Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד מונדאו 2006 2.0 בדיקה

fordmondio
שימו לב! השרשור הזה בן 2437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לפני מספר שבועות קניתי פורד מונדאו 2006.

ולא עשיתי בדיקה לרכב ולפני כיומים עשיתי את הבדיקה.

העלתי 2 קבצים אם הבדיקה. הבעיות עד כדי כך חמורות או שאפשר לסדק את כל זה וכמה בערך עולה כל התיקון הזה? והאם יש לי את האפשרות לתבוע את הבנאדם שקניתי ממנו את הרכב כי הוא אמר לי שהרכב תקין לחלוטיין.

ועוד משהו, הרכב עושה רעש ממש חזק כמו של מנוע דיזל בהנעה, בעצירה בנסיעה כאילו זה מנוע דיזל ולא מנוע בנזין והרעש בא מהכיוון של הגלגלים שליד המנוע.

ודבר שני שאני בנסיעה או שהרכב עומד במצב של הנעה עושה רעשים של נקישות או חרסינות שבורות או גלגל שיינים משוחרר.

רעש של דבר שמתנגש בדבר. מזה יכול להיות? מכיוון המנוע. תודה מראש לעוזרים.

ועוד בעיה כשאני מתחיל נסיעה עם מזגן הרכב ממש מתקשה לסחוב ואני מרגיש שהרכב הולך להתכבה.

והאם דליפות לחץ פנימיות בצילנדרים אומר שהמנוע בסוף חייב?

IMG-20170817-WA0002.jpg

IMG-20170817-WA0000.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המוכר הוא אדם פרטי, אין לך הרבה מה לעשות.

אם המוכר הוא סוחר, היית אמור לקבל טופס שמסכם את מצב הרכב, לא קיבלת, יש לך אולי קייס.

קיבלת ולא קראת , אתה בבעיה.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המוכר הוא אדם פרטי, אין לך הרבה מה לעשות.

אם המוכר הוא סוחר, היית אמור לקבל טופס שמסכם את מצב הרכב, לא קיבלת, יש לך אולי קייס.

קיבלת ולא קראת , אתה בבעיה.

לא הגבת לי על השאלות שלי

וכן המוכר פרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת לא ברור לי למה קנית לפני שבדקת אבל זה בהחלט שיעור לחיים. לאור ממצאי הבדיקה לא הייתי כלל מתקרב לרכב. לגבי הדליפות לחץ בצילינדרים צריך לבדוק למה ולהיכן בורח הלחץ. נזילה ממשאבת מיים גם כן השקעה ואני בטוח שהרכב לא ראה נוזל מקורי דיי הרבה זמן. המנוע צורך לא מעט שמן כך ניראה. לגבי רעשי הדיזל לאור המצב ייתכן וזה מגיע ממרימי השסתומים או במיקרה הקיצוני יותר מנוע דופק. בקיצור...מצטער בשבילך שקנית ועל פניו הולכת להיות פה השקעה לא קטנה של כמה אלפים. למוכר אתה כבר לא יכול לבוא בטענות ומה שנישאר איתו זה רק המצפון שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במוסך ואמרו לי שזה רעש מי מסרק ההגה והאלטרנטור הוא העלה לי את הרכב על ליפט וניתק את הרצועות היגוי והניעה לי את הרכב מחדש ולא היה רעש יכול להיות שהוא ניתק תשרשרת ולא את רצועות ההיגוי כדי לעבוד עלי או לעשות לי השקעה מעבר למה שצריך והאם לפי הבדיקה המצב באמת עד כדי כך חמור?והאם מרימי שסתומים זה דבר יקר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את השרשרת הוא לא ניתק אז ככל הניראה הרעש באמת הוא מאחד הגלגלות או המותחנים. זה פחות מטריד אותי כמו הדליפות לחץ הגבוהות שקייימות בצילינדרים. עכשיו שהרכב כבר אצלך תיגש לבעל ידע בתחום שיעשה בדיקה מכנית כמו לחץ הפוך וייבדוק הייטב את אטימות הצילינדרים. לגבי תצרוכת שמן תראה כמה המנוע צורך עם הזמן ותעדכן. תותבי משולשים אם קרועים תחליף ובצע כיוון פרונט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובאמת הרכב יכול לעשות רעש כזה כמו של מנוע דיזל או מגלגלת או מי מותחנים? ומה עלות התיקון באם היא מסתכמת במאות או באלפיים

ולגבי הדליפה בצילנדריים האם זה חמור וצריך להחליף את כל המנוע?

