Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמין (לא צורך טיפולים ותיקונים) וחסכוני בדלק עד 20K

Rachelm
שימו לב! השרשור הזה בן 2437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם בדקת את כל האופציות האלטרנטיביות חוץ מרכישת רכב?

קחי בחשבון שגם ברכב הכי אמין שיש יכולות לצוץ בעיות למיניהן

ואם התקציב שלך ממש חונק את עלולה ליפול להוצאה גדולה ולא מתוכננת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בלוח יד 2 יש כמה ממודל 2009, שמפרסמים אותם ב 23-25 אלף שקלים, והמחיר עוד לא סופי.

יש גם יונדאי I10 בערך באותו המחיר.

אבל על רכבים עם נתונים טובים בהחלט צריך לשלם יותר.

גטס אפשר למצוא גם ב 15 אלף שקלים.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

ראשית גילוי נאות:

בעל גטס מזה שנה וחצי ומוכר אחת כזאת בעצמי:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?630367-%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%99-%D7%92%D7%98%D7%A1-2005-%D7%93%D7%92%D7%9D-GLS-1600&p=5490776#post5490776

שנית, מהניסיון שלי עם הרכב, הוא מעולה לצרכים שלך.

ניתן למצוא גטס טובה במחיר נמוך משמעותית מ20 אלף וכך תוכלי לשמור כסף לטיפולים עתידיים ולתחזוקה של הרכב.

הגטס לא רכב חסכוני, בשום גירסה אוטומטית שלו ולא משנה מה ימכרו לך. אבל, זה גם לא כזה מורגש אם את נוסעת כ10,000 ק"מ בשנה (נסי לחשב כמה בערך את הולכת לנסוע).

הגטס מפצה על אי החסכון בדלק בכך שהטיפולים השוטפים שלו זולים יחסית ופשוטים. בנוסף קל למצוא חלפים מפירוק במידת הצורך.

לטעמי הרכב די נוח לנסיעה, יושב גבוה ובעל אחיזה טובה. מצד שני, לעיתים מעצבן שמרגישים כל אבן בכביש וההגה יכול להיות קצת קשה (מתרגלים).

לסיכום, תמורת המחיר הזה לדעתי גטס אופציה מעולה, ממליץ בחום למצוא רכב שמור מידיים פרטיות שטופל כהלכה.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם את הולכת על גטס - אז רק גטס משנת 2006 והלאה (עברה מתיחת פנים ושדרוג מנוע)..

מכרה שלי מכרה לא מזמן מודל 2007 עם 100K ק"מ מטופלת היטב ב 14K ש"ח.

תתאזרי בסבלנות, אל תקפצי על הרכב הראשון שאת רואה, לוקח זמן למצוא מציאות טובות בתקציב נמוך.

והכי חשוב: אל תהססי לשאול כל שאלה, לא יסקלו אותך גם אם תשאלי שאלות של חוסר הבנה :)

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי,מניסיון רע של 3 שנים לא ממליץ לך לגעת בגטס.

היתה לי כזו 1600 דגם משופר עם סאן רוף מנוע 1600.

רשימת תקלות חלקית:

אלטרנטור ששבק חיים בגיל 4, בעיות בגיר המזעזע ולקינוח: גומיות שסתומים שהלכו בגיל כמעט 6 והפתרון היחידי לטענת המוסך היה שיפוץ ראש מנוע- מה ששבר מבחינתי את קש הגמל וזרז אותי להיפטר מהנבלה ושלא נדבר על מושב ממש לא נוח,שגרם לכאבי גב לא קלים.

אי אפשר לומר עלי שאני שונא יונדאי חלילה- יש לי את הרכב שבסמלון שלי מדצמבר 2011 והנוחות שלה עולה בעשרות מונים על הגטס העצלנית,שתיינית והעגלתית.

כיוון שאת מחפשת סופר מיני,הייתי מעדיף סיריון 2006-7,גם אם זה אומר לשלם טיפה יותר.

היו הרבה גטסים שהיו בליסינג והשכרה (סיריון פחות) ומצבם בין זוועה לרכב על סף התפרקות,רכבים שתחזקו אותם תחזוקת שבר ואת תשלמי על הבלאי ובגדול.

