Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיישנים לא התריעו ברכב בן פחות משנה והוא ניזוק

שימו לב! השרשור הזה בן 2426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום שוב לכולם ותודה לכל מי שחווה דעה.

הנזק התרחש בחושך, ביציאה מהבית והחיישן לא התריע אלא רק ברגע המכה.

יש לי מצלמה קידמית אבל אין לי אחורית.

ניתן לשמוע שהחיישנים מתריעים רק ברגע האחרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיטים הפשוטים יש זמן הדלקה למערכת וזמן תגובה לחיישנים. אני לא מתחיל נסיעה לאחור אם לא שמעתי את המערכת נדרכת. נסיעה מהירה גם היא גורמת להתראה מאוחרת.

דעתי, מערכת שמותקנת בארץ אינה איכותית כמו מקורית ותלויה הרבה בסבלנות של המתקין. לכן, נהג צריך להבין את מגבלות המערכת ולהבין שהיא לעזר בלבד ואין להסתמך אליה בלבד בזמן בנסיעה לאחור.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה המון אופציות:

1. שמור את התיעוד מהמצלמה

2. לך לקבל הצעת מחיר לתיקון הנזק

3. פנה למתקין (שמור תיעוד/הקלטה של הפנייה)

יסכים לשאת בעלות התיקון - טוב. לא יסכים - כאן כבר המקום להכנס להתפלפלות לגבי הסיכויים שלך לראות כסף במקרה של תביעה וכדאיות הפעלת ביטוח בהתאם לגובה הנזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיישנים אינם מונעים תאונות.

זהו אביזר עזר בלבד!

ולכן אני מתפלא על תגובות של חלק מהאנשים כאן.

אם יש בעיה בחיישנים אז תבקש שיחליפו לך אותם או תקבל החזר כספי עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכרון עבר, בספרי הרכב המצורפים לרכבים, בפרקים העוסקים ב- מצלמת וחיישני-רוורס , גלאי אדם, בקרת שיוט אדפטיבית וכו כתוב ומודגש שההפעלה באחריות הנוהג. במילים אחרות יש כאן הסרת אחריות של יצרן הרכב או ההתקן המסוים, שכתוצאה משימוש בו קרתה תאונה או נזק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכרון עבר, בספרי הרכב המצורפים לרכבים, בפרקים העוסקים ב- מצלמת וחיישני-רוורס , גלאי אדם, בקרת שיוט אדפטיבית וכו כתוב ומודגש שההפעלה באחריות הנוהג. במילים אחרות יש כאן הסרת אחריות של יצרן הרכב או ההתקן המסוים, שכתוצאה משימוש בו קרתה תאונה או נזק .

הכל באחריות הנהג זה לא מונע גם אחריות של היצרן גם אם כתוב בספר באותיות קידוש לבנה באדום, שהוא לא אחראי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מעט יקרה מצב שנהג שמותקן אצלו מכשיר MOBILEYE ונוסע באיילון צפון ,הנג סוטה מנתיב לנתיב ופגוע ברכב שמנסה לעקוף אותו, הנהג בתגובה ביחד עם עורך דינו תובע את MOBILEYE , "המכשיר היה צריך

ל צ פ צ ף , ולהתריע על סטייה מנתיב לנתיב, בגלל MOBILEYE פגעתי ברכב שניסה לעקוף אותי,המכשיר לא תקין!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אנלוגיה מוצלחת. מוביליי נועד להתריע, חיישני רוורס נועדו בכדי למסור לך מידע כמעט מדויק לגבי גודל המרווח שנותר לך לפני פגיעה, פעולה אשר החיישנים לא עשו לצערו.

אם היית קונה מרצדס חדשה עם מצלמת רוורס ומצלמות 360, נוסע רוורס תוך כדי שאתה מסתכל במצלמות ורואה שעדיין יש מרווח אבל בדיעבד המצלמות שיקרו ופגעת בקיר\עמוד\מדרכה גבוהה. גם כאן לדעתך אין מקום להאשים את הטכנולוגיה שכשלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הרבה יותר מגניב להתלהם עם אמירות כמו "ואם היה שם ילד" מאשר לנתח את המקרה בצורה רציונלית.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל שמדובר בחיישנים בהתקנה מקומית ולא ידועה איכות ההתקנה ואיכות המוצר (לא מתקרב למקור בדרך כלל) אי אפשר להסתמך על החיישנים. חיישנים באיביי נמכרים בעלות של עשרות שקלים כולל משלוח. באוטודיפו נמכרים מדי פעם סט חיישנים כולל התקנה ב-100 שקלים. התקנתי לאחותי אבל היא ואני יודעים שזה רק לעזר ולא תחליף.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיישנים המקוריים של פולקסוואגן מעולים.

החיישנים שמתקינים בארץ זבל.

מי שבוחר להסתמך עליהם, בהחלט נכון להעלות מולו את העובדה שזה עשוי להיות ילד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לשמוע. גם שזה קרה וגם שזה נגמר בטמבון ולא בראש של ילד.

מצטער על השמחה לאיד, אבל חיישן וצפצפה לא באים במקום מוח.

האחריות, נהג יקר, עדיין עלייך. מצטער לשבור את הקונספציה, אבל זו האמת.

מובילאיי מישהו?

חייב להסכים איתו... חיישני רכב, לא משנה כמה איכותיים ומתקדמים לא יכולים להחליף את ההיגיון של הנהג. הסיכוי שלך להוכיח את האשמה שלהם הוא אפסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...