Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול עם רכב בארה"ב

Guest Mikelt89
שימו לב! השרשור הזה בן 2425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני לקראת נסיעה בחודש הקרוב לטיול בן שבועיים בארה"ב עם שכירות רכב, מכיוון שזאת נסיעה ראשונה רציתי לקחת כמה טיפים חשובים מאנשים שכבר התנסו או מבינים בעניין, הפרוס לכמה נושאים:

לפני הכל הטיסה הלוך חזור מתוכננת לניו-יורק, משם הגעה למקום שבו אקח את הרכב ולאחר מכן זה די ספונטני, כלומר כרגע, המטרה להיות בעיר כיום-יומיים ולאחר מכן מדי יום ביומו לנסוע מסלול מסוים עד להגעה למוטל ללינה, היעד יכול להיות רחוק (טקסס לדוגמא או אזורים אחרים במרכז אמריקה) מכאן נובע העניין הראשון..

1. מבחינת יעד ההגעה, אני יודע שמלבד עוד כסף זה לא כל כך משנה אך האם כדאי לתכנן טיול הלוך חזור ברכב (ככה איסוף הרכב והחזרתו תהיה באותה נקודה) או הגעה ליעד, החזרת הרכב במקום שנקבע שם, וטיסת פנים חזרה לניו-יורק..?

2. בעניין שכירות רכב, הבנתי שישנם דברים שאולי אפשר להוריד ולהוזיל עלויות, מבחינתי חשוב ביטוח הרכב, רכב שיהיה נוח וחזק, GPS וכד' יכולים להיות אופציה, למרות שהיום הכל אפשרי דרך הסמארטפון, האם צריך לבצע ההזמנה מראש? משהו שהאמת אני פחות מעדיף, או ניתן גם לגשת למגרש שכירות שנבחר מראש וללכת על משהו במקום..?

3. מבחינתי ההנאה באה מהנסיעה, עצירה במקומות עניין שיראו לי באופן די ספונטני, אך בכל זאת במזרח ארה"ב האם ישנם מקומות שחייב לבקר בהם, כמובן משהו שלא דורש השארות ממושכת או כל היום..

4. מבחינת מזג אוויר, הטיול יקרה בסוף ספטמבר- תחילת אוקטובר, האם יש העדפה מסוימת בתאריכים הללו למזג אוויר (חם מדי, קר מדי, סופות וכדומה) אזור הנסיעה הוא מניו-יורק לדרום מזרח, לפחות כרגע.

מה עוד חשוב לדעת, כל עניין שכדאי לי לקחת תשומת ליבי, אני נהנה מהאתגר, מהספונטניות וכמובן מהנסיעה, כל מיני בעיות למיניהם שצצים בדרך הם חלק מהחוויה אבל עדיין לא רוצה שיקרה משהו שאולי עלול לקלקל לי את הטיול, ממה עלי להזהר?

כנראה שאעדכן עוד דברים בהמשך, תודה רבה על כל עזרה ועצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא אוכל לסייע יותר מדי, אבל חסר מידע:

1. באיזה הרכב אתה נוסע.

2. לא ציינת מגבלות תקציב, אבל אני מניח שהן קיימות. רצוי לציין אותן.

3. ציינת טיול של שבועיים ובסיס בניו יורק - אבל לכמה זמן תשכור רכב?

4. האם בכוונתך לשכור רכב בניו יורק או לנסוע (טיסה, רכבת) למקום אחר?

5. תביא בחשבון שהחזרת הרכב שלא בתחנת הלקיחה עלולה לעלות הרבה מאד כסף, במיוחד בהשכרה בין מדינות.

6. תקלה שקרתה לבן שלי ועלתה לו יום טיול - נורת התראה לטיפול תקופתי שנדלקה באמצע טיול - הרכב הופה למוסך והזמן התבזבז. אם אתה שוכר לזמן ממושך לודא שהרכב מוכן לנסיעה הארוכה המתוכננת.

