Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגברת קליטת WIFI בבית .

erga25
שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום , אני גר ביחידת דיור , המחשב שלי מחובר דרך כבל רשת - מחשב נייח שמחובר בחדר ממ"ד .

כשאני גולש ב- WIFI , בסלון לדוגמא קליטת ה- WIFI חלשה , האם יש מישהו שיכול להמליץ מניסיון אישי על

מכשיר לשיפור קליטת ה- WIFI , רק מזכיר שוב שמכשיר ה- TP LINK , ממוקם בחדר ממ"ד .

תודה מראש .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני שבוע קניתי את הסיפור הזה מאמזון - https://www.amazon.com/gp/product/B01N3CWTB2/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

בנתיים ההתרשמות מאוד חיובית, אני מקבל אינטרנט גם באיזורים שהיו מתים לגמרי.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהדבר הזה גם מאט את קצב ההעברה במחצית או יותר. אבל אם הנתון הזה לא קריטי הרי מגבר מסוג זה עשוי להועיל.

כמובן שאם אתה מהחוששים מ"קרינה" זה לא בשבילך.

פות"ש - האם יש לך אופציה להשתמש בתשתית קיימת כ-HPNA, או להשחיל כבלי רשת מהמודם אל מחוץ לממ"ד?

גילוי נאות - השתמשתי ב-HPNA בעבר הדי רחוק, בהמשך עברתי ל-WiFi שנתן קליטה טובה בכל הדירה, כולל דרך קירות ממ"ד, וכיום משתמש בשילוב של רשת קוית ו-WiFi. בשעתו ציוד ה-HPNA (מדור ראשון) נרכש מבזק, איני יודע היכן להשיג ציוד HPNA מעודכן.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רוצה לחדד אני גר ביחידת דיור במרתף , הראוטר לא ממוקם אצלי ביחידת דיור אלא אצל בעלת הדירה .

בחדר ממ"ד יש בקיר שקע לכבל רשת שממנו מחובר למחשב בחדר ממ"ד כבל רשת.

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה. קנה נתב אלחוטי סטנדרטי - עניין של 100 ש"ח בכל חנות לציוד משרדי או מחשבים - וחבר אותו לכבל הרשת (נדמה לי שבשקע כחול, אבל המתן למומחי הרשת שבפורום או חפש ב-netcheif) ולמחשב (בשקע כחול). הגדר לך רשת אלחוטית בערוץ שונה מזה של בעלת הבית, ותהיה לך רשת מקומית במרתף שלך - וכיון שהטווח קצר יותר קירות הממ"ד לא יהוו בעיה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בבית של הורי יש בעיה מרוד דומה: קומה עליונה יש אינטרנט, קומה תחתונה אין אינטרנט.

קניתי לפני שנתיים מגדיל טווח סיני. ציפיתי שיעשה את העבודה, והוא לא עושה את העבודה כנדרש.

מעלה תמונה של המגבר שקניתי, כדי שאתה לא תיפול בפח

354a06555f0025b64c2d5d9cd6999f69.jpg

גם אני אשמח לטיפים ליעול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מה זה "מכשיר ה tp link" ? סויטש? ראוטר?

2. רשמת שיש מכשיר בממד, ואז רשמת שהמכשיר אצל בעלת הבית ושיש נקודת רשת בקיר הממד ואליה מחובר המחשב

מרוב מכשירי המאריכי טווח שמתחברים לשקע בקיר אתה הולך לנחול אכזבה.

אלו שבאמת טובים עולים לא פחות מ ap טוב.

בגדול אם מגיע אליך רשת לממד אז אתה צריך שם ap שיש לו גם סויטש (כדי לחבר את המחשב) או לחילופין ראוטר אלחוטי ולהגדיר אותו נכון.

הכל עניין של תקציב.

אפשר לקנות מוצרים נחותים ב 100-400 שח ואפשר לקנות מוצרים טובים אך יקרים יותר

בגדול: מוצר נחות שבמפרט שלו רשום שהוא תומך ב 802.11b/g/n/ac ב 2.4 ו 5 גיגה במהירות עד 1200 מגביט לא יעבוד באופן אלחוטי טוב יותר ממוצר טוב שהוא "רק" 2.4 b/g/n במהירות עד 300 מגביט כי יש הבדל בין על הנייר ובמציאות

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדירה הקודמת שלי השתמשתי בנתב של $40 (במחירי 2008, היום כנראה היה עולה חצי), ולא היתה שום בעיה לקלוט אותו במרחק כמה מטרים, בתוך ממ"ד.

