Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Seat Leon FR - קרקושים בדלתות והתנהלות מול היבואן

hunter22
שימו לב! השרשור הזה בן 1185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדכון נוסף: התקשרו קודם ממרכז השירות והודיעו חגיגית שביצעו איטום וחיזוקים נוספים (לא יודע לאיזה חלקים אבל מחר אברר)

בטיפשותי שכחתי לבקש שיצלמו לפני ואחרי מה שעשו.

מחר בבוקר אני אקפוץ לשם ונעשה נסיעת מבחן עם הבוחן שלהם על מנת לאשר את התיקון ואני באמת מקווה שהסיפור הזה יסתיים כי ממש אין לי את הסבלנות או הזמן להתעסק עם שטויות כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עדכון נוסף: התקשרו קודם ממרכז השירות והודיעו חגיגית שביצעו איטום וחיזוקים נוספים (לא יודע לאיזה חלקים אבל מחר אברר)

בטיפשותי שכחתי לבקש שיצלמו לפני ואחרי מה שעשו.

מחר בבוקר אני אקפוץ לשם ונעשה נסיעת מבחן עם הבוחן שלהם על מנת לאשר את התיקון ואני באמת מקווה שהסיפור הזה יסתיים כי ממש אין לי את הסבלנות או הזמן להתעסק עם שטויות כאלה.

אל תדאג, התיקון הזה יחזיק לך שבועיים לערך עד שהעסק יחזור להרעיש...

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^אתה ממש מנחם חחח

פות"ש תעדכן אותי, אם לא עזר אשלח לך מק"ט קליפסות נזמין אותם ונקנה כמה יריעות ספוג בידוד אקוסטי ונעשה את הבידוד בעצמיינו(על הדרך נראה מה צ'מפיון דחפו שם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכום ביניים: RS טעית ובגדול, התיקון לא החזיק יותר ממשך הזמן שלקח להם לתקן...

ובהרחבה,

הגעתי הבוקר למרכז השירות לאסוף את הרכב (חייב להגיד שתגעגעתי), יצאתי לנסיעת מבין עם מנהל העבודה ועוד בתחילת הנסיעה התחלנו לשמוע רעשים הנתחלה מדלת ימין ולאחר כמה קילומטרים גם התחלתי לשמוע מעין זימזום בדלת שמאל, הבוחן ביקש להחליף מקומות כי הוא לא שמע ואז טען שמדובר ברעשי רוח (במהירות של 60-80 קמ"ש)

אחרי שחזרנו חזרה למוסך, הוא ניסה לטפל באיזור שהוא חשב שבעייתי (כמו שציינתי בעבר, החלק שקרוב לחלון מצד ימין)

יצאנו שוב לנסיעת מבחן והרעשים כמובן שנשארו בדלת ימין, ובדלת הנהג החלו שוב הרעשים.

תחילה מנהל העבודה ביקש שאשאיר את הרכב ("כי גם ככה אתה עם שכור") אבל מנהל השירות התערב ואמר שהפעם הם מבקשים את "התערבות היצרן" אז אני בנתיים חזרתי לרכב שלי עד שיקבלו תשובות ואת דרך הטיפול...

אז אני נוהג עם הרכב שלי, הרעשים אומנם פחות מורגשים אבל מניסיון העבר זה ככל הנראה לא יחזיק יותר מדי מעמד (מקווה שאתבדה)

קשה לתאר את התסכול ואכזבה מצורת הטיפול והשירות שבנתיים אני חווה ועם כל הרצון הטוב שלהם (שירות איסוף והחזרה בפעם הראשונה ורכב חלופי הפעם) הבעיה שבגינה הגעתי לא נפתרה אחרי שלושה נסיונות.

גם כל הסיפורים שמספרים לי על פניה ליצרן מתחילה להישמע לי מונפצת (בכל זאת, אני שומע את זה כבר פעמיים אז כנראה שלסיאט אין שמץ של מושג איך לטפל ברכבים שלהם)

אף אחד לא יפצה אותי על הזמן שאני מבזבז על השטויות האלה וכמובן ששום פיצוי לא הוצע מצידם.

