Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - קאדילק CT6

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קאדילק CT6 מנסה להציע ללקוחות מתכון אחר, המון כוח, המון שטח והמון נוכחות, תמורת מעט (יחסית) כסף. הצליח לה?

קאדילק-CT6-03.jpgקאדילק-CT6-06.jpgקאדילק-CT6-11.jpgקאדילק-CT6-15.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורא הסתקרנתי כאשר הכרכב הגיעה לישראל ולכן כאשר הזדמן לי לעשות סיבוב על הרכב עזבתי הכל ועשיתי זאת.

מבחוץ מרגישים שמשהו טוב עובר על קאדילק. הרכב פשוט יפה. הוא לא מרגיש תנין ארוך ומתוח, מה שקל מאוד לקבל ברכב ארוך ונמוך.

מבפנים סביבת הנהג נראת מרשים אם יכ אמריקאית וקאדילקית משהו. המנוע 3.6 מוכר של GM שנמצא בעוד רכבים של הקונצרן ואצל קאדי בפרט מושך יפה אבל ממש לא מלהיב. גימור של הרכב גם טוב אבל לא מצויין ויש מלא פאשלות שממש לא משאירות לה שום סיכוי בקטגוריית רכבי הדגל של יצרני היוקרה.

היא לא שם. הגימיק של מראת-מצלמה נחמד ואני לא הייתי צריך להתרגל אליו. מאידך לא אכלתי תרד כדי לחפש אותו בין השיניים ואת החצ'קונים אני מפוצץ מול המראה שבסוכך שמש. לשלילה יצויינו מראות צד של אופנוע. באמת לא רואים בהם כלום. אומנם היה לי זמן לסיבוב יותר ארוך מזה שעשיתי, אבל החזרתי את הרכב כעבור שעה מבלי לנסות לאתגר אותו כי הוא פשוט לא מעניין. בה בעת, אני כן חושב שהוא בהחלט יכול לשבת על אותה משבצת של "רכב מנכ"ל" שעדיין משדרת יוקרה ומכובדות מבלי לנקר עיניים לעובדי החברה כמו שגרמניות יכולות. מאין גרסה משודרגת ניסאן מקסימה למנכ"ל משודרג. כלומר היא עדיין מכונית יפה גדולה ומרשימה, אבל לא S קלאס וגם לא סדרה 7 או 5 החדשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות מדהימות!

נהניתי מאוד לקרוא את המבחן.

לגבי האוטו עצמו, לא יצא לי לנהוג בה לצערי אבל ה-XT5 מאוד מאוד הרשים אותי, אני מאמין שתא הנוסעים שלה לא נופל משלו אז אני בהחלט מתחבר למסקנה לגבי התמורה למחיר.

לעיצוב החיצוני שלה פחות התחברתי. אני מחבב מאוד את הקו העיצובי הנוכחי של קאדילק וכל שאר הדגמים נראים מעולה בעיני, כאן הם כאילו ניסו להיות שמרנים וזה קצת פגם בתוצאה הסופית. ה-CTS למשל מוגזמת מאוד, בעיקר בפרונט, אבל זה חלק מהקסם האמריקאי והקאדילקי שלה שקצת חסר כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון: מחליפה ולא מציגה.

יש בקרת שיוט אדפטיבית או שוב מכונית במחיר דירה ללא האיבזור ה"סופר יוקרתי"?

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתי בשביל המבחן, נשארתי בשביל התמונות... וואו, יצא אש

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה יפה.

ארצה להתיחס לעיניין נוחות הנסיעה (עם הפרדה לנוחות ובידוד רעשים למרות שבד"כ אלו פרמטרים שנכנסים לאותה הקטגוריה), באיזה E קלאס נהגת? איפה אתה ממקם את ה E קלאס ביחס למתחרות שלה? נהגת על רכב עם מתלי האוויר או המתלים הסטנדרטיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה מעולה, ממש נהניתי לקרוא.

והתמונות... רק מהתמונות בא לי להיות בעלים של אחת כזו.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק רכב עם נוכחות גבוהה מאוד ביחס למחיר, לכל מקום שנסעתי איתו הוא משך מבטים. אם זה חשוב לך כקונה, זה רכב שצריך להיות גבוה ברשימה שלך.

המושבים היו דומים יותר לספסל בתא מעצר מאשר למושבים של רכב סלון, היו כמה חומרים לא נעימים, ומנגנונים כמו הסגירה של הקונסולה המרכזית שהפיקו רעשים מאוד לא "מפוארים". יותר קרוב לתא נוסעים של מאזדה 6 מאשר ל-S Class.

מעבר לזה הוא היה נעים מאוד לנסיעה ודיי עוצמתי, אבל ללא ספק אין בו תחושת פרימיום כמו של המתחרות התיאורתיות (הן יכולות להחשב מתחרות רק בקטגוריה, אבל לא במחיר).

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון: מחליפה ולא מציגה.

