Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PIONEER סאב

inon007
שימו לב! השרשור הזה בן 2434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום.

בכל חנות שאני נכנס אליה, כאשר מזכירים את החברה PIONEER, עושים פרצוף ומשמיצים. בעולם מהללים את החברה.

מעניין אותי האם הסאבים שלהם נחשבים טובים? אם ניקח לדוגמא את הדגם הזה:

https://www.pioneerelectronics.com/PUSA/Car/Subwoofers/Champion+Series+PRO/TS-W3002D2%7CD4

גם הוא גרוע? כיום אני עם הרץ HX250 שלא נותן את ה SPL שאני מחפש (מחפש את הנמוכים מאוד). אני לא רוצה להשקיע 2000 על סאב של JL אם ID.

מה אתם אומרים?

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במערכות מולטימדיה\הד יוניט למינהם הם עושים עבודה מעולה.

רכיבים כמו סאבוופרים, מגברים, רמקולים - יש חברות שנותנות יותר תמורה למחיר. הם לא רעים, אבל עדיף משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הרמות פיוניר נותנים תמורה למחיר...

הבעיה - פיוניר פונה לכל רוחב השוק ולכן התדמית שלה כאילו יותר פשוטה.

- המערכות היותר איכותיות שלהן, לא מגיעות ארצה, או בטיפטוף.. כי הן יקרות.

ובנוסף, החכמים למיניהם, שכאשר תגיד כי יש לך דגם XY של פיוניר.

ישר יקפצו וללא ידע יגידו, לא שווה יש יותר טוב.

לכן כל מקרה לגופו, קרא ביקורות של אנשים אשר קנו את הדגם שאתה מתעניין בו.

נ.ב - היום גם אלפין גילו את כל השוק, ופונים בכל רמות המחירים, וגם להם יש מערכות איכותיות.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מגיע משנות ה90 כאשר מכרו בבסטות של תחנה מרכזית הישנה כמו לחמניות, סאבוופרים סדרות כניסה של פיוניר בתיבות פורטד סטנדרטיות 45 ליטר עם פורט סטנדרטי.

בקיצור דחפו סאב וופרים פשוטים לתיבות גדולות מידי עם פורט שלא קשור וקיבלו "בום" מאוד גדול ביחס לסאב פשוט על מונובלוק או מגבר אחר בשקל ועשרים והתופעה התפשטה אח"כ לרשתות כמו אוטו דיפו.

בפועל כמו כל סאב וופר אחר ברמות המחירים האלו, אם היית משדך אותו לתיבה נכונה ומכוון אותו נכון היית מקבל תמורה נאה למעט מאוד כסף שהשקעת בעבורו.

מצד שני אתה גם תמצא סאב וופרים של פיוניר שהם ללא ספק מוצר היי אנד לכל דבר ודבר ובמקביל אתה גם תוכל למצוא סאב וופרים שלהם שמסוגלים להפיק SPL נאה ביותר מבלי להשמע כמו משהו שלא קשור בכלל לשאר החלקים במערכת.

מותג מעולה עם מוצרים מכל המגוון.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...