Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהי נכנסה בי (בי = ככל הנראה הכוונה ברכבו) ברוורס, פחחות או שצריך להחליף חלקים?

שימו לב! השרשור הזה בן 2433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזו ילדונת חזרה עליי רוורס בחנייה ולמרות שניסיתי בעצמי לברוח ממנה ברוורס היא האיצה והאיצה עד שהתנגשה בפיקנטו 2017 החדשה שלי שרק לפני חודשיים הורדתי ממנה את הניילונים.

המצב הוא כזה: כל צד שמאל של החלק הקדמי של הרכב מעוך, וזה מגיע ממש עד דלת הנהג כי אני עצמי לא יכול לפתוח אותה כמעט [משהו בפח מתנגש לי עם הדלת].

כיוון שהגברת בת 20 היא לא רוצה לערב ביטוח אלא לקחת לי את הרכב למוסך ולשלם בעצמה.

מכאן כמה שאלות:

1. ההבנה שלי בחלקי הרכב אפסית. אני לא יודע איך קוראים לחלקים שנפגעו, לכן צירפתי תמונות ותגידו לי בבקשה מה נפגע.

IMG_20170818_155637.jpgIMG_20170818_174829.jpgIMG_20170818_174839.jpgIMG_20170818_174847.jpg

IMG_20170818_174825.jpg

2. מה הערכת המחיר שלכם לנזק הזה?

3. צריך להחליף חלקים או שאת הכל פחח יכול לסיים?

4. מעבר לפח יש גם שריטות על הפנס, זה דבר שאני יכול לדרוש שיסדרו לי גם? היא יכולה להתווכח איתי על זה?

5. אני גר באילת והיא פה בחופשה, אנחנו פשוט הולכים לפחח, היא משלמת לו מראש ואני בא לאסוף את הרכב כשהוא מוכן? יש סיכוי שהעבודה תקח יותר מיום?

6. הכי חשוב - האוטו יחזור להיות חדש? הפחח ישים לב לכל דבר הכי קטן שנפגע מהתאונה ויסדר?

7. יש לכם המלצות על פחחים טובים ואמינים באילת? עם כמה שהיא סתומה היא רק ילדה בת 20 ולא בא לי שישדוד אותה וגם לא בא לי שיעשו לי עבודה חאפרית.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דבר ראשון לפני פחח ולפני הכל. תחתים/תקליט אותה על הודאה שהיא אחראית לנזק. היא עלולה בכל רגע להחליט שאתה נכנסת בה מאחורה ולא היא נכנסה בך ברוורס. בנוסף, על פניו הנזק מאוד נרחב, לא סכום ש"מסתדרים אצל הפחח" וכן יש עניין של ירידת ערך. המלצתי לאשפז את האוטו במורשה קיה, להזמין שמאי ומשם להתקדם.

עריכה אחרונה על ידי teyal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שאני גר באילת והיא חוזרת ביום ראשון לנהריה. איך אני מטפל בכל הדברים האלה אם היא לא פה?

מה ירידת הערך והאם משלמים לי עליה במידה ואני מפעיל ביטוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון תחתים אותה על הודאה כולל תאור המקרה המדוייק. צלם ת.ז שלה + רשיון נהיגה + רשיון רכב שלה. ביום ראשון צור קשר עם הביטוח שלך והם כבר ינחו אותך מה לעשות. נוכחותה הפיזית של הגברת לא נחוצה. ירידת ערך + עלות תיקון הביטוח שלה צריך לשלם לך. לדעתי אם הכנף זזה קדימה עד שהיא מפריעה לדלת אז יש כאן "וואחד נזק". תן לביטוח שלך "לשבור את הראש" מולה ומול הביטוח שלה, בכל מקרה אין כאן מה "להסתדר איתה" זה חתיכת נזק, לא שריטה קלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני הייתי עושה זה מקליט אותה דבר ראשון לוקח את כל הפרטים, מסכם שמזמינים שמאי בלתי תלוי שיתן הערכת נזק כולל ירידת ערך מסחרית. הנזק פה לא קטן, יש לקחת בחשבון שמכיוון שמדובר ברכב חדש יש לתקנו בחלפים מקוריים ( גם אם ביטוח מעורב) דבר שיגדיל את הנזק . כמו כן מכייון שמדובר ברכב חדש יש ירידת ערך מסחרית גדולה ( אני מניח שלא היית רוכש רכב חדש עם תאונה בחזית - לפחות זה מה שמכון בדיקה ירשום בטופס)

Sent from my MI 5s using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, המצב טיפה יותר בעייתי כי אני גר באילת והיא עוזבת ביום ראשון ואנחנו עכשיו בשישי-שבת, מה אני עושה עם זה?

