Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בפולקסווגן שירוקו

ksgc
שימו לב! השרשור הזה בן 2434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעל רכב פולקסווגן שירוקו 1400 120 ידני, לפני שבוע באמצע נסיעה נדלקה לי המנורה הכתומה ניגשתי לספר והכינוי שלה הוא ממיר קטליטי. לאחר 24 שעות המנורה כבתה. הכנסתי מכשיר שקורה בעיות ליד דוושת הגז וזה מה שעלה. מישהו יודע לקרוא קודים ולתת פתרונות?

תודה רבה

20170817_142613_resized.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצם זה שבמכשיר רשום על 4 קטגוריות n\a (not avialible לא אומר כלום?

n/a בדיקה לא רלוונטית לרכבך.

המכשיר שיש ברשותך הוא מצויין רק תלמד את תורת האיבחון הממוחשב.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנורה שוב נדלקה לי אתמול בערב אחרי שבוע שלא היתה דלוקה, כנראה משהו ברכב על סף גסיסה הפתרון הכי קל בסופו של דבר זה ללכת למוסך? או משהו שאפשר לתקן באופן עצמאי בבית? יש אפשרות לקבל הסבר ממכם איך ניתן לסדר לבד ללא צורך ללכת למוסך?

תמונה של הנורה שנדלקה

ממיר קטליטי.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לתקן מבלי שנדע את קוד התקלה. בדוק בהוראות השימוש של המכשיר שברשותך כיצד מבצעים סריקת תקלות ובאיזה מקרים יש להניע את הרכב

ולתת לא להגיע לטמפ' עבודה לפני שממשיכים לבצע סריקת תקלות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה זה המכשיר הזהVCDS, עם המכשיר שברשותי לא ניתן לבדוק שם המכשיר OBD150

1. VCDS היא תוכנת דיאגנוסטיקה עבור רכבים מקונצרן פולקסווגן - http://www.ross-tech.com/vag-com

2. אם אתה חושב שהרכב קרוב לגסיסה אז כדי שתיכנס למוסך בהקדם ואם אתה מהמרכז אז תעשה לעצמך טובה ותיכנס למוסך רון

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...