בדירה הנוכחית אין לי ממ"ד אבל המבנה שלה הוא רב מפלסי, ושני נתבים פשוטים של TP-link מכסים את כל הדירה היטב ב-WiFi, נקלטים היטב גם במרחק 2 מפלסים. אחד מהם הוחלף לאחרונה למודם\נתב סלולרי מתוצרת חוואווי (תשתית סלולרית של פרטנר) שאני מניח שאינו המוצר האיכותי בשוק ,וגם הוא עושה ת העבודה באותה מידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושכחתי לציין (כעוסק בתחום) ה ap הכי vfm שגם יש לו סויטש לחיבורים קווים ועובד הכי טוב (יציבות וקליטה) זה vigor ap810 .

מוצר שלא ראיתי חזק ממנו בקטגוריית המחיר.

יש את אותו מוצר עם תאימות ל5 גיגה ותקן ac שנקרא ap902

אבל זה כבר מחיר אחר...

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שאם אתה מהחוששים מ"קרינה" זה לא בשבילך.

לידע כללי - מה שונה בין הקרינה האלקטרומגנטית של מכשיר הגברת הטווח לעומת ראוטר רגיל?

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאריך טווח ישדר במקביל לנתב ולמכשירים אותם הוא מזין. איני יודע אם ההבדל משמעותי בינו לבין נתב שמשדר רק למכשירים.

אישית איני חושש מהשידורים, נראה לי שיש היסטריית המונים בעניין ללא בסיס אמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון יש לך נקודת רשת בממ"ד שיוצאת מבעלת הדירה שלך, והבעיה שלך שכשאתה מנסה לגלוש בבית במקום שהוא לא הממ"ד, אתה נתקל בבעיות קליטה.

השאלה שלי היא איפה ממוקם הציוד שאליו אתה מתחבר לWIFI? כי בממ"ד אתה כביכול מחובר באופן קווי אז לא צריכה להיות בעיה, אם הציוד נמצא בקומה העליונה של הדירה שאתה נמצא בה אז זה בעייתי קצת.

בכל מקרה, יש לך ציוד כמו זה:

https://www.gearbest.com/wireless-routers/pp_621455.html

יש שם 2 שנאים, אחד אתה מחבר לנקודת רשת שיש לך בממ"ד ואת השנאי השני אתה מחבר בסלון ומה שקורה בעצם הוא לוקח את האינטרנט מהממ"ד דרך השנאי הראשון ומעביר אותו בקווי חשמל בבית ומוציא את זה דרך השנאי השני שכבר אוטומטית יודע לשדר אותו בWIFI.

אם יש לך רק נקודת רשת אחת בממ"ד אז זה יוצר בעיה, מאחר ואם תשתמש בציוד הזה הוא יתפוס לך את החיבור הקווי היחידי שיש לך ולא תוכל לחבר את המחשב הנייח שלך שבממ"ד, אז תצטרך לרכוש מפצל בסגנון הזה:

http://www.ebay.com/itm/1-to-2-LAN-Ethernet-Network-Cable-RJ45-Plug-Splitter-Extender-Adapter-Connector-/372010788101?epid=503625340&hash=item569d922505:g:7U4AAOSwFlxZZjp8

או לחילופין תוכל לקנות את המפצל הזה וכבל רשת באורך 10 מטר (או כמה שתצטרך) ולהעביר אותו לסלון בצורה יפה ובקצה השני לחבר ציוד שיודע להמיר רשת קווית לאלחוטית.

חשוב לציין שהמכשיר ששמתי לך פה הוא בגדר המלצה בלבד, צריך לבדוק כמה דברים לפני שרוכשים אותו וכמובן לשים לב שבמידה והחלטת לרכוש ספציפית את השנאים של שיאומי החיבור הוא אינו אירופאי והם מגיעים עם מתאמים. יש המון שנאים כאלה שנמכרים בארץ למשל של חברת TP-LINK אבל הבעיה ששניהם בעל חיבור קווי בלבד, ז"א השנאי השני שאמור לתת לך אינטרנט לא ידע לשדר WIFI, ושיאומי חשבו על זה והוציאו שנאים שכן יודעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-home plug דומה ל-HPNA שהזכרתי, אבל על בסיס קוי החשמל במקום על בסיס קוי הטלפון הפנימיים. יפעל רק בתנאי ששני השקעים מחוברים לאותה פאזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם המוצר שהצגתי הוא עובד על בסיס קווי חשמל..

ובנוגע לפאזה משותפת זה מה שהתכוונתי כשאמרתי שצריך לבדוק כמה דברים לפני שרוכשים.

הבעיה שהבחור צריך אינטרנט אלחוטי בסלון ורב הhome plug יודעים לתת אינטרנט בחיבור קווי בלבד, לעומת של שיאומי שיודע לשדר גם בWIFI וגם בחיבור קווי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...