בסיריון יצא לי לנסוע כמה פעמים כנוסע ולא כנהג והנוחות שלה משמעותית טובה מזו של הגטס (שדרך אגב ה I20 היתה המחליפה שלה וגם היא נפוצה מאוד בחברות הליסינג כך שאם תמצאי I20,בדקי שהרכב לא שחוט/ק"מ גבוה/עבר תאונה קשה בעברו).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

colauti 9 - על כל אחד כמוך אני מכיר לפחות 20 בעלים מרוצים, ולא, דגם 1.6 הוא לא הדגם שהייתי ממליץ עליו בגטס.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שלא צורך טיפולים קניתי לילדה, עם מדבקה של הלו קיטי, יכנס לבגאג' הקטן של סוזוקי איגניס 2006, רכב נחמד שישאיר קצת עודף. להתאמץ ולמצוא משהו עם מעט ידיים והיסטורית טיפולים. בטיחות ? זה רכב קצת גבוה עם שדה ראיה רחב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי - סוזוקי ליאנה שלת 2007 יושבת בול בפרמטרים. אופציה נוספת היא מאזדה 3. צריכת הדלק בשתיהן דומה ואף נמוכה מיונדאי גטס. הסוזוקי תוצרת יפן ואמינה מאוד (יש שתיים במשפחה משנת 2002).

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על הליאנה, בכלל סוזוקי רכב מומלץ כיד שניה, למי שלא מחפש הרפתקאות וריגושים. סוס עבודה ספרטני.

לדעתי - סוזוקי ליאנה שלת 2007 יושבת בול בפרמטרים. אופציה נוספת היא מאזדה 3. צריכת הדלק בשתיהן דומה ואף נמוכה מיונדאי גטס. הסוזוקי תוצרת יפן ואמינה מאוד (יש שתיים במשפחה משנת 2002).
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן,

ליאנה בחירה מעולה.

הרכב לא ממש אטרקטיבי מהצד הויזואלי, אבל בכל נושא האמינות הוא בחירה מעולה.

הוא בדרך כלל נמכר מתחת למחירון, חבר שלי רכש לא מזמן ליאנה מודל 2002 עם נתונים טובים מאוד במחיר מצחיק של 6,000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי,מניסיון רע של 3 שנים לא ממליץ לך לגעת בגטס.

היתה לי כזו 1600 דגם משופר עם סאן רוף מנוע 1600.

רשימת תקלות חלקית:

אלטרנטור ששבק חיים בגיל 4, בעיות בגיר המזעזע ולקינוח: גומיות שסתומים שהלכו בגיל כמעט 6 והפתרון היחידי לטענת המוסך היה שיפוץ ראש מנוע- מה ששבר מבחינתי את קש הגמל וזרז אותי להיפטר מהנבלה ושלא נדבר על מושב ממש לא נוח,שגרם לכאבי גב לא קלים.

אי אפשר לומר עלי שאני שונא יונדאי חלילה- יש לי את הרכב שבסמלון שלי מדצמבר 2011 והנוחות שלה עולה בעשרות מונים על הגטס העצלנית,שתיינית והעגלתית.

כיוון שאת מחפשת סופר מיני,הייתי מעדיף סיריון 2006-7,גם אם זה אומר לשלם טיפה יותר.

היו הרבה גטסים שהיו בליסינג והשכרה (סיריון פחות) ומצבם בין זוועה לרכב על סף התפרקות,רכבים שתחזקו אותם תחזוקת שבר ואת תשלמי על הבלאי ובגדול.

בסיריון יצא לי לנסוע כמה פעמים כנוסע ולא כנהג והנוחות שלה משמעותית טובה מזו של הגטס (שדרך אגב ה I20 היתה המחליפה שלה וגם היא נפוצה מאוד בחברות הליסינג כך שאם תמצאי I20,בדקי שהרכב לא שחוט/ק"מ גבוה/עבר תאונה קשה בעברו).

הצלחת להפחיד אותי. יורדת מהרעיון של גטס.

מאזדה 3 במצב סביר לא תהיה יקרה לי מידי?

אכן,

ליאנה בחירה מעולה.

הרכב לא ממש אטרקטיבי מהצד הויזואלי, אבל בכל נושא האמינות הוא בחירה מעולה.

הוא בדרך כלל נמכר מתחת למחירון, חבר שלי רכש לא מזמן ליאנה מודל 2002 עם נתונים טובים מאוד במחיר מצחיק של 6,000 ש"ח.

תודה, אחפש. ויזואליות ועיצוב ממש ממש לא מעניין אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 במצב סביר לא תהיה יקרה לי מידי?

למה שמאזדה תהיה יקרה? אין סיבה. אבל לדעתי, תלכי על הליאנה. המאזדה שולטת בשוק הליסינג והליאנה נמכרה ב 99% לידיים פרטיות. גם ביטוח הליאנה יהיה זול יותר מכיוון שהוא פחות גניב.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...