Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי בכלל רוצה רכב סדאן?

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 2101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאנשים לא איכפת (במקרה זה) במה אתה נוסע.

אתה מפספס את הנקודה שלי, לך בעצמך אכפת על מה אתה נוסע.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

הערכה עצמית זה די מוגזם אבל סתם ההרגשה הכללית תהיה טובה יותר ברכב שאתה אוהב איך שהוא נראה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד לי שההערכה העצמית שלך בסדאן גבוהה יותר מאשר אם היית בהאץ' או סטיישן? באמת?

לי אישית לא באמת אכפת, אם זה היה קורולה או אוריס.

לחלק מאנשים, כן.

כמו שההערכה העצמית שלך יותר גבוהה כשאתה באלפא שלך ולא ביונדאי I25 ליסינג.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערכה עצמית שלי גבוהה כשאני יכול לאסוף מכונת כביסה או מדיח כלים או מזגן ישר מהחנות או מהמחסן ולא להמתין חצי יום למוביל, כשאני יכול לעשות את אותו הדבר כשאני קונה משהו באיקאה, כשאני יכול להעמיס אופניים ולא על מנשא על הגג (שאין לי) ועד כל מיני דברים מהסוג הזה מוסיפים לי המון להערכה עצמית [emoji3]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית לא באמת אכפת, אם זה היה קורולה או אוריס.

לחלק מאנשים, כן.

כמו שההערכה העצמית שלך יותר גבוהה כשאתה באלפא שלך ולא ביונדאי I25 ליסינג.

אני מאד מתחבר להערכה שקשורה בלרכוש או להחזיק רכב שאדם אוהב (עובדה שהחזקתי סדאן, 156, פשוט כי העדפתי אותה על ההאץ' המקבילה, ה-147). פשוט נראה לי די דבילי כשההערכה עולה במאזדה3 סדאן במקום האצ'בק, זה קצת כמו אטראז' מול ספייס סטאר בעיניי. שיקוליו של חובב רכב שונים משיקוליהם של רוכשי מעביר תחת מ-A ל-B, וטבעי בעיניי שהאחרונים ילכו על הפתרון הפרקטי יותר.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק בחלק הראשון ולא צודק בחלק השני.

בוא נקח לצורך הדוגמא פורד פוקוס. רכב שנמכר ב 3 גירסרות (ה'צבק, סדאן וסטיישן) באותו מחיר בערך.

הצ'בק קצרה יותר ב 30 ס"מ. נניח אורך 4.30 לעומת 4.60 בסדאן וסטיישן.

נפח תא מטען ללא קיפול מושבים בהצ'בק 300 ליטר, בסדאן 500. ובאמת, ללא קיפול מושבים וללא צורך בפתח טעינה גדול הסדאן מציעה יותר מקום בתא מטען.

מקובל.

אבל סטיישן מציאה את אותו מקום בדיוק + אפשרות להגדיל אותו פי 2 אם מעמיסים עד גובה הגג + להגדיל אותו פי 4 אם מקפילים את המושבים האחוריים + פתח טעינה גדול.

אותו מחיר, אותו אורך, אותם ביצועים, אותה צריכת דלק. 50% מהלקוחות הזמינו סדאן ולא סטיישן. זה משהו שקשה להבין.

לא רוצה - אל תשתמש בנפח הנוסף. אבל אולי פעם ב...כן תצטרך אותו. לא עולה כסף. אז למה מראש לשלול מעצמך את האפשרות הזו?

תשובה פשוטה עונה על השאלה , בחניות צפופות בביניינים משותפים לא תמיד יש מקום לרכב גדול .

לפעמים מה שקובע זה ממש כמה סנטימטרים ולכן , יש כאלה שהסדאן כן יכנס בחניה ולעומתו הסטיישן לא יכנס.

או שגם אם יכנס תאלץ להלחם בשביל להכנס אז בשביל פעם ב שכן תצטרך את המקום זה לא שווה את זה.