ואין בעליי מקצוע אמייתים בבאר שבע כל אחד אומר משהו אחר ומנסה לעקוץ באלפיי שקלים לא יודע מה לעשות כבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הגבת לי על השאלות שלי

וכן המוכר פרטי

הגבתי לשאלה האם ניתן לתבוע את המוכר.

ולפי התשובה שלך , אז לא ניתן

( כלומר ניתן לתבוע, אבל בצורה בטוחה כמעט ניתן לומר שתפסיד במשפט)

לגבי החלק המכאני , השארתי לטובים ממני לענות.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי עגשיו סיבוב על האוטו וממש יש רעש שאני נותן גז של חרסינות נשברות או של גלגל שמתנגש בגלל כל לחיצה על גב או עמידה של הרכב נהיה רעש ממש חמור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לםי הבדיקה ניראה שקנית חתול בשק. דבר ראשון גש לבדוק על ידי לחץ הפוך מדוע קיימות דליפות לחץ גבוהות בצילינדרים כי זה יכול גם לנבוע מטבעות בוכנה גמורות ואז אתה כבר ניכנס לאובראול או החלפת מנוע. משם ניתקדם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לםי הבדיקה ניראה שקנית חתול בשק. דבר ראשון גש לבדוק על ידי לחץ הפוך מדוע קיימות דליפות לחץ גבוהות בצילינדרים כי זה יכול גם לנבוע מטבעות בוכנה גמורות ואז אתה כבר ניכנס לאובראול או החלפת מנוע. משם ניתקדם...

הבודק אמר לי שלנסוע על הרכב זה לא משהו חריג או מיוחד ולא להיכנס לזה יותר מידי למה הרכב נסע כבר 220 אלף קילומטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא פתחת את השרשור הזה לפני הקניה אבל לא נבכה על חלב שנשפך. לגבי בעלי מקצוע-מכון 'מונדיאל' של דוד ברזילי שהוא חבר פורום ותיק, אתה יכול להיעזר בו לאבחון התקלות ולהפניה למוסך אמין בבאר שבע.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את זה.

קנית רכב בלי לבדוק ועכשיו אתה מחפש לתבוע את המוכר? הוא מנע ממך לנסוע ברכב לפני? מנע ממך לקחת לבדיקה?

כבר השקעת את הכסף בבדיקה, אבל למה לא להשקיע את הכסף לפני הרכישה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה שכתבו מעליי, צריך שיהיה לך קייס סופר חזק במידה והוא לא הסתיר ממך פרטים.

כפי שנראה? קיבלת את כל המידע שחור לע גבי לבן ואפילו, על גבי צהוב, מה נמנע ממך? זה שהוא מבחינתו אמר כי עבורו הרכב "סבבה ונוסע טוב" זה בדיוק כמו עם טעם וריח, אין על מה להתווכח, נכון?

תשקיע את הכספים שלך עכשיו או במכירה או בתיקון ושיפוץ הרכב ותוכל להנות ממנו שנים רבות.

ללא כניסה לכיסים שלך, אני מניח שאת הרכב רכשת במחיר "ז***" או סופר נמוך, תשקיע כמה אלפי שקלים ותיישר את המצב העגום, תוכל להנות מרכב לא רע בהשקעה יחסית, זעומה.

אל תקח קשה, זאת לא סדנת חינוך כאן אבל עלייך להבין כי יש אלמנטים חוקיים בעולם, כל עוד הוא עשה את הליך המכירה בצורה תקינה, לא הסתיר מידע, נתן לך חופש בחירה ולא הוצמד לך אקדח לרקה, אתה בבעיה.

מה, על כל דבר שימכרו לך ולא יהיה טוב אתה תתבע? תעשה קצת דין וחשבון עם עצמך.

אין ידע מכאני? קח אדם מומחה בעלות סבירה של כמה מאות שקלים והינה, חסכת אלפים.

בכל מקרה, המקרה הזה ישרת אותך היטב לשאר החיים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...