7. לדעתי כדאי להכין מסגרת לטיול, גם אם אתה מתכוון להתגמש. צריך להביא בחשבון שנסיעה למרחק גדול אורכת הרבה שעות - על חשבון האתרים. להכין תכנון זמן כולל להביא בחשבון שזמן נהיגה ממשי הוא 30-50% יותר מהתזמון של מפות גוגל, ושהביקור באתרים, הפסקות קפה והפסקות פיפי וכל אלה מצריכים זמן. אין טעם לעשות "וי" - עדיף לצמצם שטח ולהיות יותר יסודי, להשאיר משהו לפעם (היסודית) הבאה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לבד :|

2. אני לא צריך רכב ספורטיבי או מפואר, לדוגמא מבין אלו מה יכול להתאים: http://www.ofran.co.il/894-he-sr/Ofran.aspx?Language=HE&countryID=79&pickupIataId=304&pickupDate=24/09/2017&pickupHour=10:00&dropIataId=304&dropDate=08/10/2017&dropHour=10:00&driverAge=28&ofranCarGroupId=999&country=United%20States&pickupLocation=New%20York%20-%20JFK%20Airport&dropoffLocation=New%20York%20-%20JFK%20Airport&carType=All

3. הגעה לניו-יורק ליום-יומיים, שכירות רכב לכל תקופת השהייה שלי (שבועיים).

4. לשכוב רכב בניו-יורק, משם לנסוע איתו ליעד (זאת מהות הטיול).

5. אקח לתשומת ליבי, העניין כמה התוספת, יש איזה מקום\חברה שאפשר להתקשר אליהם לברר על כל הפרטים האלו ?

6. לא עלינו אבל שזאת תהיה הבעיה היחידה שלי :wink:

סך ההוצאות שלי מלבד טיסה ושכירות רכב יתבסס על לינה ואוכל ופה ושם ביקורים והוצאות נלוות אחרות (קניות וכד') אני לוקח בחשבון בכל יום לעבור מסלול מסוים עם הרבה זמן פנוי לכל תקלה או עיכוב בדרך, אני בטוח שישנם מוטלים בכל מקום בהפרש לא גדול במרחק, מכאן שאלה נוספת, מהי עלות ממוצאת ללינת לילה בודד במוטל סביר ?

תודה על העזרה.

עריכה אחרונה על ידי Mikelt89
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את מזרח ארה"ב אז פחות יכול לתרום מידע לשם.

אבל כן אציין משהו שלדעתי שווה לך לשקול -

באופן יחסי השכרת רכב בארה"ב אינה דבר יקר במיוחד - וכנ"ל הוצאות רכב (דלק), שבועיים רואדטריפ זו חוויה שתזכור למשך זמן רב, בהינתן שני הנ"ל אזי שאם אני בנעליך - הייתי משקיע את האקסטרה כסף ושוכר רכב עם ערך מוסף, אם אני קורא נכון בין השורות אתה אוהב נופים וכו' ולכן ייתכן שקונברטיבל סטייל מוסטנג / קמארו לדוגמא, יצדיקו מבחינתך את האקסטרה פרמיה - הם גם לא כאלו יקרים להשכרה.

שווה לך לבדוק מה ההפרש בעלויות, ולחשוב האם זה נשמע לך שווה מספיק. מנסיון של הרבה שעות נהיגה בארה"ב, במכונית שרירים פתוחה, סגורה, רכב מנהלים ורכב סתם - עבורי ההבדל היה עצום. אם אתה לא טס לארה"ב לרואדטריפים בתדירות גבוהה, תשקול זאת.

(אם מעניין אותך אתה יכול לקרוא רשומה שלי בנושא כאן)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לרוב לקיחה והחזרה במקומות שונים עולה כסף. זה יכול להיות מעט וזה יכול להיות הרבה אבל אתה יכול לבדוק את זה מראש.

2. הזמנות מסוכנים בארץ מראש הן עדיפות כי הן לרוב כוללות את כל הביטוחים שאתה צריך, פטור מהשתתפות עצמית (או החזר) במקרה של אירוע, קילומטראז' בלתי מוגבל ועוד. אתה מקבל את כל מה שאתה צריך בשביל לנסוע בראש שקט ובמחיר זול וככל שתזמין מראש המחיר יהיה זול יותר. אם תגיע למקום ותחליט להכנס למגרש שכירות אתה תשלם יקר מאוד מראש וכל ביטוח או דבר אחר יהיה בתוספת כסף.