יש בקרת שיוט אדפטיבית או שוב מכונית במחיר דירה ללא האיבזור ה"סופר יוקרתי"?

אין בקרת שיוט אדפטיבית.

דיברת על שטח מת במראות בגודל אריזונה - ז"א שאין התראה לגבי שטח מת ?

באיזהה מערכות בטיחות מצויד הרכב ?

יש ניטור שטחים מתים, אבל למרות שהמערכת קיימת עצם זה שאתה לא רואה מה קורה לידך מוריד מתחושת הבטחון.

אתה מפרט המלא של ה-CT6 אתם יכולים לקרוא כאן.

כתיבה יפה.

ארצה להתיחס לעיניין נוחות הנסיעה (עם הפרדה לנוחות ובידוד רעשים למרות שבד"כ אלו פרמטרים שנכנסים לאותה הקטגוריה), באיזה E קלאס נהגת? איפה אתה ממקם את ה E קלאס ביחס למתחרות שלה? נהגת על רכב עם מתלי האוויר או המתלים הסטנדרטיים?

נהגתי ה-E החדשה, עם בולמים סטנדרטיים. אם להשוות אותה לסדרה 5, ל-S90 ול-GS - היא איפשהו באמצע, נוחה יותר מה-S90, אבל פחות מה-5 ומה-GS (שהיא בכלל בליגה משל עצמה). זה אמנם נשמע מאוד נחרץ, אבל בקטגוריות האלה כולן נוחות מאוד, וההפרשים מאוד מאוד קטנים.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי ה-E החדשה, עם בולמים סטנדרטיים. אם להשוות אותה לסדרה 5, ל-S90 ול-GS - היא איפשהו באמצע, נוחה יותר מה-S90, אבל פחות מה-5 ומה-GS (שהיא בכלל בליגה משל עצמה). זה אמנם נשמע מאוד נחרץ, אבל בקטגוריות האלה כולן נוחות מאוד, וההפרשים מאוד מאוד קטנים.

וואו. כל כך שונה מההתרשמות שלי. על ה S90 לא נסעתי אבל במדד שיכוך המהמורות לא ה GS ולא ה 5 באותה רמה של ה E. גם ה 5 וגם ה GS מבודדות רעשים ברמה של ה E ואף יותר טוב.

על טעם ועל ריח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיחור קל - ההתרשמות שלי מה-CT6 :

קודם כל, בהחלט יש לה נוכחות ואפקט הגעה. כשירדתי לפגוש את פבל בחניה היא עמדה שם עם נוכחות בולטת, תהיתי מה יחשבו השכנים שייראו אותי נכנס לרכב הזה :)

תא הנוסעים מרשים במבט ראשון, אבל פה ושם יש כל מיני דברים שגורמים לך להגיד WTF, זה רכב שעולה מעל חצי מיליון?

לוח השעונים נראה מיושן ביחס למתחרות, איכות החומרים לא אחידה, יש מקומות עם פלסטיק שמרגיש דק וזול.

מערכת המולטימדיה סובלת מבעיה מעצבנת בתפעול - יש מתחת למסך פס מגע ששולט בווליום, הבעיה שזה בדיוק המקום להשעין את היד כשמתעסקים עם המסך, וזה גורם לשינויי ווליום לא רצויים לעיתים קרובות. זה לא היה אמור לעבור אישור של מחלקת הנדסת אנוש..

המרווח מעולה כמצופה, המושבים נוחים, גם מלפנים וגם מאחור.

לא היה לי יותר מדי זמן לבחון את תפעול המערכת אבל פרט לבעיה שציינתי הייתי שמח אם היו יותר כפתורים פיזיים לפעולות שכיחות, יותר נוח בנהיגה.

לקחתי את ה-CT6 לכבישי הנהיגה החביבים עליי, והיא בהחלט הפתיעה אותי לטובה. ציפיתי לג'מוס מסורבל שלא מסוגל לשנות כיוון בקלות, אבל ה-CT6 מסוגלת לייצר קצב מעולה גם בכבישים טכניים, המנוע מצויין והגיר משתף פעולה. זויות הגלגול מתונות והמסה הגדולה פחות מורגשת מהצפוי, היא ממש מרגישה קלה יותר מהמשקל שלה. הבלמים גם עמדו יפה במשימה, אבל כמובן שהם נכנעו בשלב מסויים (כשזה היה קביל ביחס לרכבים אחרים שעברו אותה נהיגה).

אני נהניתי מהנהיגה, אם כי ביחס לרכבים כמו האודי S5, או המרצדס C43 היא בליגה אחת מתחת.

האם היא תמורה טובה לכסף? כנראה שכן. האם הייתי קונה אותה אם הייתי מחפש משהו מהסגמנט? כנראה שלא.. אבל זה אני, אבל זה כמובן עניין של העדפה אישית ואני בהחלט יכול לראות שהיא יכולה להתאים להרבה אחרים.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...