Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר-מיני עד 40 אלף? פיאסטה/יפני?

eliran_rmadrid
שימו לב! השרשור הזה בן 2435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, מחפש רכב סופר מיני(בגלל שרכבי המיני עם 3 צילינדרים ומעט כ"ס - מלבד פיקנטו וI10 שאני עוקב ומחפש שנתון 13).

מדובר על רכב שני שיעשה בין 10 ל12 אלף בשנה, רצוי שיהיה אוטומט - אבל לא פוסל דגמים מוצלחים בידני.

מה שאני יודע זה שהסוויפט והיאריס מובילות בקטגוריה , ובמחיר הזה אני יכול למצוא שנתון 11, במקרה הטוב שנתון 12 שהיה ליסינג/הרבה קילומטראז.

i20 גם אופציה מעניינת אבל ממה שהבנתי פחות מוצלחת בשנתונים האלה וזוללת דלק.

רציתי לדעת אם יש אופציה אחרת וטובה שהיא לא יפנית ואז אוכל לעלות בשנתונים ל 13-14?

מה עם פורד פיאסטה שנתון 13-14 עם הגיר הרובוטי שעבר ריקול, האם הבעיה טופלה? האם האחריות שהוארכה שווה משהו?

*מעדיף להתרחק מDSG בשנתונים האלה(ניסיון עבר עם ג'טה)

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי מחפש ידני גם חיסכוני יותר וגם אמין יותר בטח לעומת הגיר של פורד או dsg.

הייתי בודק פיגו 208 למשל, נסה לחפש את רמת איבזור אקטיב, רנו קליאו עם מנוע 0.9 טורבו, רמת האביזור טובה.

סוויפט ידנית גם אופציה טובה עם צריכת דלק טובה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאסטה הרובוטית מהשנתים הללו לא מומלצת מבחינת אמינות, הידנית מאוד מומלצת.

תבדוק את הסוזוקי ספלאש שמציע איזון מעולה של מחיר, אמינות, חסכון ונוחות.

גם רנו קליאו ידנית ופיגו 208 ידניות מומלצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני יודע זה שהסוויפט והיאריס מובילות בקטגוריה

ממה נובעת המובילות שלהן? במה הן יותר טובות מאזדה 2 או מקורסה/פונטו?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה נובעת המובילות שלהן? במה הן יותר טובות מאזדה 2 או מקורסה/פונטו?

יצא לי לנהוג על כמה מהרכבים שציינת ולקרוא המון חוות דעות, אבל אני ממש לא מומחה לרכב. פשוט יודע שהיפניות מאוד אמינות וללא תקלות.. שהשווי שוק חזק בגלל האמינות.

מאזדה 2 זוללת דלק ביחס אליהן, קורסה לדעתי מאוד מיושנת בפנים ועם שוק חלש(יש לחבר ונהגתי עליה).. ופונטו? זה מיני בכלל והמון תקלות(נהגתי על ידנית)

על סוזוקי סוויפט גם נהגתי והרגיש לי נוח. קצת סבלתי בבאמפרים.

יש לך המלצה לרכב בשבילי? משהו שיביא לי תרומה טובה יותר מהיפניות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי מחפש ידני גם חיסכוני יותר וגם אמין יותר בטח לעומת הגיר של פורד או dsg.

הייתי בודק פיגו 208 למשל, נסה לחפש את רמת איבזור אקטיב, רנו קליאו עם מנוע 0.9 טורבו, רמת האביזור טובה.

סוויפט ידנית גם אופציה טובה עם צריכת דלק טובה.

הבנתי שפגו/רנו ושאר הצרפתיות השתפרו בשנים האחרונות? מהפך מדהים או שעדיין יש תסמינים מהעבר?

(יצא לי לנהוג על 206 עתיקה שעשתה הרבה צרות לחבר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הסמלון שלי אתה יכול לראות שאני נוהג על פונטו (איבו, 2011) ידנית. לא רק שהיא לא מיני, היא אחת הסופר מיני היותר גדולות בקטגוריה, קרובה במימדים שלה ל-i20 החדשה פחות או יותר.

המון תקלות? לא יודע, היא אצלי שנתיים ושמונה חודשים, ובינתיים לא התקלקל כלום (טפו טפו טפו). אולי היא יותר רגישה להזנחה, אבל טיפול נכון הוא תמיד... נו, נכון :)

כשקונים רכב משומש בכזה תקציב (סביב 40 אחוז מהשווי כחדש), שמירת ערך לא טובה יכולה לשחק לטובתך, כי אתה קונה רכב חדש יותר, חדיש יותר ועם טיפול נכון, פוטנציאל תקלות לא יותר גבוה (אם לא יותר נמוך).

אני מאוד מתחבר לפונטו (נו שיט, קניתי אחת), גם בגלל היצע גרסאות מאוד מאוד רחב, החל ממנועי 77 כ"ס עם אבזור השכרה עלוב, ועד מנועי 135 כ"ס (לא כולל אבארת) ו/או רמות אבזור באמת יפות - עם בקרת אקלים מפוצלת, סאנרוף כפול, דיבורית בלוטות' ועוד כל מיני שיט.

פיג'ו ורנו השתפרו ללא היכר בשנים האחרונות. אם לשפוט לפי מה שעולה בפורום, אלה שני היצרנים הכי אמינים בעולם היום :-D

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב אלירן, אתה כניראה מתכוון לפנדה שהיא מיני.

והאמת הדגם נחשב למוצלח גם הדור הקודם וגם הנוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה היא מיושנת כול כל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הפנדה מיושנת מאוד, בכל קנה מידה.

הייתי מנסה גם את הספלאש שהיא אמנת גם ישנה אבל מרווחת וחסכונית להפליא עם אמינות יפנית.

אנחנו מדברים על הספלאש האוטומטית שמומלצת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטומטית או הידנית, שניהם בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספלאש בסדר, אבל היא נורא "אוטו זקנים". סוג של טויוטה יאריס וורסו כזה. מאוד יעילה ומאוד הגיונית, אבל אפס מוחלט ב-appeal.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוקב קצת אחרי יד 2 ומחכה למשהו מעניין באזור שלי.

הסתכלתי קצת על הפגו 208 שהצעתם, שנתונים 12/13 , איך הרכב? אני מדבר על האוטומט , לא הרובוטית/ידנית.

יודע שבעבר היו לפגו בעיות עם הגיר, אבל שמעתי משהו על גיר יפני שיש ברכבים היום ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...