Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול עם רכב בארה"ב

Guest Mikelt89
שימו לב! השרשור הזה בן 2426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

שנה שעברה טיילנו ברחבי המזרח.

את הרכב לקחנו בניו-גרז'י כי היה הרבה יותר זול מאשר במנהטן.

במנהטן כפי שאמרו קודמיי, עדיף מאוד להימנע מנהיגה ולהשתמש ברגל או בתחב"צ, לכן הזמן את הרכב לעת סיומך במנהטן.

חוקי התעבורה מעט שוניםבין המדינות, יש ללמוד ולהתעדכן, כנ"ל אגב חוקי עגינת הילדים.

אנו הזמנו משפחתית גדולה ושידרגנו להונדה CRV, היה תענוג ונוח.

מעבר למחיר שתשלם יש תוספת מס מקומי שנגבה שם.

אם הטיול מקיף מדינות רבות ומרחק גדול אז כדאי חברה עם פיזור סניפים, כך במקרה תקלה לא תושבת יותר מדי.

טיול נעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה על התגובות, את הביטוח אעשה דרך קופת החולים, לגבי הרכב, האם האימפלה כדאית ?

כן, את הרכב אשכיר כשאצא מהעיר, לגבי האכיפה זה מבורך, שמח שזה כך, אין לי בעיה שיעצרו אותי פעם לאיזו בדיקה שגרתית, נראית לי חוויה בפני עצמה :-)

אין דבר כזה בארה״ב בדיקות שגרתיות. אם שוטר עצר אותך, צריכה להיות לו סיבה. כמו כן, הדרך המקובלת לשוטר לעצור רכב זה לסוע מאחוריו ולהפעיל את הצ׳קלקות, אבל לא את הסירנות. אם לא תשים לב והשוטר יפעיל את הסירנות אתה כבר בבעיה רצינית. כמו שכבר ציינו, אל תעז לצאת מהרכב או לעשות תנועה חשודה כששוטר עוצר אותך. זה עלול להגמר בהרעלת עופרת חמורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

שנה שעברה טיילנו ברחבי המזרח.

את הרכב לקחנו בניו-גרז'י כי היה הרבה יותר זול מאשר במנהטן.

טיול נעים.

האם לא הזמנת מראש?

אני מתכנן להשאר בניו-יורק יום יומיים ולאחר מכן לקחת את הרכב, אבל מכיוון שככל הנראה אזמין מראש עוד כאן מהארץ (ככה כדאי לא?) אין לי אופציה לגשת לסניף אחר, מהבדיקה שעשיתי לגבי מחירי השכירויות נגעו לנמל התעופה קנדי, אבל מכיוון שלא אהיה שם כבר כמובן אפשר בכל סניף אחר, זה יכול להוזיל עלויות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, עניין פרטני שמצריך בירור.

אם אתה לוקח או מחזיר את הרכב בנמה"ת -תשלם עמלת "תחנה השכרה מיוחדת" או איך שזה נקרא באותה חברה.

יש ענייל של עלות נסיעה ממקום שהותך ב-NYC לתחנת ההשכרה, או מתחנת ההשכרה לנצה"ת אם אתה מחזר את הרכב בסוף התקופה בעיר ולא בשדה.

מכן מקום, סביר שאלה עלויות המתגמדות בהשואה לעלות הטיול. לדעתי יותר חשוב לברר כמה זמן תעלה לך כל אופציה (מבחינת "בזבוז" זמן טיול) והחשוב ביותר - נוחיות יציאה מהעיר בנהיגה, כדאי לצמצם ככל האפשר נהיגה בערים גדולות. לצורך העניין גם תחנת השכרה במרכז העיר, אבל סמוכה לכביש מהיר היוצא ממנה, שקולה לתחנה בשולי העיר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא עלות הטיסה ועלות השכרת הרכב הם שני העלויות העיקריות בטיול, השאר זה נלווה ולינה, אני עדין מתלבט מאיפה להשכיר ואיזה רכב לקחת :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיול לשבועיים עלות הטיסה היא לא העיקרית.

השכרת רכב - אם המחשבה היא להשתדרג לאימפלה, אז לא הייתי טורח. לפי מה שאני רואה זה בערך פי 2.5 במחיר מסתם ניסאן מקסימה, שזה די הזוי כי מחיר הקנייה שלהן די קרוב. אתה יכול לקחת יופי של רכב ב-1000 דולר לשבועיים.

לינה - לא יהיה זול. מוטלים יכולים להיות 30-60 דולר ללילה.

אוכל - צפה ל-30 דולר ליום או יותר, תלוי מה אתה אוכל ואיפה אתה נמצא.

מסלול - אני ממש לא מומחה בארה"ב אבל אם יש לך רק שבועיים ואתה מתחיל בצד המזרחי - הייתי נשאר בצד המזרחי. טקסס זה רחוק מאוד - צפה ל-30 שעות נסיעה נטו, שזה אומר 3-4 ימים של נסיעה כמעט רצופה. מיותר לגמרי.

במקום זאת, גגל קצת "us north east road trip" ודומים לו ותמצא כל מיני דברים מעניינים. למשל - צפונה ל-maine דרך קייפ קוד ובוסטון, ואז מערבה למפלי הניאגרה וביקור בטורונטו, משם דרומה דרך האגמים ואז לחתוך חזרה דרך קליבלנד ופיטסבורג לוושינגטון לבקר את טראמפ (בהנחה והוא לא בחופשה איפהשהוא). ואז לחזור דרך פילדלפיה לניו יורק.