3. פחות יכול לעזור פה. תקנה ספר, תחפור קצת באינטרנט. הכל בהתאם למה שמעניין אותך יותר. החוף המזרחי של ארה"ב פחות מעניין מבחינת נופים ובעיקר כולל טיולי ערים ואטרקציות.

4. ארה"ב גדולה ומתפרסת על איזורי אקלים שונים. ניו-יורק צפונית יחסית, התקופה היא סתיו, השינויים במזג האויר חדים ובסוף ספטמבר/תחילת אוקטובר הטמפ' הן כבר סביב מה שמקובל בתל אביב בחורף. אם אתה יורד עד פלורידה אז הסיפור אחר לחלוטין... במיאמי אתה צפוי לפגוש בעונה הזו מזג אויר של תל אביב באוגוסט עם לחות גבוהה יותר בצורה משמעותית וגשמים. זו גם תקופה של שיא עונת ההוריקנים ובאיזורים הדרומיים יותר צריך לקחת בחשבון בלת"מים.

הערות נוספות:

1. ניו יורק, בדגש על מנהטן, היא מקום מאוד מאוד לא נעים לנהיגה עצמית (גובל בסכנת נפשות). זה משהו שכדאי להמנע ממנו וגם די קל לעשות את זה בהתחשב בנוכחות של אובר, מוניות ורכבת תחתית. זה עומד כחריג יחסית לשאר ארה"ב שנוחה מאוד לנהיגה.

2. לפני הנסיעה תעבור על מדריכים שמתארים את ההבדלים בין החוקים בישראל לאלו של ארה"ב. יש כמה הבדלים שמחייבים התייחסות כמו פניות ימינה שמותרות גם ברמזור אדום (כל זמן שלא נאסר בתמרור), פניות שמאלה שמותרות גם בנוכחות תנועה בנתיב שמנגד ועוד כמה שטיקים קטנים.

3. קרוז קונטרול... די חיוני וקיים ברוב המוחלט של הרכבים להשכרה. אל תשאל מראש את הפקיד כי הוא ישקר במטרה לגרום לך לשדרג רכב אבל אם אתה מקבל רכב ומגלה שאין לו קרוז קונטרול אז תבקש להחליף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את אסקרה.

גילוי נאות: נהגתי לא מעט באירופה, אבל לא בארה"ב. ובכל זאת:

1. כללי הנהיגה שונים ממדינה למדינה - הבדלים בהתיחסות לפניה ברמזור אדום, לעקיפה מימין, הגבלות מהירות - חפש מידע על כל מדינה בה אתה מתכוון לנהוג.

2. הניסיון של בני עם החזרה במדינה אחרת היה תוספת של מאות דולארים לשכירות. שינה את התוכנית ויצר מסלול מעגלי. באירופה נתקלתי בדמי החזרה גם כאשר הרכב נלקח בתחנה אחת והוחזר באחרת באותה עיר, אני מניח שמדובר בעניינים מקומיים מאד. הצעתי היא שתכנס לאתרים של חברות השכרה (כולל סוכנים ישראליים וסוכנים בין לאומיים כמו Rentalcars.com) ותעשה סימולציות.

3. אם אתה בגיל גבולי צריך לבדוק כיצד מתיחסים לגיל. בבלגיה היה לי סיפור שמבחינת חברת ההשכרה, בני שהיה בן 25 ו-10 חודשים נחשב ל"עד 25" לצורך ביטוח נהג צעיר - והביטוח המוזל היה רק מיום ההולדת ה-26. חייב לציין כי שירות הלקוחות של rentalcars.com סייע מאד. חפש שרשור שלי על טיול בבלגיה באוקטובר 2015.

4. לשכירה דרך סוכנות ישראלית יתרון במקרה של מחלוקת - הדיון יערך בישראל לפי חוקי מדינת ישראל, ולא בצד השני של האוקיינוס.

5. הטוב ביותר הוא לשלם לחברת ההשכרה תמורת ביטול השתתפות עצמית, כיון שאז, גם אם יש איזו שריטה, אף אחד לא יבוא אליך בטענות. בעדיפות שניה רכישת ביטוח השתתפות עצמית נפרד - דרך סוכנות ההשכרה (למשל Rentalcars שהוזכרה) או בצמוד לביטוח הנסיעות.

