Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג מהעבודה

ldnz
שימו לב! השרשור הזה בן 2439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שכחתי עוד אופציות

פורד פוקוס 1500 טורבו כל הדגמים 5 דלתות 4 דלתות וסטיישן דגם TREND

פולקסוואגן ג'יטה 1200 טורבו דגם Trendline

אני אכתוב על האוטו נטו.

לגבי צעצועים (מולטימדיה, חיבור לרכב, מצלמת רוורס וכו') - תצטרך לבדוק במפרטים באתרים של היבואנים, או שאחרים ייתנו את תגובתם לגבי רמות הגימור ועם מה כל אחת מגיעה.

נהג יחיד? אין בעיה של צריכת דלק? אם כן, מציע שתשקול ראשון את הפוקוס.

הקרוז נראה לי מקום שני, אבל -

לגבי המאזדה והקרוז - למאזדה יש ייתרון בהגה (דיוק) ובהתנהגות, אבל הקרוז לוקח בנוחות ובשקט של המנוע בהאצות (מומנט גבוה בסלד נמוך יותר).

הקרוז יותר רכה מהפוקוס, אבל ההתנהגות של הפוקוס יותר טובה.

האסטרה דומה לקרוז (אותו יצרן-אב בדגם הזה), רק מושבים פחות נוחים.

הייתרון הגדול של הפוקוס הקרוז והמאזדה זה גיר אוטומאטי רגיל.

את ההבדל בינו לגיר דו-מצמדי (באוקטביה ובג'טה), תרגיש בפקקים.

אם צריך לבחור בין הג'טה והאוקטביה (גם אחיות של אותו יצרן-אב) , כנראה הג'טה לוקחת (זה כבר עניין של העדפה אישית שלך) - רכב יותר מעודן מבחינת תא נוסעים, וייתכן שיותר נוח (צריך לבדוק אם מגיע עם מתלה אחורי נפרד. אם כן - ייתרון בנוחות).

כמובן שהעצה הכי טובה - קח את הרכבים לנסיעת-מבחן (אפשר לתאם את זה דרך קצין הרכב שלכם/נציגי הליסינג).

את האוקטביה/ג'טה הייתי בודק בפקקים/עיר כדי להתרשם משיכוך המהמורות והתנהגות הגיר בנסיעה איטית.

קח בחשבון שצריכת (צריחת) הדלק בפוקוס גם יכולה להגיע ל- 1 ל-8 וגרוע מכך, בנהיגה עם רגל כבדה על הגז.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג׳טה אכן מגיעה עם מתלה רב חיבורי מאחור (לעומת קורת מתח האוקטביה) והיא אכן יותר נוחה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש נושא אחד שמשום מה לא הוזכר כאן, הוא שווי השימוש לענין תשלום מיסים, שתי ההיברידיות יחסכו לך כמה מאות שקלים כל חודש, על פי מדרגת המס העליונה שחלה על שכרך, לא ענין של מה בכך. האיוניק מאובזרת ״רצח״, גם אם דגם הפרימיום לוקה מבחינה זו בכמה חוסרים מוזרים כמו מראות שאינן מתקפלות חשמלית, אבל היא מלאה ב״אוטונומיה״ וכאלה, האוריס נעימה יותר לנסיעה, שקטה ומעודנת יחסית ליונדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרישות שלך צועקות סיאט לאון או פולקסוואגן גולף!

היות ויש אופציה לג'טה, יתכן וניתן לשכנע את חברת הליסינג (לפי הרשימה-שלמה סיקסט) ולקבל אחת מהן.

הייתי מתעקש על לאון 150כ"ס שעונה בדיוק על הצרכים ומחירה דומה (אפילו נמוך) משאר האופציות.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר לחברת ליסינג ,

יש הרבה חברות שעובדות עם מספר חברות ליסינג,

אצלי בחברה יש איזה 4-5 חברות ליסינג שעובדים איתן.

לדוגמא, הקליאו שלי מאלדן וחבר בעבודה עם קליאו של ליס4יו.

בכל מקרה זה תלוי גם בחברה שאתה עובד בה, הרבה פעמים הקצין רכב לא מוכן למשפחתיות האצבק לדוגמא אלא רק סדאן או סטיישן כדי שלא יהיה לו בעיה למצוא מחליף במידה והעובד ירצה לעזוב(רוב נהגי הליסינג ימנעו מהאצבק).

אני ממליץ על ה3, גם מאובזרת לא רעה בסעיף הכוח ואפילו יחסית נחשבת מהנה לנהיגה - הפשרה הכי טובה לדעתי.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרוז תענה מצוין לדרישות שלך, נוחות מצוינת (בידוד רעשים ומושבים נוחים), מרווחת מלפנים ומאחור (ככה שהפוקוס נופלת מולה) ודי מהנה לנהיגה.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...