Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהי נכנסה בי (בי = ככל הנראה הכוונה ברכבו) ברוורס, פחחות או שצריך להחליף חלקים?

שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבא שלך מוכן להלוות לך את הסכום הדרוש, שיכסה את תיקון הרכב +שמאי, עד שהביטוח של הפוגעת ישלם?

כי אני מאמין לניסיון של אלי עם חברת הביטוח הזאת של הפוגעת, שלא ישלמו תוך 90 ימים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מזלזל באף אחד כמובן, הידע שלי בעניין אפסי

מה שכן, אבא שלי נהג מונית כך שיש לו ניסיון בביטוח ובתביעות והוא עבר כבר כמה תאונות (פוגע ונפגע), והוא אמר שלפי חוק כל חברת ביטוח חייבת לשלם, לכל הפחות על התיקון, עד שלושה חודשים

החוק לא נכון? שלמה יכולים לחפף את החוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכולים גם משוך את העניין לבית משפט , ושם יוחלט מי וכמה צריך לשלם. כל זה ייקח זמן, עד אז צריך לשלם על התיקון.

אגב, זאת שיטה ידועה של חברות ליסינג, למשוך זמן עם התשלום.

לדוגמא:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=636614

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שזה יכול להגיע לבית משפט כשמדובר בתאונות רציניות (צמתים וכו'), אבל בתאונה פשוטה כמו בחנייה בה הנהגת מודה שהיא חזרה רוורס ואני בסה"כ עמדתי והיא נכנסה בי, מה יכול להיות הקייס שלהם? הרי ברור שהם צריכים לשלם. הרכב שלה אגב בבעלות פרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, יכולים להיות כל מיני טיעונים, בין היתר אי הסכמה על גובה התשלום (נגיד, השמאי שלך יקבע 17 אלף שקלים תיקון והביטוח שלה יהיה מוכן לשלם רק 12 אלף - את היתרה תצטרך לתבוע בבית משפט. אותו דבר גם לגבי אחוזי ירידת ערך ).

אני לא אומר שכל זה יקרה, ואין כאן "מי צודק", אביך או אלי. פשוט אם תבחר לתקן ולהשאיר צ'קים דחויים ולא להפעיל את הביטוח שלך, אתה צריך להיות ערוך למצב שלא תקבל את הכסף בזמן, זה הכל.

אבא, חברים, הלוואה - משהו מזה, רק שלא תהיה עם לשון בחוץ בעוד 90 ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, ואם הלכתי למוסך מסויים ובאמת עשה לי תיקון ב-12 אלף והביטוח שלה אכן נתן לי 17, אז 5 הולכים לכיסי? כמה אגב עולה שמאי? כי לצערי אני לא יכול להגיע לאלי וכל ההתנהלות תהיה פה באילת. אני יכול לעדכן את חברת הביטוח שלי על המקרה אבל לא לערב אותם? אני יכול גם להתייעץ איתם? ואין סיכוי כזה שנגיד הביטוח שלה יביא את מה שהוא מסכים, אשתמש בזה ואתבע בהמשך את השאר בבית משפט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בהחלט צריך להודיע לביטוח שלך ולהיעזר בהם, כולל עזרה בתביעה. כל עוד לא שילמת השתתפות עצמית, לא הפעלת את הביטוח ולא נרשמו תביעות לחובתך. הביטוח שלה לא ישלם יותר מעלות התיקון שלך בפועל.

וכן, אם ישלמו לך פחות ממה שעלה התיקון, תקבל את מה שהם נותנים ואת ההפרש דרך בית משפט. אבל כנראה שבמקרה שלך, הסיכויים להערכת נזק יותר נמוכה מצד חברת הביטוח של הפוגעת קטנים מאוד - אין כאן עוררין לגבי טיב החלפים בהם אפשר להשתמש ( רכב חדש = הכל מקורי וחדש ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בקיצור אתה אומר שלעומת רוב הפוסטים שמפרסמים פה, מצבי טוב ויש סיכוי שהכל ילך חלק? מה לגבי ההודאה של הפוגעת? היא הודתה בהודעת וואטסאפ שהיא פגעה בי בתאריך ככה וככה באילת. זה מספיק, או שאני צריך ללכת רחוק ולהתקשר אליה, להקליט את השיחה ולדבר ממש על המקרה לפרטי פרטים? סה"כ בחורה חמודה וגם חבר שלה שהיה נוכח מודע לחומרת הנזק ויצא לטובתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...