6. אם הזכרתי ביטוח - כיון שעלויות רפואה בארה"ב הן אסטרונומיות, וביקור במיון בגלל איזו שטות יכולה לעלות אלפי דולרים, הצטייד בביטוח מתאים. יחד עמו רכוש הרחבות לפי הצרכים כמו ספורט אתגרי, חילוץ, ציוד נלווה, השתתפות עצמית בביטוח רכב וכו', בהתאם לתכנית הטיול שלך. הכמה עשרות דולרים שזה יעלה לך מתגמדים לעומת עלויות אם חס וחלילה תזקק לשירות.

7. בחינת מסלולים אל תשכח שגבול ארה"ב - קנדה פתוח, הכיסה לישראלים לקנדה אינה מצריכה ויזה ויש לא מעט מה לראות. כמובן, בכפוף לתחזית מזג האויר. ואם בויזה עסקינן, ודא כבר כעת שהדרכון והויזה שלך לארה"ב תקפים ל-6 חודשים לפחות מיום היציאה המתוכננת מארה"ב (נכון גם לגבי דרכוני VWP חוץ מדרכון גרמני שבו לא צריך עודף כזה).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העזרה ועל כל התשובות, מצאתי טיסה נוחה, הגעה בבוקר מוקדם (5:50), עזיבה בסוף יום בשעות הלילה (23:40), ככה זה הכי משתלם לטעמי למרות שיוצא יום פחות, בנוגע לסוכני מכירות וביטוח נסיעות, קצת מתלבט, למרות שלא נראה לי משנה, זה אותו כרטיס טיסה, יש משהו חשוב לבדוק?

בעניין שכירות הרכב oryo אני כמובן לא אקח משפחתית ממוצעת רוצה קצת מעבר, לאחר שאזמין בוודאות את הטיסה אעבור להזמנת הרכב, השאלה כמה להשקיע, פורד מוסטנג קבריולט לדוגמא עולה המון לתקופה די קצרה, ובכ- אלף ש"ח ויותר (פחות) ניתן לקבל רכב לא פחות מפנק לטעמי,גם עניין הגג פתוח קצת מדאיג אותי, הרכב צריך לסחוב ציוד.. ועלות כזו לנסיעה בת שבועיים היא קצת גבוהה.. אני חושב שאסתפק ברכב דוגמת השברולט אימפלה? (אם כבר אמריקה אז משהו טיפה אותנטי)..

Escre אתה צודק אין טעם לשכור הרכב בזמן שהותי בניו-יורק אתנייד שם בתחבורה ציבורית או במוניות, וזה יחסוך לי יום-יומיים של שכירות, תודה על ההארה.

sperial מבחינת ביטוח נסיעות האם זה שונה מביטוח בריאות ?

תודה רבה על העזרה :rolleyes:

עריכה אחרונה על ידי Mikelt89
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוכני נסיעות הם חסרי משמעות אמיתית בימינו. אם סוכן מקומי זול יותר אז מצוין אבל בשנים האחרונות קניתי את הכרטיסים באקספדיה או ישירות באתרים של חברות התעופה.

ביטוח נסיעות אתה יכול להפעיל דרך חברות כרטיסי האשראי אבל אם אתה רוצה מעט מעבר אתה יכול לבדוק בקופות החולים (במכבי אתה יכול להפיק פוליסה לבד באתר). ספריאל צודק שבארה"ב אשפוז הוא דבר מאוד יקר שעלול להיות בעיה בפוליסות הבסיסיות של כרטיסי האשראי כשמהנסיון שלי, "שדרוג" הפוליסה שלהם יקר יותר ממה שאתה מקבל בקופת החולים או אצל חברות הביטוח ישירות.

ביטוח נסיעות כולל גם דברים שהם מעבר לעניין הרפואי. הוא למשל כולל פיצוי במקרה של אבדן מזוודות וגם מכסה עלויות של ביטולי טיסות במצבים מסוימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביחס למה שכתבת בהתחלה:

1. לקיחת רכב והחזרה במקום אחר לרוב כרוכה בעלות של כמה עשרות עד למאה וקצת $ לכל התקופה.

