Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ קרבורטור של אופנוע (Mikuni BDST 38)

Fazer
שימו לב! השרשור הזה בן 2416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא בטוח אם השאלה הזו מקומה יותר כאן או יותר בפורום הטכני, אבל אני מניח שבימנו שם יותר מתעסקים בהזרקות מאשר במכשירים הארכיאולוגיים שנקראים קרבורטור.

אני רוצה לפרק את הקרבורטור מהאופנוע, לפרק אותו לגורמים, ולשפץ אותו, ואני תוהה:

1. עד כמה התהליך הזה מסובך למתחילים.

2. מה צריך לכלול קיט שיפוץ - ממה שראיתי באיביי, קיטים מכילים בעיקר אטמים כאלו ואחרים, ואני תוהה אם זה לא צריך לכלול גם מחטים, ג'טים, ברגים, או כל דבר אחר.

3. הבנתי שהתהליך המומלץ הוא ניקוי בהתזת סודה, שאמור לנקות את הקרבורטור למצב חדש. לפי מה שראיתי באיביי, ספקים שעוסקים בניקוי בהתזת סודה אלו בעיקר מפעלים גדולים שעושים פרויקטים משמעותיים. האם יש מישהו שיכול לעשות ניקוי קטן כזה?

אשמח לכל עזרה, תובנה, טיפים, וכדומה שיעזרו לי ללמוד מנסיונם של אחרים ובשאיפה לעשות כמה שפחות טעויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע - ערכות תיקון למאיידים כוללים את כל החלקים המתכלים עם הזמן כגון אטמים. את כל שאר החלקים (המתכתיים) מנקים ומחזירים. לגבי ניקוי בהתזה - הייתי נמנע! גופי המאיידים עשויים בד"כ סגסוגת קלה ועדינה, כגון בדיל/אלומיניום וכו'. בכל תהליך התזה אתה מוריד גם שכבה מהגוף עצמו: למה לעשות זאת?

יש חומרים שמתאימים לניקוי המאיידים ויש להשתמש איתם, ולא בהתזה (משחות, תרסיסים ונוזלי השהייה. תבחר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע - ערכות תיקון למאיידים כוללים את כל החלקים המתכלים עם הזמן כגון אטמים. את כל שאר החלקים (המתכתיים) מנקים ומחזירים. לגבי ניקוי בהתזה - הייתי נמנע! גופי המאיידים עשויים בד"כ סגסוגת קלה ועדינה, כגון בדיל/אלומיניום וכו'. בכל תהליך התזה אתה מוריד גם שכבה מהגוף עצמו: למה לעשות זאת?

יש חומרים שמתאימים לניקוי המאיידים ויש להשתמש איתם, ולא בהתזה (משחות, תרסיסים ונוזלי השהייה. תבחר).

כמובן שיש לשים לב להוראות היצרן. למשל - אתה לא יכול ליישם החומר ו"לשכוח" מהחלק לכמה שעות או ימים, כי אז כשתחזור - לא יהיה חלק. החומרים הללו מאד אגרסיביים. כמובן שמדובר גם בחומר מאד מסוכן ורעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...