Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב חדש או משומש עד 100 אלף

orik14
שימו לב! השרשור הזה בן 2439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

לפני כשנה וחצי כמעט קצת יותר,קניתי את ההונדה סיוויק האצ'בק שנת 2016.

בזמן האחרון שאני מדליק את המזגן היא מרגישה לי מעט חלשה.

חשבתי להשתדרג ולהתקדם לרכב קצת יותר טוב עם מנוע טורבו מהיר וכמובן כמה שיותר חסכוני בדלק.

יש לי כמה רכבים שאני מתלבט עליהם והם:

סיאט לאון-אחלה רכב שיש בו כמעט הכל לצעירים,גם מהיר גם ספורטיבי ויפה- רק אני פוחד מהתיבה שלו שאמרו לי שאם הרכב לא באחריות עדיף לא לגעת בו.

עוד רכב שחשבתי הוא פיג'ו 2008-גי'פון חמוד שאמרו לי גם לא להתקרב לפיג'ו כי אם אני ירצה למכור את הרכב,יהיה לי קשה מאוד. פיג'ו בעייתית מבחינת השם שנוצר לה בארץ.

ועוד רכב שאני מתלבט הוא אאודי A1 או A3 אם אצליח למצוא בתקציב הזה את הרכב.

מבין כל הרכבים איזה רכב נראה לכם שהכי מתאים לי?

חשוב לציין שאני לא מחפש מנועים גדולים ומפוצצים,העיקר שהרכב יסע ויהיה לו טורבו בלי להתאמץ יותר מידי גם בעליות.

ואם אפשר כמה שיותר חסכוני.

אני מחפש לכיוון שנתונים 2015-2017.

אם יש עוד רכבים שנראים לכם-תציעו לי בבקשה!

תודה לכולם על העזרה!

ושבוע טוב!

peugeot 307 2002-> hyundai veloster 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבת a1 כאופציה, על בסיס זה אם אתה מעוניין ברכב מיני/ סופר מיני- ממליץ על האיביזה מנוע 1.0 טורבו - תכנס לך בתקציב הזה חדשה עם אחריות ל 3 שנים. ואם יש קצת סבלנות, הדגם החדש נכנס בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העצה הטובה ביותר שתקבל היום היא לטפל ב"חולשת" הרכב כאשר המזגן מופעל ולא להחליף רכב בטח לא לאף אחת מאלו שהעלית.

אולי תוצרת VAG באה עם מנוע טורבו אבל זו מלכודת דבש והסיכוי לנפילה בתקלה יקרה ולא נעימה לכיס מכיוון הגיר הוא די גדול.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב לא אמורה להיות בעיה של כוח עם הפעלה מזגן, מאחר שרכבך באחריות - פנה למוסך לאבחון ותיקון.

אם אתה בונה על לקבל 100K על הרכב שלך תשכח מזה.

שורה תחתונה - לא ממליץ להחליף, יעלה לך לא מעט כסף, ולא תרוויח דבר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...