מבחינת אפקטיביות קח רכב בניו יורק ,טייל לאן שאתה רוצה שם תחזיר אותו (בהנחה שזה מקום רחוק) ותחזור בטיסה פנימית לניו יורק. אם אתה לא רוצה להעמיס עלויות תחזיר לאותו מקום.

בכל מקרה בתוך מנהטן אין שום סיבה להיות עם רכב. חניה יקרה מאוד ונהיגה לא נוחה/נעימה.

2. באופן אישי אני שוכר תמיד דרך "

אלאמו

" - שוכר מהארץ, בעברית עם ביטוח מלא. 4 פעמים עשיתי זאת בארה"ב בשנים האחרונות. 100% הצלחה והכי חשוב שקט נפשי... הסוכנות שם (לרוב DOLLAR) טובה מאוד עם רכבים חדשים ובלי בעיות.

אם תיגש למגרש במקום זה יצא לך יותר יקר, בטח בשדה התעופה.

3. אין סוף למקומות. כוון מה מעניין אותך.

4. אמור להיות מזג אויר סביר (גשם וכו' כן אבל זה לא עוה של סופות שלג)

5. ממה צריך להיזהר? מהנטיה הישראלית לחשוב שאפשר תמיד למצוא "מציאות". תעשה הזמנה ב40% פחות דרך סוכנות קקמיקה ותמצא רכב בן 5 עם סיכוי גבוה לתקלות.

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4. אמור להיות מזג אויר סביר (גשם וכו' כן אבל זה לא עוה של סופות שלג)

:-( גשם? הטיול נקבע לסוף ספטמבר-תחילת אוקטובר כדי שלא יהיה חם מדי...האמת שיעד המקורי נקבע לטקסס, אבל בגלל שכנראה אעשה טיול מעגלי המרחק יהיה קטן יותר..

בכל מקרה עזרתם לי מאוד, אני רק צריך להחליט איזה רכב עדיף לי, כאן נוצר העניין העיקרי של הנוחות, רכב גבוה מושך אותי יותר, אבל משהו באימפלה קורץ לי, דרך אלאמו המוסטנג קבריולט זולה אף יותר, אבל הגג נפתח מהווה בעיה מבחינתי אלא אם הוא נסגר..? אפשר הצעות קצת לגבי זה, לא רוצה לקחת רכב שהצטער עליו.

תודה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת תשובה מצויינת מאסקרה1 ואני ארחיב מעט:

1. הזמנת טיסות ומלון - מהמקור המתאים ביותר. כלומר שילוב של מחיר, תנאים ולו"ז. עם זאת למלונות שאינם שייכים לרשתות גדולות לא הייתי מזמין באתר המלון שכן עלולה להיות בעיית שירות לקוחות. לעומת זאת הזמנה באותו מלון דרך אתרים כגון booking.com, אקספדיה ודומיהם עדיפה, שירות הלקוחות שלהם ידע להשיג את האחראי במלון גם בשעות הקנות של ליל חג המולד. מניסיון שהיה עלול להיות מר, ו-booking.com (ובמקרה אחר סניף השכרת הרכב שלהם, rentalcars.com) סייעו לי.

2. ביטוח נסיעות: המרכיב העיקרי הוא ביטוח הבריאות, אבל כולל גם ביטוח רכוש (בד"כ בנפרד לכבודה ולמכשירים אלקטרוניים), ביטוח צד ג', ביטוח חילוץ, ביטוח פעילות אקסטרים, ביטוח ספורט חורף ועוד שלל סעיפים. מעבר לביטוח הבסיסי בחר סעיפים הרלוונטיים לנסיעה הספציפית. יש בשוק איזה חצי תריסר חברות. בשנים עברו ביצעתי את הביטוחים ב"כלל" (דרך "כללית"), בשנים האחרונות ב"פספורט קארד", אאל"ט זה "הפניקס". עשה סקר שוק, בחר בביטוח המתאים לך.

