Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג מהעבודה

ldnz
שימו לב! השרשור הזה בן 2414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מקבל רכב ליסינג ממקום העבודה ז"א שאני לא משלם אחזקה ודלק.

פתחתי נושא ישן בעבר אך רשימת הרכבים חודשה ויש כמה שלא רלוונטים והרשימה הצטמטמה אז רציתי לשמוע חוות דעת מחודשת.

בקשות: שלא יהיה רכב משעמם לנהיגה, שיהיה יחסית נוח מרווח, לא חלש, פח שירגיש כבד ומגן, שדה ראייה טוב, שיהיה בעל אבזור ולא יראה מצועצע או לא מושקע מבחינת תא הנוסעים, שיראה מעט בעל "פוזה" חיצונית, בעל ביצועים מרשימים יחסית למשפחתית, רכב עם כמה שיותר מקסימום ביצועים לקטגוריה.

בגאז' לא כלכך משחק תפקיד, זה רכב פרטי ולא משפחתי, מקרים נדירות בו יסעו ברכב 4 5 אנשים.

יש לי כמה אופציות מענייניות ורציתי לדעת מה אתם חושבים..

1 שברולט קרוז 1.4 טורבו דגם Premier

2 מאזדה 3 2000 דגם Comfort

3 טויוטה אוריס 1800 הייבריד

4 יונדאי איוניק 1600 הייבריד

5 אופל אסטרה 1400 טורבו דגם Enjoy Plus

6 סקודה אוקטביה 1000 טורבו דגם Ambition

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן , למנוע של המאזדה יש יותר כס אבל למנוע של הקרוז יש יותר מומנט בזכות הטורבו ותאיץ מהר יותר.

Sent from my MX5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הנראה מנהיגה מאזדה 3, מבחינת כוח הייתי לוקח אוקטביה, בגלל ה"כיף" של ה-DSG7 (מלבד האמינות שהיא לא פקטור פה).

ואם אפשר לשאול, כמה יוצא לך הדמי מנוי? אני עתיד גם לקבל את האפשרות לקחת בליסינג רכב מעבודה, ורוצה לדעת אם זה יוצא בסוף משתלם או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרוז נמצאת בטריטוריה של 0-100 בכ7-8 שניות שזה מהר מאוד יחסית למשפחתית "רגילה".

אצל המזדה זה יותר לכיוון ה9-10 שניות.

ומה שצוין לעיל נכון מאוד. לקרוז מומנט גדול יותר שזה + חיובי מאוד (24.4 קג"מ לעומת 21.4 במזדה). ההבדל בכ"ס זניח.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הנראה מנהיגה מאזדה 3, מבחינת כוח הייתי לוקח אוקטביה, בגלל ה"כיף" של ה-DSG7 (מלבד האמינות שהיא לא פקטור פה).

ואם אפשר לשאול, כמה יוצא לך הדמי מנוי? אני עתיד גם לקבל את האפשרות לקחת בליסינג רכב מעבודה, ורוצה לדעת אם זה יוצא בסוף משתלם או לא.

האוקטביה היא 1000 טורבו, ממה שאני מבין אין לה יותר כוח מהמאזדה או מהקרוז לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהרשימה הזו ה 3 עדיפה על כל האופציות האחרות.

עדיפות שניה לטעמי היא האסטרה, מנוע זהה לקרוז , מעבר לזהה רכב עדיף משמעותית.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שבוע ו1000 ק"מ בערך עם האוקטביה החדשה, אחלה רכב, באמת טוב ושקט (בטח ביחס לאיוניק)

אבל המנוע לא בריון (בכלל לא) והגיר מצויין בשיוט בזינוק מהמקום גם לא משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי התלבט קשות בין הפוקוס לאוקטביה 1.0 (ביצועים בפוקוס לעומת כל השאר באוקטביה).

מה ששבר אותו בסוף (תתפלאו) זה המטען הקטן להחריד שבפוקוס. נבחרה האוקטביה.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני קורא שוב ושוב את הדרישות שלך מהרכב אז לדעתי, קרוז מנצח ואחריו האסטרה.

שאתה אומר רכב מרווח אבל בקושי משמש משפחה, אתה בעצם מתכוון שיהיה מרווח לנהג ולנוסע, מושב אחורי ותא מטען לא קריטיים (יתרונות האוקטביה).

צריכת דלק לא חשובה - ההיברידיות נופלות, קח בחשבון שהאיוניק (לא שקטה ורק סבירה בנוחות) כן מאוד מאובזרת וגם די יפה לטעמי.

האסטרה עונה על הכל אך הקרוז נראית יותר מרשים ובעלת יותר פוזה - "הנה הגיע הבחור עם האמריקאית הגדולה, רגע זה לא מאליבו?" :wink:

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי התלבט קשות בין הפוקוס לאוקטביה 1.0 (ביצועים בפוקוס לעומת כל השאר באוקטביה).

מה ששבר אותו בסוף (תתפלאו) זה המטען הקטן להחריד שבפוקוס. נבחרה האוקטביה.

היה יכול לקחת סטיישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...