחד לא אמר לקנות רכב טחון.

בתקציב הזה,צריך להיות מאוד סבלניים וזהירים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חברים עם הרכב הזה מודל 2008 קרוב ל300000 ק"מ באמינות מעולה.

מטופלת באופן סדיר במורשה מאזדה

לא חסכוני במיוחד אבל לא זה מה שחשוב בתקציבך.

"חסכוני" אבל מוזנח ימרר את החיים.

אם תמצאי כזו שמורה היטב - הרווחת.

הרבה מהן היו ליסינג והשכרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מדברים על רכבים 2006-7 ויש בשוק רכבים עם נתונים טובים,אף אחד לא אמר לקנות רכב טחון.

בתקציב הזה,צריך להיות מאוד סבלניים וזהירים.

סוויפט מהדגם הרלוונטי קיימת רק מ-2007 והמחירון שלה בסביבות 30K למצוא אחת שמורה ב-20K לא ריאלי.

מה לגבי מזדה 2?

המחירון של הרכב הזה מתחיל מ-26K ל-2008 - ממה שאני רואה ביד 2 - הרוב המכריע מבקש יותר ב-20K גם אם מדובר ברכב יוצא השכרה או ליסינג.

לכן הסיכויים שלך למצוא משהו ראוי בתקציב הם לא גבוהים.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב תקשיבו, אני באמת חסרת אונים ורגע מלדפוק את הראש בקיר.

אני ממש ממש ממש ממש לא מבינה בכל העסק הזה - קחו את כל הסטיגמות שיש על נקבות ורכבים ותקבלו אותי.

ואין לי כל כך בסביבה מישהו להתייעץ איתו, ככה שממש קל להפיל אותי בפח.

אז אם למישהו בא לקחת אותי כפרוייקט תבוא עליו הברכה.

כמו שכתבתי בהתחלה - מה שהכי חשוב לי זה המחיר. כמה שיותר זול עדיף. מבחינתי חוץ מזה שיסע וזהו.

אבל הזהירו אותי שמה שקונים בזול עולה ביוקר ובמקרה שלי יהיה מאוד קל לעבוד עלי גם במוסך במחירים של תיקונים וטיפולים אז מוכנה להתפשר קצת על מחיר אבל עדיין מחפשת משהו זול. חוץ מזה הבנתי שבקטע של אמינות מכוניות יפניות עדיפות. כמה זה קריטי?

ואחרון בינתיים - בגלל חוסר הידע שלי וחוסר היכולת שלי להתמקח, כדאי לי לוותר מראש על קניה מלוח יד2 ודומיו וללכת על מגרשי מכוניות מוכרים (ואם כן איזה?) למרות ההפרש במחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי לך קודם - התרכזי ביונדאי גטס. היא תפורה לדרישות שלך, ויש היצע גדול מאד בשוק.

מדובר על רכב משומש בן 10 שנים, ולא הייתי מחפש אחד כזה במגרשים. אלא מחפש ממוכר פרטי ברדיוס קרוב לאזור המגורים שלך.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה אין לך מה לחפש במגרשים, בטח לא עם הנאיביות שלך. רכב קטן יפני או קוריאני מאדם פרטי, רצוי מיד ראשונה / שניה, שהרכב היה בבעלותו הרבה שנים, עם קילומטראז' לא גבוה ( כ 15 אלף לשנה בממוצע ) ועם קבלות של הטיפולים שותפים ממוסך . זה יכול להיות סוזוקי ספלאש, דייהטסו סיריון, ניסאן מיקרה או יונדאי ( גטס או I20, אם האחרון נכנס לתקציב ). הרכב הכי זול ויחסית חדש - סוזוקי אלטו, אבל זה לא רכב בטיחותי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...