Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנסר 2006 שטופלה היטב - אולי זו נורת אזהרה שמטופלת מידי?

Bi3954
שימו לב! השרשור הזה בן 2411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מיצובישי לנסר קלאסיק 2006, 178 ק"מ. 11,000 שח.

יד 2, נהג יחידי בשתיהן.

הוא מספר שהוציא 6000 על טיפולים בשנה האחרונה כולל טסט החודש.

IMG-20170818-WA0005.jpg.

אני מצרף פה דף פירוט של טיפול שהוא עשה במוסך עם שם טובהפחד שלי שאם צריך לטפל כ"כ הרבה, אולי זה רכב בעייתי. חוץ ממה שבדף הוא עשה גומיות מייצב *2

בהינתן שתוך שבוע אנחנו צריכים אוטו. השאלה אם לזרום איתו או להמשיך לחפש.

והאם לעשות בדיקה

(אפשר גם אימפרזה 2007 200 ק"מ, 12,000)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונטה בדר"כ לא מתקלקלת אחריי 10 שנים בדקת שהרכב לא עבר תאונה זה תיקון של אחריי תאונה,נראה קצת מוזר שהוא החליף כל הרבה חלקים בבת אחת.

עריכה אחרונה על ידי mark_Avn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו בטופס הזה באמת צועק תאונה, או אפילו התחממות מנוע וניסיון תיקון בשיטת המצליח במוסך חאפרי.

החליפו לו כ"כ הרבה דברים במכה אחת. לא ברור מה הלך שם :o

אבל אם באמת הדברים הוחלפו כתחזוקה מונעת, או שבאמת היו מקולקלים והוחלפו בעיקבות כך, נעשתה פה עבודה רצינית שאתה תרוויח ממנה.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהבחור מוכר את הרכב כי הוא מרגיש שהוא בור בלי תחתית וזאת ב-ד-י-ו-ק המצב שהאהוב עלי בקניית מכוניות משומשות (מאוד) רדיאטור ומסרק הגה הם מהחלקים היקרים בבלאי בגיל מתקדם, אני הייתי בודק במוסך את מצב המנוע, ואם המוסך אומר שהמנוע תקין - רוכש בלי חשש.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכישת הרכב, תהיה כניסה להרפתקאה מיותרת, בור בלי תחתית,

חסרות מכוניות? 178 אלף ק"מ , עם כזו עלות שהוא השקיע? הוא רק מחפש להחזיר את ההשקעה ולקבל עוד כמה שקלים על הגרוטאה ,

במקומך לא הייתי שוקל אפילו את הרכישה.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי מדובר ברכב שמור ומטופל. המוכר אף עשה הכל במוסך אני מניח שלפני מכירה הוא רצה להביא אותו למצב תקין ומושלם ולפי דעתי אכן מדובר במציאה.

לפחות פה יש לך קבלות ותיעוד.

קח בחשבון שרכב בן 10 לא פשוט לקנות כי אנשים לא משקיעים מעבר למה שחייבים ואז אתה מקבל אותה בבום.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...