אני לא מכיר את המידות של הפוקוס , כמובן שאם הוא לא רחב יותר מהסדאן אתה צודק לחלוטין , וגם לי לא מובנת ההעדפה של הסדאן. כנראה באמת בגלל תופעת העדר או שהוא פשוט יותר יפה לדעתם.

הכוונה שלי היא לסטיישנים שגדולים מהסדאנים באותו הדגם.(רוחב או אורך)

במשפט האחרון קבעת קביעה (מי צריך כזה גדול) ואז אתה מערער על הקביעה שלך (בהנחה שהסטיישן גדולה יותר מהסדאן), לא היה פשוט לבדוק את עצמך לפני ולגלות את התשובה לפני? ואז במידה ואתה טועה (ואתה טועה), פשוט לא לכתוב?

1. בהאצ' שקית על שקית מכוון שלרוב תא המטען כל כך צר שאין אפשרות לשים את השקיות בלי שהן יהיו אחת על השניה לא צריך להיות גאון בשביל להבין מה אני מתכוון. בסדאן יש רוחב ושטח פריסה גדול יותר.

2. אמרתי שסטיישן יותר נוחה\שימושית אבל רק למי שיש לו אפשרות לקנות אחת. בין אם מייצרים בדגם הספציפי סטיישן ובין אם מתאימה לפי מידות.

לא יודע למה אתה אומר עובדתית לא נכון , נסה להעמיס האצ' וסדאן לטיול של כמה ימים , כאשר יש לך 2 כסאות תינוק מאחורה. חזור עם תובנות.

להכניס אופניים לדוגמא , קל יותר להאצ' מאשר לסדאן אבל לא קניות וחפצים ששטחם קטן יותר מפתח ההטענה של הסדאן אותו משפט שכתבתי כבר.

בקיצור אחי , לא יודע למה אתה חושב שאני טועה אם תסביר אולי אשכיל . ממש לא אמרתי שאף אחד לא צריך כזה גודל , תקרא שוב. ותקרא את התגובה לבוקי , אולי היא תבהיר לך עוד משהו.

כתבתי את מה שכתבתי בכוונה כדי להסביר למה סדאן כן הגיונית מבחינת בחירת רכב ואף אחד לא שמך להחליט מי יכתוב או לא יכתוב תגובה. זאת הערה שלא חשבתי שתכתוב - אני עוקב אחר הפורום וראיתי תגובות שלך ונראה שאתה לא חסר אינטלגנציה , להפך. אך ורק בגלל זה הערתי בחזרה.

אה ו , לדעתי סטיישן בדרכ יותר יפה מסדאן וכמובן פרקטי (שוב לחלק מהאנשים) , פשוט אי אפשר להתעלם מהיתרונות של הסדאן.

עריכה אחרונה על ידי lol1

כן אבל זה היה בתקופת הבריטים שלא דחפו את האף למקום שבין אדם למכוניתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה שכחתי, העברתי ידידה שלי דירה בנגלה אחת בסדאן, 2 מזוודות ו4 קרוטונים בגודל של מכונת כביסה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

סדאן עם מושב אחורי מתקפל, לא? אחרת אין סיכוי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

large-croutons-120564.jpg
גמרת אותי

סדאן עם מושב אחורי מתקפל, לא? אחרת אין סיכוי.

מתקפל רק במרכז שלו , העמסתי גם בבגאז 2 קרטונים ומזוודה וגם במושב האחורי. המגנטיס ענקית פשוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום ארגז של מכונת כביסה לא נכנס בפתח הדלת של שום רכב פרטי, סדאן, סטיישן או האצבק.

כנראה "קצת" הגזמת בגודל.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח, בעמידה לא אבל בשכיבה אפשר בהצ'בק או סטיישן.

זה שלא מומלץ להעביר מכונת כביסה בשכיבה, זה משהו אחר. אבל כשהיא באריזה המקורית עם תוף מקובע לדעתי אין בעיה להעביר בשכיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי,

שים לב למה שכתב, ארגזי מכונת כביסה 2 בתא הסדאן ו 2 במושב האחורי דרך דלת הנוסעים???

אולי ב L300.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...