את כל הפרטים יש לי, כולל צילום של רישיון, רישיון רכב, ביטוח ותמונה של הרכב שלה. הקלטה לא לקחתי.

לה לעומת זאת אין כלום כי היא לא לקחה כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איפה הבעיה? לקחת את כל הפרטים? זהו, אתה לא צריך לפגוש אותה יותר. כעת הביטוח שלך, פועל מולה ומול הביטוח שלה. רק תוודא שיש לך את כל הפרטים, כולל טלפונים שלה והכל.כאמור, הכי חשוב זה הודאה מוקלטת/בכתב, כי ברגע שהגברת תתייעץ עם אנשים, היא עלולה להיתקף באמנזיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוותר על ירידת הערך , גש איתה למוסך קיה אילת ביום א בבוקר, אחרי הצעת המחיר שתקבל היא כבר לבד תפעיל ביטוח. שוב, קח בחשבון שיש פה נזק הכולל פחחות וברכב שנמצא חודשיים על הכביש יש סיכוי טוב שיש לנזק גם משמעות מסחרית שללא הערכת שמאי לא תקבל עליה פיצוי

Sent from my MI 5s using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שהיא לא רוצה להפעיל ביטוח אלא לשלם בעצמה.

כרגע דיברתי עם ידיד שלה שנכח בתאונה, הם שלחו לי הודעה בוואטסאפ שמאשרת שנכנסה בי. הסברתי לו ולה שעדיף לה להפעיל ביטוח כי לפי מה שתיארת פה אלה סכומים רציניים שהיא לא תעמוד בהם והם אמרו שסביר להניח שיפעילו ביטוח. הוא אמר שמחר הוא יעשה בירור עם עוד מישהו אחרון אם שווה לו עדיין לנסות לא להפעיל ביטוח ובמידה ולא, נפעיל את מה שצריך.

מבחינתי האוטו אחרי כל זה חוזר לקדמותו? ואת ההפרש של ירידת הערך אני מקבל לבנק, ככה שתכלס כלום מעולם לא קרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שהיא לא רוצה להפעיל ביטוח אלא לשלם בעצמה.

כרגע דיברתי עם ידיד שלה שנכח בתאונה, הם שלחו לי הודעה בוואטסאפ שמאשרת שנכנסה בי. הסברתי לו ולה שעדיף לה להפעיל ביטוח כי לפי מה שתיארת פה אלה סכומים רציניים שהיא לא תעמוד בהם והם אמרו שסביר להניח שיפעילו ביטוח. הוא אמר שמחר הוא יעשה בירור עם עוד מישהו אחרון אם שווה לו עדיין לנסות לא להפעיל ביטוח ובמידה ולא, נפעיל את מה שצריך.

מבחינתי האוטו אחרי כל זה חוזר לקדמותו? ואת ההפרש של ירידת הערך אני מקבל לבנק, ככה שתכלס כלום מעולם לא קרה?

ברמת העיקרון אתה מקבל את ירידת הערך בשיק של חברת הביטוח, אבל לעניות דעתי (אינני מומחה בשוק המשומשות) רכב שעבר תיקון משמעותי ועל אחת כמה וכמה אם קיימת פגיעת שילדה, קשה הרבה יותר למכור.

עריכה: תתפלא לעתים גם מכה קלה ברכב מודרני, ואפילו מכה שלא דורשת שום החלפת חלקי פח, יכולה להתבטא בנזק לשילדה. המכוניות של היום הן לא הטנקים של פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שלא אמכור את הרכב בזמן הקרוב וירידת הערך שלו תהיה ירידת ערך של זמן מאשר נזק, אבל לכמה יכול להגיע הצ'ק הזה שאתה מדבר עליו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את גובה ירידת הערך, (וכפועל יוצא מכך את סכום השיק) השמאי קובע. כרגע הכי חשוב זה להקפיד על כל הפרטים שכתבתי לך בהודעות הקודמות, וכן לגשת למוסך הכי מקצועי באיזור, בתאונות מסוג זה (ובכלל) איכות התיקון היא קריטית.

ד.א אינני יודע אם ההודאה בווטסאפ קבילה. לדעתי עדיף הקלטה או הודאה בכתב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כרגע מה שיש לי זה:

-תמונות של הרכב שלי והרכב שלה.

-לוחית רישוי שלה.

-רישיון שלה.

-רישיון רכב שלה.

-ביטוח חובה שלה.

-הודעת וואטסאפ מהמספר שלה שתוכנה הוא: "אני --- ---- ת"ז 1234567 מאשרת שנכנסתי בך בתאריך 18.8.17 ביום שישי."

ביום ראשון אני מתקשר לחברת הביטוח שלי והם מנחים אותי ומקשרים אותי עם מוסכים, שמאים וכו'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...