Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח מהמשרד לאיכות הסביבה בגין השלכת בדל סיגריה מרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

קבלתי דוח באמצעות שליח עבור השלכת בדל סיגריה מהרכב.

אינני מעשן ובטח שלא ברכב.

בפרטי הדוח מצוינת שעת הדוח 15:30 כאשר יש לי תיעוד החתמת כרטיס עובד ב 15:48 ותחילת שעת נסיעה 15:51 לפי ההיסטורית מיקום של גוגל (כן אני מתעד כל צעד). כך שגם אם הייתי במיקום העבירה כפי שמצוין בדוח זה היה לפחות חצי שעה אחרי השעה המצוינת בדוח.

אגב יש לי תצהיר לחברת הביטוח חיים שלי שאני לא מעשן.

מה אפשר לעשות כדי לבטל את הדוח הזה, אני מעדיף לא להופיע מול שופט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

בפרטי הדוח מצוינת שעת הדוח 15:30 כאשר יש לי תיעוד החתמת כרטיס עובד ב 15:48 ותחילת שעת נסיעה 15:51 לפי ההיסטורית מיקום של גוגל (כן אני מתעד כל צעד). כך שגם אם הייתי במיקום העבירה כפי שמצוין בדוח זה היה לפחות חצי שעה אחרי השעה המצוינת בדוח.

פעם לפני הרבה שנים השתתפתי בכנס כזה, אם זכרוני אינו מטעה האפשרות היא להישפט.

אבל תמיד ניתן לפנות במכתב כמו שעשית פה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם אתה לא מעשן, מישהו אחר יכול לעשן. זה שאתה היית במקום מסויים, לא אומר שהרכב היה שם.

ובמקרה שתיארת תקשה להתחמק מעונש, קרא כאן לדוגמא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המרחק בין זירת הפשע למקום העבודה שלך

האם יש סיכוי כי השאלת את הרכב למישהו והוא זה שביצע את הפשע הברוטאלי הזה.

היה יכול להבעיר את חצי המדינה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד ממליץ לך לא להגיע למשפט.

כשהייתי צעיר ומיליטנטי קיבלתי דוח מהמשטרה הירוקה על כך שרוקנתי את תוכן המאפרה על הכביש.

אכן ניערתי אותה, אך היה בה רק אבק ושום פסולת.

בקיצור הדוח היה סתם קנטרני.

הרגשתי שנעשה לי עוול וניגשתי למשפט.

השופט פחות התרשם מדברי ויותר התרשם מדברי השוטר (כמה מפתיע) ולא היה מוכן להכנס לדיון על תכולת המאפרה.

לסיכום השופט הכפיל לי את הכנס המקורי פי 6

:-(

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד ממליץ לך לא להגיע למשפט.

כשהייתי צעיר ומיליטנטי קיבלתי דוח מהמשטרה הירוקה על כך שרוקנתי את תוכן המאפרה על הכביש.

אכן ניערתי אותה, אך היה בה רק אבק ושום פסולת.

בקיצור הדוח היה סתם קנטרני.

הרגשתי שנעשה לי עוול וניגשתי למשפט.

השופט פחות התרשם מדברי ויותר התרשם מדברי השוטר (כמה מפתיע) ולא היה מוכן להכנס לדיון על תכולת המאפרה.

לסיכום השופט הכפיל לי את הכנס המקורי פי 6

:-(

פה כנראה שנותן הדוח היה נאמן ניקיון, קריא אזרח מן השורה שהנקיון חשוב לו או שערסים עושים לו רע. לכן זה מילה של פות"ש נגד מיחה של אזרח
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אתה לא צריך לעשן... מספיק שאדם שישב לידך או במושב האחורי ,השליך בדל של סיגריה מהחלון=זה כבר עילה לדוח.

אולי לקחת איזה טרמפיסט באותו היום מהעבודה ואתה לא זוכר?

אגב לא הבנתי ? אם אתה כל כך בטוח שאתה צודק ,למה אתה לא רוצה להופיע לפני שופט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית קורא את מה שנכתב יש לו אליבי כביכול להימצאותו בעבודה בעת שהדוח נרשם אי שם במקום אחר.

למה לא שופט?

תקרא את הודעה 5

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא את את ההודעה של RON POH למעלה:

גם אם אתה לא מעשן, מישהו אחר יכול לעשן. זה שאתה היית במקום מסויים, לא אומר שהרכב היה שם.

ובמקרה שתיארת תקשה להתחמק מעונש,
קרא כאן
לדוגמא.

זה שמקבל הדוח היה בעבודה בשעה מסויימת ,זה לא אומר שהוא לא נתן את הרכב למישהו אחר שזרק בדל של סיגריה מהחלון...ושאלה יותר חשובה :אולי שעון נוכחות בעבודה תקוע על שעון חורף?נראה מילה של מי יותר חזקה בבית המשפט עדות של נאמן נקיון או של עדות שעון נוכחות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני תקרא שחוץ מהשעון יש לו עדכון של גוגל

קרא גם את הודעה 4 תראה את שאלותי שם

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישקה,

זה היה פקח רשמי של המשטרה הירוקה, לא חושב, יודע, בכל זאת נפגשנו פנים מול פנים במשפט. גם היה כתוב בפרוטוקול.

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש

אתה יכול לשלוח בקשה לביטול בדואר רשום, אבל אתה צריך עוד הוכחות, אם לא עבר כלכך הרבה זמן תנסה להשיג צילומי מצלמות אבטחה כלשהן, אם הרכב מבוטח רק על שמך (נהג נקוב) גם יכול לעזור לתאוריה, אתה יכול להציג את התצלום של המסלול שעשית דרך גוגל, אולי אפילו לא עברת דרך מקום העבירה, או אולי אפילו זה בכלל לא באיזור שלך.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישקה,

זה היה פקח רשמי של המשטרה הירוקה, לא חושב, יודע, בכל זאת נפגשנו פנים מול פנים במשפט. גם היה כתוב בפרוטוקול.

אני התייחסתי לפות"ש לא אליך☺
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שבאחד השרשורים תקפו את יוזמת ״שומרי דרך״ על כך שהיא כביכול מאפשרת לאזרחים לתת דוחות תנועה לאזרחים אחרים. שם דרושה הוכחה מצולמת מושלמת של העבירה (הרבה דיווחים נפסלים כי מוקד המשטרה מחליט שאי אפשר לראות את כל פרטי העבירה ב-100%) כדי שהמשטרה בכלל תשקול לתת לנאשם דוח על העבירה.

ואילו כאן מסתבר שנאמן ניקיון יכול לחלק דוחות ללא צורך בהוכחה, ונטל ההוכחה שהעבירה לא התקיימה מוטל על הנאשם! ואפילו העובדה שנאשם אלרגי לסיגריות לא מזכה אותו מהאשמה בהשלכת בדל סיגריה מהחלון. פשוט אבסורד.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי השוני הוא בהכשרה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...