Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת סיוויק האצ'בק בוולוו S60 T4 או אולי אופל?

shashlik
שימו לב! השרשור הזה בן 2441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי מתלבט ברכישת רכב

כיום יש לי הונדה סיוויק 2013 אצבק 1800 מנוע

אני מעוניין להחליף אותה מחפש איזה רכב לקנות

תאמת חשבתי על וולו S60 T 4 אבל הרבה אומרים שאם אני נופל למוסך אכלתי אותה ואז חשבתי על אופל אבל אומרים שהשוק שלה חלש וגם לזה חלקים יקרים

אז אמרתי אני ישמח שמישהו יעזור לי לבחור רכב

(אני פחות מעוניין ביפניות וקוריאניות)

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיבה להחלפת הרכב? מה חסר לך ברכב הנוכחי?

מה התקציב? כמה אתה נוסע בשנה? כמה אנשים נוסעים ברכב?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיבה להחלפת הרכב? מה חסר לך ברכב הנוכחי?

מה התקציב? כמה אתה נוסע בשנה? כמה אנשים נוסעים ברכב?

1.החלפת רכב בעיית גיר

2.הוא ריק מידי

3.נוסע ? זה משתנה פעם בדרך כלל 7000-13000

4.הרוב אני הנהג ולפעמים אבא שלי אבל לרוב אני ועם עוד 2 נוסעים מקסימום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אגוז קשה...

אני לא ממש חושק בפוזיציית המורה שושנה (תשובות מלאות וכאלה), אבל כאן זה מתחייב:

1.החלפת רכב בעיית גיר

מה זה בעיית גיר? הגיר גמור? לא נעים? מדי פעם עושה צרות? תן קצת אינפורמציה, אולי מישהו יוכל לעזור.

2.הוא ריק מידי

אז תמלא אותו. תעשה ילדים, תביא חברים, תעמיס בקניות מהסופר, איך שבא לך. מה זה רכב ריק מדי? איך מודדים ריקנות של רכב? חסרים לו תחומי עניין? הוא חושב שסטטיק ובן-אל הם סוגה עילית? לא רוצה לשמוע על דוקטורט? יש לו מבט ריק בעיניים?

ולשאלה הכי חשובה לא ענית: תקציב. כי בלי זה, אפשר לחשוב על המון אופציות ממש מעניינות, אבל כנראה לא רלוונטיות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S60 הוא שדרוג גדול לעומת הסיוויק,ההונדה לא זולה לאחזקה גם הוולבו.

אם המוכר יציג לך ספר טיפולים מלא וקילמטראז נמוך אין לך מה לחשוש מהוולבו,בכלל הS60 דגם אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה וולבו מגיעים מאותו היבואן - אם אתה מטפל במוסכים המורשים ואתה מרוצה מהם לפחות יש לך כבר מוסך טוב שאתה מכיר - יתרון!

ואתה גם יכול לברר שם עלויות של חלקים, טיפולים שוטפים ואולי אפילו לברר טרייד אין נוח ישירות דרך המוסך או היבואן.

נקודה למחשבה.

אני חושב שהכוונה ב"ריק" היתה ל"ספרטני" דל איבזור, פשוט ולא משדר יוקרה.

הוולבו בקטע הזה עלולות להרגיש עוד יותר ריקות בגלל עיצוב סופר מינימליסטי - אבל בפועל הם רכבים מאוד מפנקים והמושבים - דאאמ!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...