מבחינתם אני אמור עכשיו להמתין לתשובות ללא צפי ממשי כך שאני בעצם בסטנד-ביי

אני צריך לחשוב איך להתקדם מכאן עכשיו כי האמון שלי בהם כבר לא קיים ואם לא הייתי צריך לספוג את ירידת הערך הייתי פשוט מעיף אותו לכל הרוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל הבריאות שלך - תעשה לבד. תאמין לי.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאל תעשה. גם כאדם הרגיש לרעשים שאני, והפדנט עוד יותר, נראה לי נכון להמליץ בכל זאת שזה לא קרדינלי ושווה את הטרטור. היו לי רכבי סיאט ורכבים אחרים עם קצת קרקושים ולפעמים זה מצב נתון.

יש לי הרגשה שלא ממש ניתן לסווג את זה כבעיה באוטו. ובכל מקרה, כנראה שיהיה עדיף לנסות ולטפל לבד ע״י בעל מקצוע שסה מה שהוא עושה.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה אכן בה קירקוש פה ושם אני בהחלט הייתי מקבל את זה.

המצב אצלי קצת שונה, הרעש והזימזומים הם כמעט קבועים, בכל מהירות ואפילו בווליום יחסית גבוה זה נשמע כיוון שזה קורה בשתי הדלתות (דלת ימין יותר רועשת) ובגובה האוזניים.

אני אחכה לתשובה שלהם מה הם חושבים לעשות לפני שאני פותח את הדלתות עצמאית על מנת שלא אאבד את האחריות על התיקון וגם מעניין אותי מה הם מתכוונים להציע כפיצוי (אם בכלל)

בכל מקרה אני הולך לעשות בדיקה אצל המתחרים מבוואריה, אני שייך לזן ההולך ונכחד של אוהבי הגיר הידני והליאון הייתה האופציה היחידה שנשארה לי במבחר שצ׳מפיון מביאים לארץ, את הגולף הם מסרבים בכל תוקף להביא עם גיר ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי - הידע שיש אצל היצרן יכול לעזור.

נראה כי הבעיה די ידועה ברמה זו או אחרת - תן להם זמן.

אפשר ואצל היצרן התקבלו בעיות דומות ופתרונות ממקומות שונים, ואולי ליצרן יש תשובות.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אצלנו זה תפקד שבועיים וחזר.

גש להדר HI LED או יוסי מסדנת ECA, תתייעץ עימם. הם יכולים לפתור לך את הבעיה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר על ההמלצה מעלי לעשות לבד אם זה מפריע לך. הזמן והכסף שאיבדת עד עכשיו הם כמעט שווי ערך לעלות התיקון.

לאון 1.8 חדשה מהניילון שהיתה לי לפני שנים סבלה מהזעה ליד הנשם.

מוסך אחד אמר שיבדוק עם היצרן וחזר אלי אחרי חודש כשכבר חשבתי שלא יידברו איתי.

מוסך אחד רצה להחליף טורבו (רכב עם 15000 קמ) ולא הסכמתי.

בסוף רון החליף אטם ב 100- 150 שח לא זוכר בדיוק , ומאז יבש.