3. הביטוח של קופות החולים אינו באמת בקופת החולים, אלא שהיא מתווכת לך ביטוח בחברת ביטוח. ב"כללית" ואאל"ט גם ב"מכבי" מדובר ב"כלל". רכישת הפוליסה נעשית בפשטות דרך אתר האינטרנט של הקופה. שים לב שאם יש לך "מחלה קיימת" עדיף ליצור קשר טלפוני ולהבהיר את התנאים. הביטוח של כרטיסי האשראי פועל בדרך דומה - עליך ליצור קשר עם מוקד החברה על מנת להפעיל את הביטוח, ואז ימכרו לך הרחבות. כפי שכתב אסקרה1, כנראה שזה הופך את העסקה לפחות כדאית. אישית הייתי מפעיל את הביטוח הזה במקביל לביטוח שרכשתי עצמאית אבל הפסקתי זאת - ממילא מדובר בשיפוי ולא בפיצוי, והכיסוי בביטוח שאני רוכש אמור להיות מספק (נדמה לי 2 מיליון דולר, ואלה יספיקו גם בארה"ב).

4. חלק מביטוחי הנסיעות מאפשרים הרחבה לביטוח השתתפות עצמית בשכירת רכב. שוב, במידת הצורך, בדוק במסגרת בחירת ביטוח הנסיעות.

לגבי מה שכתב מתניה - הבן שלי, כאשר שכר רכב, רצה לשכור בסן פרנסיסקו ולהחזיר בדנבר. העלות הנוספת היתה $300 (לפני 5 שנים), וממילא היתה עלות של טיסה לניו יורק, כך ששינה את המסלול למעגלי מסן פרנסיסקו. לעלות ההחזרה במקום אחר צריך להוסיף את עלות הטיסה חזרה לניויורק.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-( המוסטנג קבריולט זולה אף יותר, אבל הגג נפתח מהווה בעיה מבחינתי אלא אם הוא נסגר.. :-D

אתה צוחק נכון? מה נראה לך שהבעלים של מוסטנג עושה בחורף?

נפתח ונסגר חשמלית כמובן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון - אין לך מה לעשות עם מכונית שכורה בניו יורק סיטי. בעיות תנועה וחניה והתמצאות וחבל על העצבים והכסף שלך. את הרכב השכור תיקח רק כשאתה יוצא מהעיר לטיול עצמו. סע משדה התעופה במונית לעיר או שתיקח את הרכב השכור בשדה התעופה ומשם ישר תצא לטיול ותשאיר לך יום יומיים בעיר לסוף הטיול אחרי שהחזרת את הרכב.

דבר שני - שוטרים בארה"ב זה לא השוטרים בישראל ואין סחבוקיות. תשמע טוב טוב להוראות ואם אומרים לך לעצור, תעצור שים שתי ידיים על ההגה ותחכה שיגשו אליך או שינחו אותך בכריזה.

יש שם אכיפה קפדנית מאוד לגבי מהירות ונהיגה תחת השפעה (שתיה וסמים). שמור על החוקים ותציית להם ותהנה מהטיול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות, את הביטוח אעשה דרך קופת החולים, לגבי הרכב, האם האימפלה כדאית ?

דבר ראשון - אין לך מה לעשות עם מכונית שכורה בניו יורק סיטי. בעיות תנועה וחניה והתמצאות וחבל על העצבים והכסף שלך. את הרכב השכור תיקח רק כשאתה יוצא מהעיר לטיול עצמו. סע משדה התעופה במונית לעיר או שתיקח את הרכב השכור בשדה התעופה ומשם ישר תצא לטיול ותשאיר לך יום יומיים בעיר לסוף הטיול אחרי שהחזרת את הרכב.

דבר שני - שוטרים בארה"ב זה לא השוטרים בישראל ואין סחבוקיות. תשמע טוב טוב להוראות ואם אומרים לך לעצור, תעצור שים שתי ידיים על ההגה ותחכה שיגשו אליך או שינחו אותך בכריזה.

כן, את הרכב אשכיר כשאצא מהעיר, לגבי האכיפה זה מבורך, שמח שזה כך, אין לי בעיה שיעצרו אותי פעם לאיזו בדיקה שגרתית, נראית לי חוויה בפני עצמה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...