Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שהתגלה כממושכן

שימו לב! השרשור הזה בן 2430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי מודעה על רכב ביד 2 . היום אני בודק ברשם המשכונות לפי מספר רישוי ורואה שעל הרכב יש משכון. הרכב עבר כבר 3 בעלים והבעלים כיום אומר שהוא קיבל גם אישור מהדואר שהרכב לא ממושכן ,ורכב ממושכן בכלל לא יעבירו בעלות בדואר. אני יודע שרשם המשכונות קובע ולפעמים יש רישום שם ואין במשרד הרישוי. מה אני עושה עכשיו ? אני צריך לקנות את הרכב מחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב משועבד לא יעבור בעלות. ממושכן יעבור ללא בעיב.

אף פעם לא הבנתי למה יש הבדל.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המשכון על הרכב עד מימיו של הבעלים המקוריים של הרכב, והרכב עבר כבר כמה פעמים בעלות, זה סיפור לא קל להגיע לבעלים הראשונים של הרכב ולגרום לגוף הממשכן לבטל רישום בטאבו.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המשכון על הרכב עד מימיו של הבעלים המקוריים של הרכב, והרכב עבר כבר כמה פעמים בעלות, זה סיפור לא קל להגיע לבעלים הראשונים של הרכב ולגרום לגוף הממשכן לבטל רישום בטאבו.
זאת אומרת שהרכב יכול להיות עדיין משועבד לבנק ויש עליו חובות. ויום אחד יכולים להגיע אליי הוצאה לפועל ולהחרים אותו ,אני צודק?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סביר, כי רכב משועבד אין אפשרות להעביר בעלות. הגוף המממן מבצע בדרך כלל את שתי הפעולות, וכאשר החוב הוחזר, מורידים שיעבוד.

בהרבה מהמקרים שוכחים לבטל משכון, וככה זה נשאר ( כי אין מניעה להעביר בעלות.), עד שפדנט כמוך בודק ברשם המשכונות. את המשכון יכול למחוק רק הגוף המממן המקורי.

אבל תאורטית אתה צודק - יכולים לבוא ולקחת את הרכב על בסיס המשכון.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון, ולא להטעות.

אתה לא צריך להגיע לבעלים הראשון, אלא לגוף הממשכן.

במרבית המקרים, הגוף הממשכן ימסור לך ביד טופס אישור להסרת משכון.

עם הטופס אתה הולך לרשם המשכונות ומסיר את המשכון.

טרטור - כן. מסובך - לא.

זאת אומרת שהרכב יכול להיות עדיין משועבד לבנק ויש עליו חובות. ויום אחד יכולים להגיע אליי הוצאה לפועל ולהחרים אותו ,אני צודק?

תיאורטית כן. מעשית - כבר היו דברים מעולם. סיכוי ממש גבוה שזה יקרה - כנראה שלא.

שהבעלים של הרכב, שהבעיה כרגע נמצאת אצלו יטפל בהסרת המשכון.

המכניזם של המשכון והשיעבוד הוסברו כאן באתר עשרות פעמים. תעשה חיפוש.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון טרי של חבר, אשר רצה להעביר בעלות לרכב של אחיו ( הרכב יד ראשונה מודל 2004 ) התגלה משכון נשכח. שניהם ניגשו לסניף של הבנק הממשכן - בבנק לא מצאו זכר למסמכים של רישום המשכון. התהליך לקח יותר משבוע בהתערבות של מנהל סניף הבנק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתם לגוף הממשכן. לא הלכתם לחפש את הבעלים הראשון.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעלים הראשון גם הגיע לבנק.

אבל אתה צודק - לא צריך את הבעלים הראשון.

ובכל זאת, גם אם זה אפשרי אחרי הרכישה, עדיף שהמוכר יסדר את העניין ( אפילו אם הוא לא ידע על קיומו של המשכון ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שהמוכר יסדר את העניין ( אפילו אם הוא לא ידע על קיומו של המשכון ).

ללא ספק. הרכב שלו - שיפתור את הבעיות. אני לא קונה בעיות של מישהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

? אני צריך לקנות את הרכב מחר.

אתה ממש לא צריך.

היום הגוף הממשכן הוא לא רק בנק, שנאמר שלא ידרוש כסף שלא מגיע לו ( ששולם לו כבר מזמן ) לכן תראה מי הגוף הממשכן.

גם אם אתה דלוק על הרכב אל תבצע את העיסקה לפני שהוסר המשכון.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו, אני יודע ממקור ראשון שלפחות בחלק מהמקרים אתה לא צודק.

המיטו שקניתי שנה שעברה היתה ממושכנת על הבעלים הראשון (אני קניתי מהבעלים השלישי) - כלומר לא אחד אחורה, שניים אחורה.

לקחתי את טופס המשכון והלכתי איתו לסניף בנק הפועלים שהיה רשום כממשכן - לא הסכימו לדבר או להתייחס אלי שכן הם לא מדברים על לקוחות שלהם.

בסופו של דבר הבעלים של הרכב דיבר עם הבחור שממנו הוא קנה, זה הלך ודיבר עם הבחור שממנו הוא קנה וכך הבאנו את הבאנו את הבעלים המקורי שיתן לנו ייפוי כח לקבלת אישור הסרת משכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנק הפועלים זה לא בנק זה בונקר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו, אני יודע ממקור ראשון שלפחות בחלק מהמקרים אתה לא צודק.

אני טועה בהרבה דברים, אבל אם המקרה שלך היה מזכיר מילת קסם "הוראות בנק ישראל" ו "אז לפנות לפניות הציבור של הבנק?" כנראה שהיו מדברים איתו, בלי כעס בלי איומים, בצורה הכי נחמדה ונעימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי מודעה על רכב ביד 2 . היום אני בודק ברשם המשכונות לפי מספר רישוי ורואה שעל הרכב יש משכון. הרכב עבר כבר 3 בעלים והבעלים כיום אומר שהוא קיבל גם אישור מהדואר שהרכב לא ממושכן ,ורכב ממושכן בכלל לא יעבירו בעלות בדואר. אני יודע שרשם המשכונות קובע ולפעמים יש רישום שם ואין במשרד הרישוי. מה אני עושה עכשיו ? אני צריך לקנות את הרכב מחר.

תבקש מבעל הרכב להסיר את המשכון על הרכב

במידה ולא אל תקנה אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...