זו סתם דוגמא - אני לא ממש מכיר. אבל יש לך חבר בשם גוגל - תשתמש בו.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגעת לפי 2.5 ? זה הבדל של כמה מאות דולרים לכל היותר, אני יודע שאני יסתפק גם בפורד פוקוס, אבל וואלה אני לא נוסע לטיול כזה כל שבוע, אני רוצה להנות, לקבל צמרמורת, ואין לי מושג מה יתן לי את זה, גם נוחות מאוד חשובה, הרבה נסיעות יהיו חלק מהטיול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון: בעקרון הכל מוכן ומסודר לטיול ברביעי הקרוב, מכיוון שאהיה כשבוע בנסיעה ארצה לבקר בהרבה מקומות ולצלם, יש לי לא קצת ציוד, מצלמה אביזרים וגם רחפן, וגם מחשב נייד בשביל העריכה, השאלה אם זה לא יכביד עליי כל הציוד הזה במיוחד בזמן הטיסות, מצד אחד אני בראש לקחת רק את המצלמה והשאר להשאיר בבית אבל מאוד רוצה גם לצלם מלמעלה ולערוך בזמן הפנוי בערבים, יהיה זמן, לא בטוח מה כדאי לי לעשות, תמיד יש התחושה שמשהו התפספס, את רוב הזמן אבלה בטקסס, אולי גם אקפוץ לאזור יוסטון לחבל המוצף שם, ניו אולינס וכד' באזור, יש עוד המלצות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רחפן - צריך לבדוק את התקנות האמריקאיות לגבי הפעלתו. יש שם כללים שנוגעים הן לבטיחות והן לפרטיות, שלא לדבר על כל מיני חוקים מוזרים של ה-TSA וה-CBP שעלולים להכניס אותך לצרות בשדות התעופה. לא אומר לא לקחת, אבל לא בלי בדיקה יסודית של המגבלות.

חוץ מזה הרחפן הוא bulky, גם בטיסות קרוב לודאי שהמחשב + המצלמה + הציוד שאתה לוקח בתיק העליה למטוס ימלאו את המכסה שלך, ובמזוודה תרצה לשים בגדים ולא לתפוס אותה עם הרחפן, מה גם שכנראה לא תרצה לשלוח ציוד רגיש ויקר לבטן המטוס.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פי 2.5 זה מה שראיתי באתר של אלאמו. אבל בינינו - איזו צמרמורת אתה מקווה לקבל בדיוק מפאקינג אימפלה?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רחפן - צריך לבדוק את התקנות האמריקאיות לגבי הפעלתו. יש שם כללים שנוגעים הן לבטיחות והן לפרטיות, שלא לדבר על כל מיני חוקים מוזרים של ה-TSA וה-CBP שעלולים להכניס אותך לצרות בשדות התעופה. לא אומר לא לקחת, אבל לא בלי בדיקה יסודית של המגבלות.

חוץ מזה הרחפן הוא bulky, גם בטיסות קרוב לודאי שהמחשב + המצלמה + הציוד שאתה לוקח בתיק העליה למטוס ימלאו את המכסה שלך, ובמזוודה תרצה לשים בגדים ולא לתפוס אותה עם הרחפן, מה גם שכנראה לא תרצה לשלוח ציוד רגיש ויקר לבטן המטוס.

התקנות הן כמו כאן, לא להטיס ליד אנשים ומעל מבנים ובאזורים תעשיתיים וכד', לא חוקים שצריך יותר מדי לחרוש עליהם, אני רואה הרבה סרטוני רחפנים של אנשים שמתגוררים שם, יש את עניין הסוללות שצריך לקחת בנפרד והשאר במזוודה או תיק הולכים לבטן המטוס, הוא לא כבד מדי אז הוא לא יקח את המכסה אני מאמין, אני כל כך רוצה לקחת את כל הציוד, אבל קצת חושש שמשהו יעקב אותי או האלץ לשלם איזה קנס.

פי 2.5 זה מה שראיתי באתר של אלאמו. אבל בינינו - איזו צמרמורת אתה מקווה לקבל בדיוק מפאקינג אימפלה?

ומה עם פורד escape ? :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה?

escape_fna_17_rubyred_env_1.jpg

ממש החלום האמריקאי...

כולה SUV מגודל.

נשאלת השאלה - אילו צמרמורות אתה מקווה לקבל?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה?

ממש החלום האמריקאי...

כולה SUV מגודל.

נשאלת השאלה - אילו צמרמורות אתה מקווה לקבל?

טוב אני מסתפק במועט ואהנה גם מזה, הלוואי ויכלותי להרשות לעצמי איזו פורשה 911, אבל זו לא מהות הטיול, כל רכב נוח ומרווח מספיק יעשה את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו שיוכל לעזור לך.

קראתי כל מיני סיפורי זוועה על הרשויות האמריקאית בענייני צילום ומטוסים, כל מיני התנהגויות מוזרוות של המשטרות המקומיות ש"אוכפות" חוקים שאינם קיימים. לא ניסיון אישי חו"ח, אבל היה ערני.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גר בארה״ב מטיס רחפן באופן קבוע אין שום בעייה עם זה, יש כמה חוקים שצריך להיצמד אליהם מעבר לזה הכל נהדר.

לא לעבור גובה של 120 מטר, ולבדוק באפליקציה לפני תחילת הטיסה שהאיזור ממנו אתה מטיס לא אסור לטיסה, מעבר לכך תמיד טוב להסתכל מסביב כיוון שיש מטוסים קלים שלפעמים יורדים לגבהים שמסוכנים גם להם וצריך להיות תמיד מודע לסביבה.

תעשה חיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...