Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול 30K לסיאט איביזה 2017 - האם נדרשת החלפת פלאגים?

david1
שימו לב! השרשור הזה בן 2440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

ברשותי סיאט איביזה 2017 מנוע 1.0 ליטר TSI.

לפני כשלושה חודשים ביצעתי לרכב טיפול 15K שכלל החלפת שמן ופילטרים. כעת הגעתי עם הרכב ל 30K ונדלקה נורת הטיפול/החלפת השמן.

המוסכים המורשים איתם דיברתי טענו כי בטיפול זה יש להחליף שוב שמנים ופילטרים, אך גם פלאגים. אזכיר כי הרכב בקושי 8 חודשים על הכביש. באופן זה, מוקפץ המחיר אצלם ל 1800-2000 ש"ח עבור הטיפול, מה שנראה לי כמחיר הזוי.

כיצד אוכל לאמת שבטיפול זה אכן נדרש להחליף פלאגים כפי שהם טוענים?

שאלה נוספת: אני מעוניין לספק בעצמי את השמן לטיפול, לאחר שהבנתי שמוסכי צ'מפיון משתמשים בשמנים פשוטים וזולים. בכוונתי לספק שמן קסטרול אגד'. מישהו יודע איזו צמיגות עדיפה ומתאימה יותר לרכב זה- W5 40 או W50 30?

תודה רבה לעונים ולמסייעים!

עריכה אחרונה על ידי david1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיותר לספק את השמן בעצמך אם אתה חייב קסטרול אז תבקש שיזמינו לך קסטרול.

ממה שזכור לי משרשורים של טיפול בצ'מפיון הם עברו לשמן צ'מפיון(אין שום קשר מלבד השם ליבואן) שזה בעצם שמן וולף שזה שמיוצר בבלגיה.

לגביי פלאגים בין אם זה דרישת היצרן או לא ברגע שהיבואן החליט להחמיר אתה חייב לזרום איתו אחרת יש מצב שלא יכבדו את האחריות במקרה של תקלה במנוע ובמערכת הצתה.

מדובר ביבואן בעייתי לכן לא הייתי ממליץ לשחק איתו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפלאגים התשובה היא כן, אחרי מספר מקרים בהם הפלאגים לא החזיקו 60K עברו להחלפה כל 30K במנועי TSI.

ולגבי השמן, מנסיון עם 4 מוסכים ברשת צמפיון באיזור הצפון כולל המרכזי - ברובם משתמשים ב פז שכביכול מיוצר בארץ במיוחד לתקן פולקסווגן, בחלק מהמוסכים יש גם קסטרול לעקשנים , אני תמיד ביקשתי ו גם וידאתי אחכ שממלאים קסטרול. אם זה באמת יותר איכותי מ פז - לא נראה לי שמישהו יכול להגיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז למען טובת הכלל ואחרים שיצפו בשרשור הזה בעתיד, בירור שערכתי מול כל המוסכים המורשים ללא יוצא דופן עולה כי ישנה הוראת יצרן להחליף פלאגים כל 30,000 ק"מ, לאיביזות שיוצרו החל מחודש מאי 2016.

לידיעתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז למען טובת הכלל ואחרים שיצפו בשרשור הזה בעתיד, בירור שערכתי מול כל המוסכים המורשים ללא יוצא דופן עולה כי ישנה הוראת יצרן להחליף פלאגים כל 30,000 ק"מ, לאיביזות שיוצרו החל מחודש מאי 2016.

לידיעתכם.

אתה יודע אם העניין תקף גם ללאון FR מאוקטובר 2015? (1.4, 125כ"ס).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, דיווחים סותרים.

שתי הצעות מחיר ממוסכים מורשים יבואן דורשים החלפת פלאגים, לעומתם מוסך מורשה יבואן נוסף מסר לי מידע הפוך - רק ברכבים החל ממאי 2016 צריך להחליף פלאגים ב30K.

פניתי לשירות צ'מפיון, חוץ מהתשובה שהרכב הספציפי שלי (לאון אוק' 2015) צריך להחליף, ותשובות מגוחכות כמו "אלה דרישות משתנות על בסיס יומי", לא קיבלתי שום מידע - לא ממתי הדרישה ולא מספר סימוכין יצרן. כל העסק נשמע לי מפוקפק. זה הפרש של 1000 שקל בטיפול.

יש למישהו מידע מדויק מהיצרן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון כמו שלך, עלייה נוב15, 125 כ"ס.

נדרשתי להחליף פלאגים ב-30.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...