Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קומפננט ורמקול

1kobico
שימו לב! השרשור הזה בן 2413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שנעלו לי את האשכול בגלל הכותרת הלא עניינית קראתי וניסיתי להבין ובינתיים זה מה שהגעתי אליו

מגבר BOSS Audio AR1500M Armor 1500 Watt

סאבוופר Pioneer TSSWX2502 10-Inch

קיט התקנה

BOSS Audio KIT2 8 Gauge

לא כל כך מבין בקיט התקנה רציתי לשאול אם יתאים.

ההתייעצות העיקרית היא מה לקנות קומפננטים או רמקול טיפה התבלבלתי בין כל המושגים מחפש שהבאס טיפה יותר ישלוט אבל שישמעו איכותי את הצליל (שומע בעיקר מוזיקה שחורה)

תודה רבה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצטרך לפרט קצת יותר מזה. פרטי האשכול הקודם נמחקו.

האם הציוד כבר ברשותך או שמתכוון לקנות?

באופן כללי, מוצרים של BOSS אינם מומלצים.

המגבר שציינת הינו ערוץ בודד ומספק בפועל אולי חצי מהמוצהר.

איך הוא אמור לעזור לך להגביר את הקומפוננטים שבכוונתך לרכוש?

אני לא בטוח שהסאב הזה הוא הבחירה המתאימה לסגנון המוזיקה ולדרישה שלך (לא שמעתי אותו. ולו רק בגלל העובדה שהוא קוטר "10, שטוח ובתיבה קטנה).

מה התקציב שלך? עבור קומפוננטים, עבור כלל המערכת או חלקיה הנוספים, כולל/לא כולל התקנה?

איזה רכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציוד לא ברשותי אני מתכוון להזמין אותו מAMAZON, אפשר לדעת בדיוק למה מוצרים של BOSS לא מומלצים ראיתי עליהם רוויוז ממש טובים בAMAZON,על איזה מגבר אתה ממליץ?,ראיתי שהסאב עם 300 RMS ולפי דעתי זה די והותר למרות שיש לי בגא'ז די גדול(HONDA CRV 2011) אני לא מחפש באס שיתפוס המון מקום התקציב הוא עד 1500 שקל על כל המערכת ללא התקנה אני מזמין מחול אז כנראה שזה יחסוך לי

תודה רבה על התשובה המהירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לבצע חיפוש בפורום למה. למשל.

נראה שהסאב נמכר בארץ בכ-200 ש"ח יותר ממה שמופיע לכאורה באמאזון (כולל משלוח ומיסים).

הייתי שוקל את האפשרות לבדוק אם הוא (או אחר) מתאים לך (השמעת נסיון, אם יתאפשר) לאחר התקנת מגבר. ואז להחליט אם תרכוש בארץ או מחו"ל (אם כי זה קצת על משקל הלמדוד נעליים בחנות בארץ ואז לרוץ להזמין באינטרנט :?).

לגבי הזמנות מחו"ל, וודא שכל עלות המיסים והמשלוח מחושבת אף היא. אחרת תוסיף עלויות שילוח גבוהות למוצרים כבדים/גדולים וכן מיסים בגובה 34.6%.

בארץ, חפש בפורום המלצות לרמקולים עד 700-800 ש"ח (יש גם בפחות).

יש מספר מגברי 4 ערוצים בסיסיים (רוקפורד, פיוניר, JBL) שנמכרים בין כ-600-800 ש"ח.

ופה בערך מסתיים התקציב שהגדרת. ניתן אולי למצוא חלק מהציוד כיד שניה, בעיקר מגברים ואולי גם סאב או רמקולים במצב טוב.

מציע לבדוק גם מול מספר מתקינים מה הם מציעים ולחזור לכאן עם ההצעות אם יש ספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם חריגה קלה מהתקציב אתה

יכול לרכוש את הרכיבים הנ"ל ובתור מערכת בסיסית אני דיי בטוח שתהיה מרוצה:

קומפוננט

https://www.alexsander.co.il/product/6228/6-5-jbl-gto609c

סאב

https://www.alexsander.co.il/product/6043/jbl-s2-1024ss

מגבר

https://www.alexsander.co.il/product/8386/pioneer-gm-a6704

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...