כשהייתי יותר צעיר רעש כזה יכול היה להטריף אותי. למדתי שיש דברים אחרים ששווה להתעצבן בגללם והיום אם זה מציק לי אז יש מוזיקה.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנטר, אתה לא תאבד שום אחריות, אנחנו סך הכל צריך לדחוף ספוג אקוסטי שלא פוגע בדבר(כמובן שיש עוד שיפורים שאפשר לעשות, אני אזמין כמה דברים בנוסף ונעשה גם) רק מבטל לך את הויברציות שאתה שומע אותן רק בגלל שיש יותר מידי חלל ריק שנותן לחלון גישה למנגנון חלון לקבל תנודות וגם לדיפון לקבל תנודות מהרמקול, בנוסף הספוג האקוסטי יוריד עוד מהרעש של הדרך(אפשר לעשות את זה בינתיים ופשוט לחקות וליראות מה פתרון יצרן, בכל אופן לפי פורום סיאט קופרה ליצרן אין כ"כ פתרון לזה, הרבה אנשים שם פשוט הלכו לסדנא להתקנת מערכות ועשו להם שם בידוד כבד וסולידי)...

היום אני אקפוץ לחנות אקוסטיקה אצלי בעיר ואראה כמה רוצים על שני יריעות של מטר על מטר.

קליפסים עולה 70 שקל ל20 יח', בכל דלת יש 8, כלומר יש 4 ספייר אם קורה משהו.

אם תרצה אפשר להפגש ברשל"צ תי שהכל יגיע, כלים לעבודה עם דיפון יש לי.

כמובן מי שבאותה בעיה כמונו מוזמן להצטרף למפגש המקרקשים:wink:

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, הפירוק קל והתיקון קל וזול. לא צריך יריעות דיינאמאט, רק ספוג אקוסטי עבה. ברגע שתשבו לעשות את התיקון תתקשרו, לאיליה יש את המספר שלי, אני אסביר לכם בדיוק מה לעשות. יש כמה נקודות ידועות ברכב של וויברציות - הדלתות והמסגרת של הלוח שעונים. שבו תעשו את זה ותחסכו לעצמכם עצבים.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^סגור :)

הדש אצלי מרעיש מידי פעם אחרי שבירת הגה (סיבוב שלם+) אבל זה לא משהו שמציק לי, רק הדלתות הרגו אותי, שירי היפהופ\ראפ\טראנס וכל התחום שעשיר בבאס אני מרגיש שאני נוסע באלטו 2010 :S

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

במקביל להתנהלות מול המוסך פנו אלי בעקבות השרשור משירות הלקוחות של צ׳מפיון והבטיחו לעקוב, כשהשיחה האחרונה הייתה מול מנהל מרכז השירות שהבטיח שהנושא בטיפול מול היצרן ויש צורך לבצע איבחון נוסף עם הקלטות, ביקש וקיבל את הסכמתי לתאם מולי מועד נוסף, זאת על מנת להקל עלי.

אז בנתיים עבר יותר משבוע מהפעם האחרונה שהוא יצר איתי קשר, לא תואם שום דבר ואין שום התקדמות.

אני חושב שיש איזה פגם בפלסטיקה כי גם אם אני לוחץ תוך כדי הרעש לא מושתק ולכן אני מעדיף שזה יטופל במסגרת היבואן כי הרעשים בנתיים רק מתגברים.

מעניין כמה זמן הם חושבים למשוך את העניין הזה...

מבטיח לעדכן במידה ויהיה מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לא רק סיאט סובלת מהמקרה הזה, אצלי מדובר באדם s בת חצי שנה, מהחודש הראשון רעשי קרקושים מהדלתות בדיוק איפה שאצלך ובפלסטיקה שצמודה לחלונות, אפילו לחיצה שלהם אל החלון גורמת לקרקים מוזרים, פנייה למוסך כמובן כוללת 3 שעות של עבודה והתשובה שקיבלתי היא...

"זה רכב עם חתך מאוד נמוך מה ציפית שתהיה לך נסיעה חלקה?"

לא יודעים לטפל בזה באף מוסך, הפתרון היחיד שמצאתי זה איטום דלתות שאותו אעשה דרך חבר.

פשוט עצוב.

נ.ב יש בנוסף רעשים מהגומיות כנראה סביב הדלתות שגורם לזה להשמע כאילו הגומי דביק, ספריי סיליקון איכשהו עזר לתקופה, אין לי פיתרון לח*א הזה ממש.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...